Розовые одуванчики• 11 декабря 2025

Закончится ли война скоро ?

Закончится в ближайшее время или я себя просто тешу домыслами?
За новостями я не слежу особо, как по мне смысла нет . Но тут я вижу что якобы пытаются договориться. И так греет надежда вернуться домой.
Или может не стоит даже думать об этом? И это обычное враньё по поводу попыток договориться?
Хочу послушать ваше мнение. Спасибо за внимание.
Графиня Шезвездицкая• 11 декабря 2025
Ответ дляМаска-0b9f
🇪🇺 Європейська військова допомога Україні різко сповільнилась у 2025 році

👥 Останнє оновлення Ukraine Support Tracker показує, що нові зобов’язання з військової допомоги впали до найнижчого рівня від початку повномасштабного вторгнення.

📉 Ключові дані
🛑Європа оголосила лише €4,2 млрд нової військової допомоги у 2025 році. Цього критично мало, щоб компенсувати паузу в підтримці США.
🛑Після рекордних перших шести місяців року обсяги допомоги стрімко зменшилися влітку, а потім і у вересні-жовтні.
🛑Сумарно за 2025 рік наразі зафіксовано €32,5 млрд нових зобов’язань, тоді як у 2022–2024 роках середнє значення було €41,6 млрд.
🛑Щоб вийти хоча б на рівень попередніх років, Європі потрібно додати ще €9,1 млрд до кінця року — темп удвічі вищий за нинішній.

Професор Крістоф Требеш, керівник Ukraine Support Tracker:
«На основі даних до жовтня очевидно, що Європа не змогла зберегти темп першої половини 2025 року. Якщо спад триватиме, 2025 стане роком з найнижчим рівнем нових зобов’язань від початку війни».

📊 Нерівність у внесках серед європейських донорів поглиблюється

📈Обсяги допомоги зросли від:
🟡Німеччини, яка майже утричі збільшила середньомісячні зобов’язання.
🟡Франції та Великої Британії, які більш ніж удвічі наростили допомогу.

Втім, навіть ці три великі економіки залишаються далеко позаду лідерів у відносних показниках — Данії, Фінляндії, Норвегії та Швеції.

📉 Падає або відсутня допомога від:
🟡Італії, яка скоротила і без того низькі обсяги на 15%.
🟡Іспанії, яка у 2025 році не оголосила жодного нового пакету військової допомоги.

Проектний лід Taro Nishikawa:
«Попри суттєві внески Франції, Німеччини та Британії, вони все ще відстають від північних країн. Зменшення підтримки Іспанії та Італії — серйозний сигнал про дисбаланс у загальноєвропейському навантаженні».

ℹ️ Ukraine Support Tracker відстежує військову, фінансову та гуманітарну допомогу Україні від 41 країни та інституцій ЄС з 24 січня 2022 року. Ураховуються урядові зобов’язання, оцінена вартість допомоги в натуральній формі та офіційні медіа-джерела. База даних постійно оновлюється та уточнюється.

Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат
есть же те, кто верит в мощную помощь Украине..
в то время, как :
- ремонт машин( если они есть)- за счет самих военных
- мастерские дронов- за счет военных
- нет машин- покупают за свои деньги.
вре_Динка• 11 декабря 2025
Ответ дляМаска-0b9f
У Трампа есть все рычаги закончить это уничтожение Украины.
Та він вже за добу закінчив ще майже рік тому, ви що не помітили?
Фрау Донна Роза• 11 декабря 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Вы уже на 2026 год перенесли нападение на Европу?
а на когда анонсировали? на 2025?
Anna2285• 11 декабря 2025
В мене відчуття, що це не скінчиться ніколи. Буде ось так роками тягнутися, будуть нас обстрілювати, потроху захоплювати територію...Не знаю, ось зовсім немає відчуття що настане мир. Можливо, просто я його не застану,ХЗ.
Ваше Высочество• 11 декабря 2025
Трапп черт рыжий не договорится пытается а сдать Украину чтобы ему Нобелевскую премию дали
Ваше Высочество• 11 декабря 2025
Ответ дляsyperrizhik
Вот когда Россия что-то ответит положительное в ответ на все эти планы , тогда может быть , и то .... Сами знаете что им верить
Украина не пойдет на сдачу своих территорий и сокращение количества военных . С хера ли ?
Ваше Высочество• 11 декабря 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Обе стороны полны решимости и ресурсов продолжать войну.
Украина не хочет продолжать войну но к нее нет другого выхода
Ваше Высочество• 11 декабря 2025
Ответ дляMilkis
А дарма ви не дивитись новини))
Как этот дебил стал миллиардером
Ваше Высочество• 11 декабря 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Но он ими не пользуется . Даже томагавки не дает
Ваше Высочество• 11 декабря 2025
Ответ дляlilul990
У 2026 році росія збирається напасти на Європу. Може тоді закінчиться
Скорее бы уже
Ваше Высочество• 11 декабря 2025
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
и для чего это россии?
Возможно они думают что там легче будет чем в Украине и где то они правы
Milkis• 11 декабря 2025
Ответ дляВаше Высочество
Как этот дебил стал миллиардером
вигідно бути дурачком

Статки Еріка Трампа злетіли до $400 млн.
Син Дональда Трампа Ерік заробив сотні мільйонів доларів на криптовалютних проєктах American Bitcoin та World Liberty Financial. Це збільшило його власний капітал у десять разів порівняно з періодом до повернення батька в Білий дім.