Слепок стопы• 27 ноября 2022
Що ви робите з вусами?))))
На прийомі в стоматолога, під чудовим світлом додивилася, що я, як гусар. Вуса! В дзеркалі домашньому вони ледь помітні, але є. Все...життя не буде колишнім. Прийнято рішення-знищити. Є родимка над губою, лазер так розумію відпадає)
Накладные мюсли• 27 ноября 2022
Ответ дляМій не такий
Крем для депиляции беру, специальный для лица. Раз в месяц пользуюсь, без боли, заморочек,никаких проблем
Но они должны достаточно отрасти,чтоб крем взял и как быть в это время?
Слепок стопы
• 27 ноября 2022
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Дівчата, з вусами я якось справляюся, пінцетом або смужками. А от що робити з волоссям в носі?
Ножиці)
культУра• 27 ноября 2022
Ответ дляLJA
Електроепіляція - безпечно і видаляє назавжди.
НІКОЛИ не робіть лазер на обличчі.
почему нельщя лазер на лице?
культУра• 27 ноября 2022
Ответ дляАнонимчик
Восковими полосами і в салоні і як сама то обов‘язково у мене будуть прищики чи герпес як не обробляй
Купила на нотіно таку штуку, задоволена як слон, через місяць замовила другу таку що б про запас була
Наче на Алі і в інеті вони дешевше є
Але явне робила замовлення то і взяла
Наче на Алі і в інеті вони дешевше є
Але явне робила замовлення то і взяла
а что это за штука? Лна выщипывает волоски или сжигает?
Анонимчик• 27 ноября 2022
Ответ длякультУра
Навіть незнаю як пояснити, наче стирає їх, по факту наче сбриває, але не так як бритва, відростають такі як і були не темні не тверді, ніяких больових відчуттів
культУра• 27 ноября 2022
Ответ дляАнонимчик
быстро отростают после этой штуки? И как она называется? Хочу себе посмотреть
Анонимчик• 27 ноября 2022
Ответ длякультУра
На фото назва
Раз на три тижні роблю
Мій не такий• 27 ноября 2022
Ответ дляНакладные мюсли
Крему все равно. Не нужно отращивать
культУра• 27 ноября 2022
Ответ дляАнонимчик
На фото назва
Раз на три тижні роблю
вы не поняли как называется сам прибор?
Пьера Безухова• 27 ноября 2022
Ответ дляАнонимчик
Наче на Алі і в інеті вони дешевше є
Але явне робила замовлення то і взяла
Наче на Алі і в інеті вони дешевше є
Але явне робила замовлення то і взяла
це роторна електробритва- вона збриває волосся, взяла подібну сину підлітку- дуже йому подобається, на Алі ціна до 200 грн. жінкам не рекомендую
Анонимчик• 27 ноября 2022
Ответ дляПьера Безухова
Чого не реко6дедують? Я тільки три місяці використовую, поки дуже задоволена
Швабристка• 27 ноября 2022
Ответ дляА поговорить?
BYE BAD HAIR в Єві - чудові полоски. Якщо розрізати - вистачає надовго
покажите
А поговорить?• 27 ноября 2022
Ответ дляШвабристка
хорошо работают? в руках греть?
Чудесно работают, можно даже не греть в руках, также для бровей использую. Половинки полосочки хватает на все, края обрезаю - так удобнее! В Германии, когда в марте трохи очунялась и посмотрела в зеркало - побежала в местный россман и купила за 6 евро полоски- так вся обругалась от них...Кума передавала летом лекарства так обязательным пунктом были антибиотики и эти полоски из Евы
Швабристка• 27 ноября 2022
Ответ дляА поговорить?
хо-хо:) завтра точно куплю тестить. это правда, найти хорошие полоски не просто.
Ламзак_сдутый• 28 ноября 2022
Ответ дляАнонимчик
Наче на Алі і в інеті вони дешевше є
Але явне робила замовлення то і взяла
Наче на Алі і в інеті вони дешевше є
Але явне робила замовлення то і взяла
А як він діє,як тример?пушковий світлий волос на обличчі видаляє?чи немає подразнення потім?
Швабристка• 06 декабря 2022
Ответ дляА поговорить?
Оці
ой гыдота эти полоски. на лице не выдернули ничего от слова совсем. пробовала и на ногах и на руках - ни-че-го. пару выдергивают, 10 ломают, 100 оставляют. г-но
А поговорить?• 06 декабря 2022
Ответ дляШвабристка
Сочувствую. Для меня они идеальны