МоДнАя_КоШеЧкА• 25 ноября 2022
Очистка посудомийної машини
Висвітився індикатор, що потрібна очистка. В інструкції вказано, що потрібно ввімкнути програму для очистки комбінацією кнопок+використати чистячий засіб. Купила засіб, а в його інструкції вказано просто ввімкнути машину на 65°.
Підкажіть, будь ласка, як Ви чистите свою поскдомийку
Сыро_Ежка• 25 ноября 2022
Средство из магазина для очистки. Самая горячая и долгая программа. Перед этим чищу сеточку и фильтр вручную.
IQ 80• 25 ноября 2022
Ответ дляСыро_Ежка
Вы можете показать какое средство для очистки? Где его смотреть? На сайте ева вижу только таблетки и соль
МоДнАя_КоШеЧкА
• 25 ноября 2022
Ответ дляIQ 80
Придбала сьогодні в Єві. В пошуку вказувати ’Очищувач’, бо ’Очисник’ не одразу знаходить.
Можна і на Пром.юа пошукати, на Олх
IQ 80• 25 ноября 2022
Ответ дляМоДнАя_КоШеЧкА
Можна і на Пром.юа пошукати, на Олх
Супер. Дякую вам дуже.
Сыро_Ежка• 25 ноября 2022
Ответ дляIQ 80
У меня из ватсонс, домол.
Посмотрите в инете:
Ревнивая жена• 25 ноября 2022
Я теж купую у Ватсонс Домол, має дуже приємний запах, тому навіть не ризикувала купувати якийсь інший