Нервогенератор• 27 ноября 2022

Интертоп возврат бесплатный?

Подскажите пожалуйста)))
Фрикаделька• 27 ноября 2022
За пересилку платите ви
Голубая устрица• 27 ноября 2022
делала возврат,был бесплатный год назад
Колупалочка• 27 ноября 2022
Весною і літом був безкоштовний
Калёва Замалёва• 27 ноября 2022
Подскажите, кто в курсе. Сделала заказ, но он еще не подтвержден второй день, а деньги списали. В случае его отмены, как вернуть деньги?
Татьяна-bfd8• 27 ноября 2022
Ответ дляКалёва Замалёва
Подождите еще немного. У меня тоже два дня не подтверждали. И только что пришло сообщение, что можно пойти забрать в точке самовывоза
Утка_в_тапках• 27 ноября 2022
Безкоштовний, тиждень назад надсилала. Можливо, для тих, в кого підписка топ Інтертоп, але у мене вона у вересні мала закінчитись… Мені навіть шнурки за 200 грн безкоштовна доставка була, не кажучі вже про більші покупки і повернення теж всі безкоштовні
Утка_в_тапках• 27 ноября 2022
Ответ дляКалёва Замалёва
Самі гроші повернуть відразу, якщо товару не виявиться чи щось не так з ним. Чекайте, перевірка товару може і три дні бути, тим паче зараз все довше.
Король дивана• 27 ноября 2022
https://intertop.ua/ua/return/

⟩⟩ Адреса для повернення: відділення №1, м. Київ, вул. Пирогівський шлях, 135. ТОВ «INTERTOP Україна» ЄДРПОУ 41097426 Контактна особа: Слівінський Віталій Володимирович (тел.0442021918) Сторона, що сплачує послуги: отримувач, безготівковий розрахунок Оцінка вартості товару дорівнює вартості товару, який повертається