Цвиринь• 27 ноября 2022
Тільки не нападайте. Знову я зі своїми ботинками.
Знову я зі своїми ботинками. Які? Ще є повністю чорні, але щось не хочу чорних. Дякую.
Результат:
вже голосів:
29 (40.28%)
Фото 3
25 (34.72%)
Фото 1-2
18 (25%)
Показати результат
Цвиринь
• 27 ноября 2022
Дяку дівчатам, які підказали ще Варіант в попередній темі, він на перших двох фото.
Цвиринь
• 27 ноября 2022
Ответ дляПетриківна
Мне напомнили бабушкины
Та не в цьому питання, мені теж, так і є, копія бабусиних, тільки ті були з шерсті.
Peppergrin• 27 ноября 2022
Я нажала первый, но пересмотрела и за второй вариан- лучше подошва и нет шнурков
Цвиринь
• 27 ноября 2022
Ответ дляPeppergrin
Так, мені в перших подобається те, що підошва завишена, піднята, що бежеве хутро , але фірма стрьомна, як вони будуть носитися і ціна на 800 грн більша. От вагаюсь, поки розмірів не буде.
Бла бла бла• 27 ноября 2022
Я бы покупала без шнурков. С учётом того, что сейчас часто отключают свет и обуваться приходится в темноте
Цвиринь
• 27 ноября 2022
Ответ дляОйЙой
3 фото. Удобные.
У Вас такі є, поділіться враженнями, якої фірми, будь ласка?
Julia 2020• 27 ноября 2022
3 модель, а есть такая полностью черные? светлый замш красиво, но нужна снежная и морозная зима как на севере
ЗабежАЛОЧКА• 27 ноября 2022
А почему бы не купить обычные угги?
Что-то мне эти варианты не очень, не голосую.
Туфли в чешуе• 27 ноября 2022
У меня такие и черные и бежевые очень удобные , но черные практичнее покупала в estro хорошо носятся
Цвиринь
• 27 ноября 2022
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
А почему бы не купить обычные угги?
Не подобаються уггі, та й дорожчі в 2 рази.
ША все! я пришла• 27 ноября 2022
Ответ дляПолтавська галушка
Ой, у моєї бабусі такі були!
І у Loro piana такі, і що ....
Цвиринь
• 27 ноября 2022
Ответ дляJulia 2020
Є, але мрачні, такі ж як на фото 1-2
Цвиринь
• 27 ноября 2022
Ответ дляТуфли в чешуе
Дякую, гляну ще там
Туфли в чешуе• 27 ноября 2022
Ответ дляЦвиринь
Дякую, гляну ще там
Дешевые те что в Инстограм на каждом шагу не берите я сначала хотела сэкономить такое убожество пришло . А так очень удобная модель
Цвиринь
• 27 ноября 2022
Ответ для_MadonnA_
Вторые со шнурками . Но они короткие
Тобто з білим хутром, обгрунтуйте чому? Дякую.
Цвиринь
• 27 ноября 2022
Ответ для_MadonnA_
И они же только на мороз . На слякоть не подойдёт . Я смотрела на нандо музи на меху , но не решилась и взяла такие . Тепло удобно в любую погоду
Гарні, але в мене двоє на шнурках є, вони мене забембали 🤣, з моїм графіком і спосбом життя потрібні такі, щоб взула-роззула і побігла.
Цвиринь
• 27 ноября 2022
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
Білий пух стане чорним, замш на зиму таке собі, дуже короткі
Люблю замш, на зиму завжди є замш, не маю з ним проблем.