ШапкаУшанка• 26 ноября 2022
Чи правильно я зробила?
Спілкуюсь ,поки по переписці,з хлопцем.Все було ок.Сьогодні каже,що розвівся 3 міс назад,дуже мучився,жили 14 років разом.Я сказала,що він ще не відійшов,малий термін,буде в кожній шукати її,і ще є можливість,що зійдуться.Так,як сказав,що ще спілкуються.Не хочу лишніх психологічних собі проблем.Не хочу бути ліками чужих душевних страждань.Сказала,що напиши мені коли відійдеш.Припинила спілкуванняЧи це я не норм?
Котя_люлю• 26 ноября 2022
Все правильно! Зараз нічого не вийде. Добре йому буде з наступною( після вас), якби ви не розірвали стосунки.
Янгол в камуфляжі• 26 ноября 2022
Правильно. Думать нужно о себе , а не быть жилеткой для кого-то.
ШапкаУшанка
• 26 ноября 2022
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Так і роблю,і заздалегідь передбачую розвиток цих подій
Янгол в камуфляжі• 26 ноября 2022
Ответ дляШапкаУшанка
Я тоже. Жить легче. Не единственный мужик на планете, их дофига.
ШапкаУшанка
• 26 ноября 2022
Ответ дляГербалайф и Ко
Вибачте, прожив з жінкою 14 років і ’хлопець’) юноша блін)
30 років.Ну,мужчина
ЭкстрасенсиХаЯ• 26 ноября 2022
если заваливает подарками и щедрый, богатый, еще можно потерпеть
а если нищеброд то нафик
Санта Барбара• 26 ноября 2022
Ответ дляШапкаУшанка
30 років.Ну,мужчина
він в 16 одружився?)))
по темі - все ніби правильно, хоча незрозуміло, чого спілкуються з колишньою - може реально є речі, які треба обговорювати, діти, майно і тд, не обвязково всіх колишніх блокують і викреслюють з життя, особливо якщо обоє адекватні - чому б не продовжити спілкування?
Мамзелькин• 26 ноября 2022
Не знаю. Рішення про розлучення зріє місяцями. Вже не зійдуться. Хто ініціатор?
Мамзелькин• 26 ноября 2022
Ответ дляСанта Барбара
він в 16 одружився?)))
Якщо дітей немає, то спілкування не доречне. Це просто почуття провини того хто покинув і бажання бути хорошим, або особливим.
Санька-4b93• 26 ноября 2022
Абсолютно правильно. В наше время лечится все, кроме тонкой душевной организации (мужской)
ШапкаУшанка
• 26 ноября 2022
Ответ дляСанта Барбара
він в 16 одружився?)))
Дітей немає
ШапкаУшанка
• 26 ноября 2022
Ответ дляМамзелькин
Це так.Але сам говори,що перший місяць,випива і життя перевернулось Значить з його боку ще не закінчено.
Мамзелькин• 26 ноября 2022
Ответ дляШапкаУшанка
Якщо бухає то точно не варто
Хранительница чешки• 26 ноября 2022
Ответ дляШапкаУшанка
Дітей немає
значит говорить им не о чем по сути. автор, все вы правильно сделали
Марфа-Краса• 26 ноября 2022
Бережіть свої нервові клітини. Він відійде, охолоне, якщо це ваше - нікуди не дінеться! А бути жилетом в яку витирають слізки таке собі(
Акуна_Матата• 26 ноября 2022
Ответ дляСанька-4b93
Боже!
Нє в бровь, а в глаз
Жінки з дітьми, після зрад і принижень відходять від шлюбу в рази швидше, ніж загублені у світі самопізнання, прокрастинаціі і прочєй лабуди 30-40 річні «хлопці»
Нє в бровь, а в глаз
ШапкаУшанка
• 26 ноября 2022
Ответ дляАкуна_Матата
Боже!
Нє в бровь, а в глаз
Ха-ха,точно.Ніжні створіння