МинерАлочка• 25 ноября 2022
Reserved, толстовка і штани
Ніхто не купував ці штани і толстовку, цікавить як якість,я в минулій колекції взяла толстовку в Ресервед, то з січня до березня вона вся кошлата стала, ніби до мене її переносило 10 людей, зараз шукаю теплий костюм, але не хочеться купувати щоб вистачило на місяць його , в мене є світшоти з Zara, Pull and Bear, то вони нормально виглядають, хоча часто їх ношу, а цей просто жах, і коштував він в минулому році 800 грн, не з дешевих зовсім
Беговая дорожка для носа• 25 ноября 2022
Периодически захожу в резервед, практически ничего там не покупаю. Лучше НМ купить, а еще лучше купите себе костюм украинскую стимму. Девочки сп на нее собирают. Качество очень понравилось.
МинерАлочка
• 25 ноября 2022
Ответ дляБеговая дорожка для носа
Дякую, не чула ще про цю ТМ,в HM заходила, але таких теплих не бачила
Сумчатая кошка• 25 ноября 2022
Ответ дляБеговая дорожка для носа
О це точно.купила спортівки нашого виробника тягаю місяць, трошечки довше , піші прогулки.тьфу тьфу ..стірка через кожні три -чотири дні , ношу ну +- кожен день , а стан як нові і теплющі
Ответ дляМинерАлочка
Я в прошлом году себе купила, один из самых дешевых костюмов, мне обошёлся 500 грн, или чуть больше. Я его таскала, как хотела, фото сейчас из шкафа. Цвет получился светлей)))
Серьезная баба• 25 ноября 2022
Ответ дляМинерАлочка
H&m вже працює?
Давно не заходила
Ответ дляМинерАлочка
НМ есть на флисе.
А уточню у меня стимма внутри байка.
МинерАлочка
• 25 ноября 2022
Ответ дляБеговая дорожка для носа
Оо, супер виглядає, а в мене світшот з ресервед катишки напевно з космосу видно
МинерАлочка
• 26 ноября 2022
Ответ дляСерьезная баба
H&m вже працює?
Давно не заходила
Я в Братиславі один день була, то там заходила
Беговая дорожка для носа• 26 ноября 2022
Ответ дляМинерАлочка
У меня есть штаны резервед, купила в августе на распродаже за 160грн.
МинерАлочка
• 26 ноября 2022
Ответ дляБеговая дорожка для носа
Теж добре виглядають, це модель яка пряма донизу, без резинки?Бачила на сейлі зараз в такому кольорі, але там трохи інша тканина, вона точно не буде кошлата,а ці що хочу взяти утеплені, ще я дуже низького зросту, мені ці по довжині супер, що рідко буває.. Напевно мені просто з світшотом так не пощастило
Ответ дляМинерАлочка
Внизу резинка, цвет пудровый, фото искажает.