Мій не такий• 27 ноября 2022
Intertop прислав не той товар
Зробила замовлення . Оплатила карткою.
В замовленні були VAGABOND Черевики та Collonil для захисту від води.
Вчора отримала посилку та виявилося , що Collonil прислали , а черевики ні. Замість них поклали пусту коробку з під чоловічих шльопок skechers. Також не було ніяких документів для повернення.
Що робити в такому випадку? Як повернути кошти за черевики? Прислати просто ту коробку новою поштою?
В мене таке вперше.
Часто замовляю там речі, а тут таке(
В мене таке вперше.
Часто замовляю там речі, а тут таке(
КоКоКоКоКоКо...• 27 ноября 2022
Ответ дляМій не такий
Проблема в тому що на пошті не дивилась посилку
Дзвонiть на гарячу лiнiю,фiксуйте,тим паче вага посилки -доказ
Накладные мюсли• 27 ноября 2022
Ответ дляМій не такий
Тогда это ваша проблема.
Мій не такий
• 27 ноября 2022
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Подивилась вагу посилки , там взагалі написано 9.88 кг.
Сиренькая• 27 ноября 2022
Ответ дляМій не такий
Це дуже погано, що не оглянули. Телефонуйте на гарячу лінію, думаю вони зможуть подивиться по камерам. якщо це вина Інтертопа, то вирішать проблему, але якщо на пошті намутили, то буде важче вирішити це, бо на пошті не було огляду
Накладные мюсли• 27 ноября 2022
Ответ дляМій не такий
Ну вот, ничего вы не докажете. В впшем случае более дорогая доставка будет за объемный вес, а не фактический.
Мій не такий
• 27 ноября 2022
Ответ дляЦаревна Лягушка
Значит украла новая почта
Ну посылка не распакованная была вроде, следов вскрытия не было..
Просериарила молодость• 27 ноября 2022
Так а Вы что не почувствовали по весу что там пусто? Тот колонил грамм 100 весит.
Мій не такий
• 27 ноября 2022
Ответ дляПросериарила молодость
Я забирала сразу 3 посылки и не заметила. Уже дома как взяла посылку в руки удивилась что такие легкие ботинки
Телочка• 27 ноября 2022
Жесть, как такое вообще возможно( В любом случае свяжитесь с интертопом и объясните ситуацию - может поверят на слово...