ТаПрямТам• 25 ноября 2022
Хто виїхав під час війни і вже повернувся, ви шкодуєте?
Результат:
вже голосів:
211 (60.81%)
Результати
73 (21.04%)
Ні про що не шкодую
37 (10.66%)
Шкодую, що повернулася
26 (7.49%)
Шкодую, що виїжджала
не збираюсь виїжджати. Я тут і на своїй землі.
Дякуючи війні відшибло бажання подорожувати, оскільки я не зможу переварювати москалів і росіян в ЄС/Єгипті/Турції, а їх там ой як багато. В азію поки не хочу, а латинську америку одиній такій гарній як я, жінці небезпечно..
ТаПрямТам
• 25 ноября 2022
Ответ дляБачу_майбутнє
Не шкодую. Побачила батьків, чоловіка і знов виїхала.
В яку країну виїхали?
Гордая_птичка• 25 ноября 2022
Смысл возвращаться?
В темень и холод?
Надо приехать лет через 10 когда может чуть уляжется этот конфликт и продать квартиры, надеюсь будет кому
В темень и холод?
Повелительница лампочек• 25 ноября 2022
Я не поверталась, але виключно через проблеми з документами і гроші.
Сиджу поки тут.
Знайомі, хто сам та з дітками - їздять часто. Хто до чоловіка та батьків, хто обладнання перевозив для роботи на новому місці.
Є такі, хто катався з дітьми-підлітками і діти врешті лишились в Україні.. Ото переживання мамам. Але розумію, що мала б таку саму проблему з донькою, якби поїхали б додому.
Сиджу поки тут.
Сладкий лимончик• 25 ноября 2022
Ответ дляГордая_птичка
Смысл возвращаться?
В темень и холод?
Продасте зразу, дітям нинішніх біженців, в Україні буде престижніше жити, ніж в інших країнах Європи. Економічно Україна буде на порядок вище.
Мама фифти цента• 25 ноября 2022
2 раза возвращалась за вещами.
К лету опять съезжу.
Мой центр жизни уже не в Украине
К лету опять съезжу.
Мой центр жизни уже не в Украине
Мама фифти цента• 25 ноября 2022
Ответ дляСладкий лимончик
Когда?
Запасная спина• 25 ноября 2022
Ответ дляГордая_птичка
Смысл возвращаться?
В темень и холод?
Добре, що виїхали. Не повертайтеся
Жена_КотораяСтена• 25 ноября 2022
Ответ дляСладкий лимончик
Брюнетка в Мармеладе• 25 ноября 2022
Ні, я вдома, Київ обл. Була в Англії4 місяці, хватить..я на своїй землі.
Uebersetzerin• 25 ноября 2022
Ответ дляСладкий лимончик
Це просто якісь нав´язливі ідеї у вас. Вам таке втовкли у голову і ви вірите в це
Просто дивно, наскільки люди можуть бути наївними.
irina amore• 25 ноября 2022
Ответ дляМама фифти цента
2 раза возвращалась за вещами.
К лету опять съезжу.
Мой центр жизни уже не в Украине
К лету опять съезжу.
Мой центр жизни уже не в Украине
Дети есть? В какой стране устроились?
Ответ дляЗапасная спина
Добре, що виїхали. Не повертайтеся
Да то троллиха, не ведитесь.
Какая нормальная украинская жинка такое ляпнет после операций украинской армии в Харьковской области, после Херсона?
Тем более последняя фраза. Тетя ждет, что миллионы украинцев сдохнут.
Та щас.
Loveandstyle• 25 ноября 2022
Не жалею, что не выехала. Здесь родила, вышла замуж во время войны. Ращу сына с перебоями света и воды. И счастлива. Вот честно. Зовут в Мюнхен, Нидерланды, Берлин. А я не хочу. Мне здесь греет душу родина
Ответ дляLoveandstyle
А ребенок счастлив слушать взрывы и сирены?
Uebersetzerin• 25 ноября 2022
Ответ дляЭйфик Х
Всі щасливі і кожного дня тут це повторюють. І всі як один вірять, що Україна після війни розквітне і в ній буде краще жити ніж в ЄС і інших країнах.
Тролі вони такі)