Пэрисхилтонша• 25 ноября 2022

Кто то покупал для котла Volt Polska 500Е?

А может и пользовались уже?
Как вам эта техника? Подошла или деньги выброшенные?
Я так поняла, что к нему надо покупать отдельно батареи.
Отопление индивидуальное, газовый котел работает от сети, бюджет до 15 тыс грн, ищу варианты подстраховки.
Аноним Секретарь• 25 ноября 2022
купили вольт та акум гелевий
вольт - це інвертор та стабілізатор, звісно що потрібен акум
Просто Филя• 25 ноября 2022
у меня на 3400 и он родителям котел не включи, элктрик сказал, что нужно чистый синус какой-то. а ваш вообще ни о чем с мощностью. на одну лампочку хватит
автор Пэрисхилтонша • 25 ноября 2022
Ответ дляПросто Филя
Его рекламируют и оценивают неслабо, под 20 000 грн в наших магазинах.
автор Пэрисхилтонша • 25 ноября 2022
Ответ дляАноним Секретарь
купили вольт та акум гелевий
Дякую, буду розбиратись далі.
Аноним Секретарь• 25 ноября 2022
Ответ дляПросто Филя
на яку лампочку?
в нас котел газовий працює з тим набором що я перелічила

який акум у вас?
Просто Филя• 25 ноября 2022
Ответ дляАноним Секретарь
на яку лампочку?

який акум у вас?
варта 77
Аноним Секретарь• 25 ноября 2022
Ответ дляПэрисхилтонша
Дякую, буду розбиратись далі.
автор це один з кращих варіантів, бо більшість просто інвертори, не стабілізатори і плюс у вольта всі дроти аби підкинути його до акума, не треба окремо щось паритись купляти
автор Пэрисхилтонша • 25 ноября 2022
Ответ дляАноним Секретарь
Я оце думаю, може в Польщу вибратись за ним. Живу біля кордону.
А який у вас аккум, могли б підказати?
Аноним Секретарь• 25 ноября 2022
Ответ дляПросто Филя
так вольт якраз і видає чисту синусоіду, що там у вас за електрик? на вольті навіть написано - сінус)
Аноним Секретарь• 25 ноября 2022
Ответ дляПросто Филя
варта 77
має працювати - вольт як на фото та ваш акум

ви окрім котла щось ще підключали?
Аноним Секретарь• 25 ноября 2022
Ответ дляПэрисхилтонша
А який у вас аккум, могли б підказати?
їх немає і в Польщі зараз, абео якщо є будуть ті самі гроші що ви тут купете

ми купували на олх - за комплект акум + вольт трохи біль 20тис заплатили
Аноним Секретарь• 25 ноября 2022
Ответ дляПросто Филя
тупо раді цікавості загугли ваш вольт 3400 - там не пряма синусоіда, логічно що не робе у вас

автор питає зовсім про іншу модель, вона набагато краще за вашу 3400 - і на офто якраз з прямою синусоідою

зафукали не розібравшись
Просто Филя• 25 ноября 2022
Ответ дляАноним Секретарь

зафукали не розібравшись
я фото не смотрела, мне мощности хватило автора
автор Пэрисхилтонша • 25 ноября 2022
Ответ дляАноним Секретарь

Зараз на олх бачу пропозиція - Volt Polska 800E + аккум. 12V 100ah, за комплект 24500 гр
автор Пэрисхилтонша • 25 ноября 2022
Вже нема пропозиції)) швидко розлітається товар.
Аноним Секретарь• 25 ноября 2022
Ответ дляПросто Филя
ну і де автор вказала потужність?
Аноним Секретарь• 25 ноября 2022
Ответ дляПэрисхилтонша
так, швидко

там де купували - то пише що будуть не раніше ніж на початку грудня, по новій ціні не питали
Кто крайний?• 26 ноября 2022
Ответ дляПэрисхилтонша
Вони в Польщі були по 500 злотих. Зараз коштують по 2 тис злотих . Плюс акумулятор. Він витримає працювати кілька годин. Акумулятор повністю зарядити треба півдоби. Світло є не завжди. Як далі? Краще за ці гроші купити генератор
Аноним Секретарь• 26 ноября 2022
Ответ дляКто крайний?
і куди генератор в квартирі ставити?
а акум і від авто можна зарядити, трошки заморочитись треба але можна, ну і заряджати акум точно не пів доби)

по роботі - акума вистачає до 8 годин безперервної роботи котла, це краще ніж нічого. Вимкнули, наприклад світло і поки ще добу можна протриматись - потім вмикати і гріти приміщення, помитись в теплій воді.
автор Пэрисхилтонша • 26 ноября 2022
Ответ дляКто крайний?
Я живу в багатоповерхівці. Генератор не наш варіант.
Мені потрібен варіант на випадок відключення світла на добу і більше, щоб хоч на 2-3 години в добу вмикати опалення бо маленька дитина.