Жерица ночи• 26 ноября 2022

А я сьогодні намедитувала різдвяне печиво

Сьогодні писала тут, що в повному роздраї, сумно. Трішки заспокоїли ви. А потім вирішили з дітьми наробити імбирного печива. Тісто таки заспокоює. Навіть настрій піднявся. Провела консультацію психолога партнеру пл бізнесу. Навіть танцювала)))
Я пекла печиво, а діти малювали. Ось що вийшло. Так , ввечері то не ок для фігури. Та іноді можна))
Фима Собак• 26 ноября 2022
Ответ дляШальная коклетка
Каждый сам за себя и точка
Не совсем так. Тот случай, когда ’ти дурнiше, свистни’.
Творог для розжига• 26 ноября 2022
Я зрозуміла. Відсутність струму 2 доби зберегло мою фігуру :)))
черная мамба• 26 ноября 2022
Ответ дляШальная коклетка
Нет такого нет точно в сша
Есть конкурсы по украшению дома и онлайн можно голосовать за понравившийся дом.
Шальная коклетка• 26 ноября 2022
Ответ длячерная мамба
Ссылочку
черная мамба• 27 ноября 2022
Ответ дляШальная коклетка
Ссылочку
annual Holiday House Decorating Contest гуглите по своему городу