Утренняя зорька• Изменено 26 ноября 2022

Только честно…. Как вы думаете? Это все надолго?

Только недавно обустроили жилье, появилась семья. Безумно не хочется уезжать в другую страну, хочется просто спокойной жизни здесь. Я знаю что никому неизвестно как все будет, но может хоть как то подбодрим друг друга здесь( может все таки зима не будет такой страшной, не будет блекаута, не будет никаких новых наступлений…(с картошколяндии).

Просто чтобы наконец то мы жили как раньше и забыли об этом как страшный сон…
Просто накрыло меня…

Жуткий страх потерять то что мы создали (наш уголок).
Lizavel• 27 ноября 2022
Ответ дляAHetfield
Тому що всі розуміють, що після перемоги Україна розбудується і відновиться. Врешті решт план Маршала на що? Так, на це підуть роки. Звістно цього не треба чекати на наступний день після перемоги. Розумію, що зараз мене тут на сміх піднімуть. Нехай так. Переживу. Але український паспорт дійсно стане золотим. Не забувайте, що у перемоги багато батьків, а поразка завжди сирота. Так що вище носа.
Не орієнтуйтесь на прогнози. Все буде тоді, коли буде. Наша задача не вішати носи (хоча розумію як це складно) і підтримувати ЗСУ.

Також спілкувалась з колишнім роботодавцем з Германії. А той в свою чергу з колегами, знайомими з усього цивілізованого світу. Каже, що багато на низькому старті, щоб відкривати тут бізнес, інвестувати. Так що все буде добре. Це просто чудовий сигнал.

Про те, що англосакси виженуть з дому українців і заселяться в їх квартири це прям солов‘йовщина якась 😆
Вы правы, здесь такую дурню пишут ))))
Mussja• 27 ноября 2022
Ответ дляAHetfield

Теж так думаю. Головне вижити і дочекатись перемоги. А після в нас все буде добре, відродимося. Україна це супер країна для життя.
Nezabydka-2365• 27 ноября 2022
Ответ дляNear Mear
Извините, не могу - забанят. Я же не таролог-нумеролог )))
Ой, вся такая важная. Все знаю, но никому не скажу 😂😂 Ничего не знаете, а цену себе набиваете)
Возрастная• 27 ноября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Який ТГ таке пише?
Реальный Киев. Я не читаю никакие сомнительные источники.
miks• 27 ноября 2022
Ответ дляNezabydka-2365
Отож, такі прогнози! А виявляється навіть не таролог…
Мішк@• 27 ноября 2022
Ответ длявиаль
Дуже хотілось би , щоб було так. Але дзвонила кума з Москви, питала як справи. Розповідала, що ну трохи подорожчало все імпортне, а так, як було, так і є. У неї не змінилось нічого, навіть відпочивати їздила, після звітів. А потрібно, щоб не тільки їх олігархи, а і прості люди відчули, це на своїй шкурі. А поки- в них / це як у Вас справи( матюкатися хотілось)
Ну Ви уявіть який там запас всього. Навіть у нас люди, що не втратили житло ще не зовсім бідують. Тим паче що Москва. Це не показник Россії. 9 місяців для санкцій це замало, тим більше вони приймались поступово. Скоро побачать і прості люди. Але ж знову таки, не московити. Радянський союз був набагато сильнішим, та його розвалили. Так і тут, якщо поставили ставку на те, щоб Росія стала слабкою, отже досягнуть цієї мети. Шкода, що ціною нашої крові. Але ж вибору таки в нас в будь якому випадку немає. Не капітулювати ж перед цими тварями
vasilek5050• 27 ноября 2022
Ответ дляЛюбовь 78
Ви ж казали в кінці жовтня
Моє бажання не здійснилося, нажаль.
Еленнн• 27 ноября 2022
Ответ дляМішк@
..так,ссср після санкцій за Аафган протіг ще 19 років..,ті хто постарші,ті пам’ятають тей глобальний пц.. ,котрий тоді вже був. Так що у раші все тільки починається.., іннерція ще, з минулого багатого.
а нам-залишається тільки відбиватись та чекати.
Бонифацька• 27 ноября 2022
Ответ дляnabludatel
На росію з грудня накладають жорстокі санкції.
Їх економіці капець. Те що діється зараз - це агонія путінського режиму. Нам треба почекати ще кілька місяців.
Так на них же вже понакладали купу санкцій? І що? Хіба їх це зупинило?
Светлана777• 27 ноября 2022
Ответ дляБонифацька
Для санкций нужно много лет. Мы столько не продержимся.
Буко• 28 ноября 2022
Ответ дляБулочка13
Мы в 2014 лишились обустроенного жилья, в 2019 купили новое, сделали прошлым летом и ремонт и....наверно больше ничего не покупаю и ремонты не делаю....не к добру это...ю
Не в той стране покупаете просто..
Буко• 28 ноября 2022
Ответ дляАвокада
считаю,что просто тупиковая ситуация:чем дольше всё продолжается,тем дольше не будет хоть какой-то нормальной жизни и ухудшаться всё будет с каждым днём.
ситуация с бомбоубежищами и пунктамы незламности уже показали заботу о населении.
у нас даже бювет, с месяц назад,перестал работать .
нельзя отремонтировать?
то как они будут ’відбудовувати’ что-то посложнее...
Согласна..тупиковая..
Вижу, как все больше выезжает и устраивают жизнь в новых странах , без планов на возвращение..
Год войны это уже много...а если больше...у людей нет запасных жизней..
Авокада• 28 ноября 2022
Ответ дляБуко
Согласна..тупиковая..
согласна с вами.
Буко• 28 ноября 2022
Ответ дляTakamaka
Багато хто пише, що більше не буде, як було. Мені цікаво, а як саме виглядає оце по-іншому у порівнянні. Маю на увазі життя пересічної людини. Звісно, не рахуємо втрачені життя, поламані долі та розтрощені об’єкти та будівлі.
Еще хуже..что тут уявлять..
Вспомните рейтинг Зе перед войной...рост цен,тарифов и тд....
И это войны не было..а что ждет тех, кто выживет и останется в стране после войны..
Буко• 28 ноября 2022
Ответ дляammakat
Во вчерашнем интервью первой леди. Типа украинцы готовы 2-3 года просидеть без света, воды и тепла, только бы вступить в ЕС.

При этом она сама находится на отдыхе с детьми в Италии.

Это уже обсуждали
Ппц...нет слов..молчала б уже лучше
Буко• 28 ноября 2022
Ответ дляMagiса
В кінці березня - перемога буде!
Але спершу ракета в Європу прилетить.
Мені сон приснився, що ракету яка летить на Берлін і падає в бундестаг. Такий сон мені снився на місяць до війни. Купа ракет летіла і вибухала в Києві.
А в Україні все буде добре! В нас величезний потенціал!
Тільки треба обрати НЕ Зелену шоблу.
А они не допустят никого..единовластие ж уже
L-i-s-a-92af• 28 ноября 2022
Ответ дляодежда для собак
Откуда такая точная цифра?))
Из википедии
L-i-s-a-92af• 28 ноября 2022
Ответ дляIcekream
да,надолго
поэтому буду уезжать летом с детьми из Англии дальше,в Канаду.тут нереально остаться(
Почему?
Булочка13• 28 ноября 2022
Ответ дляБуко
Не в той стране покупаете просто..
а также ’патриотизм’?! Если честно, то всегда пугает новый язык, новые законы, оцениваешь стресс переезда для себя и детей..а по факту: кому я сделала лучше? Ни себе, ни детям, а могла спокойно выучить язык и жить уже в другой стране, дети бы поворчали, но сейчас были бы в тепле и безопасности...эх..