неДоЖиру• 25 ноября 2022

Сумно(((

Все ламається як картковий будиночок. Я розумію, що це отой грьобаний ріст, перехід на інший рівень. Але в моменті це неначе ламають всю тебе . При чому відчуття якраз фізичні: я не можу спати, у мене викручує всі суглоби. В якийсь момент я зрозуміла, що мій бізнес з партнером зайшов в точку, коли я не можу вже йти поряд. Бо я виросла в одну сторону, а вона в іншу. І наразі це важко поєднувати і йти в ногу. Я розумію, що я прийняла вже рішення йти далі окремо. Але ще не можу це озвучити. Бо я не знаю ще куди я хочу йти. Я зрозуміла, що туди куди я приїхала, на справді, я не хотіла. Хоча , б...дь, їхала за мрією. І єдине місце, куди я хочу, це моя убога але така рідна квартирка в Києві ( убога, бо винайняла я її коли була на дні. І ставати на ноги я стала якраз перед війною. Не встигла переїхати). А от дітям в Києві було погано.( Вони назад не хочуть. Почали вилазити інші організаційні проблеми. Проблеми зі здоров´ям.
І людина, яку я думала що люблю, за яку переживала , ( та куди діти правду, й зараз переживаю) , після останньої розмови перестав писати, телефонувати. Хтось скаже, що у нього просто зв´язку там немає ( на передовій), а ти егоїстка. Але ж він заходить в фб. І я не вішала на нього свої проблеми. Просто відповіла як є, що за тиждень я фізично не можу приїхати. Бо для цього багато потрібно вирішити питань.
Працюю з психологом. Але зараз щось воно мені не допомагає ( .
Для тих, хто напише, що мої проблеми фігня порівняно з відсутністю світла, обстрілами і ТД. Я більшу частину свого доходу віддаю на допомогу. Якщо я буду й далі в такому стані - я не зможу працювати і відповідно допомагати. Краще від цього не буде.
Я сама злюся на себе, що починаю нити. Та від мого " взяла себе в руки, що ти ниєш???!!!!!" Мені якось ще гірше.
Я не знаю яку пораду хочу знайти.
Карамелька• 25 ноября 2022
Ответ длянеДоЖиру
Краще спати простинь не допоможе,) я прокидаюся по українському часу і вже майже не сплю в залишок ночі.
Ви в депресії, може?

автор неДоЖиру • 25 ноября 2022
Ответ дляКарамелька
Я, коли дійшла до стану безвиході в іншій країні, вибрала повернутися додому в Київ. Насправді, дуже полегшало. Всі проблеми стали мені по силах. Навіть зараз, без опалення, світла та зв´язку тут найкраще місце на Землі.
Я думала про це. Боюся що з двома дітьми, які будуть майже 100% часу вдома зі мною я не те, що не знайду виходу, а ще більше зажену себе. Якби не вони, то я б і не виїжджала.
СКИБИДЫШь• 25 ноября 2022
Ответ длянеДоЖиру
Мені 37. І я сиджу і ридаю, що він не пише
І я працюю з психологом
я все життя думала, що головне- навчатися, здобути гарну освіту, стати на ноги, не бути залежною, все контролювала, не закохувалась ні в кого. А тепер мене просто ’ накрило’, все що я робила, то було другорядним, а головне- то і є стосунки між людьми , і щоб комусь бути потрібною, і тепер мене просто ’ накрило’, я плачу і жду повідомл. від випадкового знайомого, якому я взагалі не потрібна((
Карамелька• 25 ноября 2022
Ответ длянеДоЖиру
Моїй доньці, яку я вивозила, 20. Так от, всі її друзі повернулися. І вона мене повернула. Я не розглядала варіант повернення, бо роботи не мала в Києві. А це, її, покоління не може без Батьківщини. Сказала: в мене там все моєї життя, ми маємо повернутися.
Може, і у вас тут все ваше життя залишилося? І це рве вас на частини?
автор неДоЖиру • 25 ноября 2022
Ответ дляКарамелька
Так, я вам співчуваю, автор. Буває таке: ти потрібний багатьом тим, чия увага не потрібна тобі, а той, єдиний, чиє слово зігріло б, не хоче спілкування.
Насправді, я думаю, хлопцям на передовій ТАК важко, що немає часу для їхніх справжніх емоцій, що їх відчути та зателефонувати.
Звісно важко ( я тому й не діставала його ( в мирному житті я ще та ... Не так відповів, не те сказав). Але ж просто ’ привіт’ і я розумію, що він є. Особливо коли заходить всерівно в фб. Значить є важливіші люди і я не серед них. З мамою, якщо що я не конкурую.
Звідки знаю? Я мало з ким спілкуюся в месенджері тому чат з ним один із перших і його видно. Там зеленим світиться хто онлайн або був недавно.
автор неДоЖиру • 25 ноября 2022
Ответ дляКарамелька
Я допомагала поки були гроші. Потім півроку зовсім без заробітку. Тепер дира в моєму бюджеті і мала зп. Я не можу допомагати. Просто не можу. Руками, банками, речі віддати - можу. Грошима - ні. Сумно. Але інакше, я не зможу зупинити своє падіння в фінансову прірву.
Впавши в прірву ви нікому не допоможете. Тому це вірне рішення.
автор неДоЖиру • 25 ноября 2022
Ответ дляКарамелька
Моїм 8 та 9.
Я дуже люблю Київ. Наповнююся від його енергетики. Тут, де я зараз, теж гарно. Але це не дім. Все не те.

Я коли приймала рішення їхати сюди, одним із факторів в + було те, що мене вдома ніхто не чекає ( малося на увазі, що ні чоловіка, ні коханого там не було на той момент)
Карамелька• 25 ноября 2022
Ответ дляСКИБИДЫШь
Насправді, ви правильно зробили, що займаоися своїм розвитком. І буде той, кого зацікавите ви, така, якою стали. Не плачте. Краще бути особистістю та знайти відповідного нареченого, ніж вискочити заміж змолоду та не знайти себе, розчинившися в родині та дітях.
Соображалочка• 25 ноября 2022
Ответ длянеДоЖиру
карвалол каплі-25-30 шт,і заснете. можна місяць пити. А ще є різні снотворні,типу мелатоніну. там щось можна знайти?

автор неДоЖиру • 25 ноября 2022
Ответ дляСКИБИДЫШь
Так. Вперед, вперед. Паралельно якось сходила заміж, народила дітей. Але все життя вперед, до вершин. Щоб кар´єра була. Своя справа. Вивчення мов, саморозвиток. А зараз сиджу і розумію, що так важливо бути для когось важливою. Так потрібно бути коханою. Немає бажання ні одяг купувати, ні косметику, ні подорожувати, ні авто, про яке мріяла останні роки... Нічого
автор неДоЖиру • 25 ноября 2022
Ответ дляСоображалочка
Мелатонін тут є. Я валерьянку купила. Але після неї важко прокидатися. Ні, можливо якби в мене була можливість поспати всю ніч, то й норм . А так, я з 2 години ночі сплю ’ перебіжками’
Карамелька• 25 ноября 2022
Ответ длянеДоЖиру
Моїм 8 та 9.

Я аналізувала розвиток своєї депресії на чужині. Ти зрваний з 1)дому - стрес був би і без війни, 2) втратив роботу - також стрес, 3) не знаєш мови, не можеш задовільнити потребу спілкування, 4) не можеш через мову працювати, 5) вимушений витрачати кошти на умови, які не вибирав, бо це не туризм, 6) не можеш планувати майбутнє без роботи та з невиликим щапасом грошей.
А у вас ще додатково кохання.
Соображалочка• 25 ноября 2022
Ответ длянеДоЖиру
не валерянку. валокардин,він по іншому діє.
Карамелька• 25 ноября 2022
Ответ длянеДоЖиру
Можна бути заміжною, та при цьому все одно не потрібною.
Не сумуйте. Купуйте одяг та косметику, живіть одним днем. Найкращим днем вашого життя. Буде все у вас добре! Я вам цього бажаю від щирого серця!
автор неДоЖиру • 25 ноября 2022
Ответ дляКарамелька
А у вас ще додатково кохання.
Вимушена еміграція то дуже тяжко. Бо це не твій вибір. І ти неначе й змирився і живеш з точки тут і зараз. Але ’ я так не хотіла. Грьобана русня!!!!!!!’
Мову я знала на базовому рівні+ тут безкоштовні курси. Але потреба спілкування не закрита, бо ти тут чужий.
Робота у мене є. Але задоволення не отримую. Хоча це можливо просто втома.
автор неДоЖиру • 25 ноября 2022
Ответ дляСоображалочка
Не бачила тут таких заспокійливих. Хіба можливо з призначенням лікаря. Але я боюся йти з моїм емоційним станом. Я не знаю як тут. Чи не будемо ми під наглядом служб як родина з неадекватною мамою
автор неДоЖиру • 25 ноября 2022
Ответ дляКарамелька
А якщо їхати назад?) Знову всі речі залишати.
автор неДоЖиру • 25 ноября 2022
Дівчата, дуже дякую за підтримку
Виговлрилася і неначе трішки легше. Бо тут можна без дипломатії написати , чому оточуючі дістали. А в житті доводиться підбирати слова. Щоб не зірватися
Карамелька• 25 ноября 2022
Ответ длянеДоЖиру
Переслати перевізником.
Я вас не заманюю вас додому. Але ви розглядайте цей варіант також. Не так страшно, як було в перші дні війни.

СКИБИДЫШь• 25 ноября 2022
Ответ длянеДоЖиру
да, саме такий стан, ’ переоцінка цінностей’
Карамелька• 25 ноября 2022
Ответ длянеДоЖиру
Дівчата, дуже дякую за підтримку
Добре, що вам стало легше.
ГугелП@лАмался• 25 ноября 2022
Доброго вечора. Це нормально у всіх таке буває. Це тимчасово. Все налагодиться. Якщо взагалі нерозбериха, є класна вправа будильник. Вимикаєте телефон і прибираєте, щоб не бачити повідомлень і т.д. повна тиша і ніхто не повинен зайти. Заводите будильник на 45 хв. Берете папір, ручку і пишете. 45 хвилин, не встаючи, не відриваючи ручку від паперу. Пишите все, що лізе в голову. Нічого не лізе, пишете нічого не лізе і т.п. але по одній темі (бізнес наприклад, відносини і т.п.). Можуть бути сльози, то все нормально. Спочатку зазвичай лізе всілякі події, обставини, вже після 30 хвилини частіше за все буває буде виписано те, що є причиною. (Лімбічна система мозку видасть), це може бути щось геть дивне і не Ваше (пам´ять Роду), зазвичай тіло реагує на це, відчуєте. Потім можете перечитати, можете спалити. Можна рбити хоч кожного дня. Легшає дуже сильно. Приберіть харчове сміття багато пицте, спіть та гуляйте. Як з’являться сили раджу пройти курс Марини Велес Право бути першою або Гроші для дорослих. Це інвестиції які повністю себе окуплять в багато багато разів. Все буде добре. Ви зможете.