А я на шпагате• 26 ноября 2022
Первый секс, в каком возрасте нормально?
Я мама, у которой дочь подросток. У дочери сейчас большая любовь. Как по вашему, в каком возрасте нормально первый секс. Очень переживаю
Результат:
вже голосів:
113 (48.92%)
51 (22.08%)
44 (19.05%)
23 (9.96%)
ПочтальЁнша• 26 ноября 2022
Ответ дляJuliaGluhenko
Ваша мастурбация к сексу не относится.
У неё это секс с самой собой
Кидстаффовка• 26 ноября 2022
Ответ дляАйфон13
сама поставила рамки сама образилась.
Особисто я мастурбацією займалась з років 5
И что с того,и я с 5 ,но первиц секс был в 21)
ТаЕщеОптимистка• 26 ноября 2022
Ваш обов‘язкок як матері- розповісти про наслідки, важливість контрацепції, дати кишенькові гроші на презервативи, наголосити, що завжди повинна мати свої, а не надіятися, що хлопець купить.
І все. Усе одно зробить так, як захоче сама, лякай-не лякай.
Це з свого досвіду. Усе сталося в 17.