Я_з_Франека• Изменено 27 ноября 2022

Правильно зробила,що не відповіла на це?

Як на мене то відразу з претензією почав..та і російської повідомлення написано,я зазвичай ігнорую таке,але цікава думка тих хто має досвід в утриманні від чоловіка.
ЯсноВидящая• 27 ноября 2022
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
А ви думаєте усі перейшли на українську мову чоловіки?
Дивлячись, де ви зареєструвалися і дійсно, що саме ви шукаєте.
Я би не робила проблему з мови.
Замовляла з Харкова матеріал для ремонту місяць тому, мені відповідали російською. Трагедії не робила ) до речі дуже хороший продавець
Так він і російською не вміє писати, безграмотний
Заставляличка• 27 ноября 2022
Ответ дляЯ_з_Франека
Навіщо таке запитувати?
Як маленький,і так ясно все
как раз не ясно. у кого-то только традиционный секс, кто-то любит орал/анал, кто-то за эксперименты и т.д. нормальный интерес.
АяВсёЗнаю• 27 ноября 2022
Ахах, какую материальную поддержку он может предложить, если пишет с такими ошибками? Неуч.. 😂
ЖенаАйтишнеГа• 27 ноября 2022
Ответ дляЯ_з_Франека
Йому не хочу,бо в мене написано шукаю галантного,а він не галантний
Бізнес є бізнес. Все по діловому. Ви ж вказали, що хочете грошей, логічне запитання скільки і за що.
Може він і галантний, хто зна. З іншими. А за гроші так як на базарі, по іншому не буде.
У мене є досвід. Познайомилася з чоловіком для сексу, але щось у нас не складалося, я рік мурижила його, сама неусвідомлюючи. Врешті ми зустрілися, справу зробили і він дав грошей, сказав, що не вміє і незручно йому купувати подарунки, а ще збуджує його такий формат. Так було кожного разу, поки він не запропонував суму вдвічі більшу за те, що я не хотіла робити. Мене це образило, заблокувала.
Хочу сказати, що в будь-якому разі, це не будуть відкриті і, може, навіть чуттєві стосунки. Це буде секс за гроші. Готові? Пишіть йому відповідь.
Заставляличка• 27 ноября 2022
Ответ дляАяВсёЗнаю
я раньше тоже относилась с предубеждением к тем, кто пишет с ошибками. пока не узнала, что не всегда правописание и материальное положение связаны. есть обеспеченные люди, пишущие безграмотно.
Поумничка• 27 ноября 2022
Ответ дляАяВсёЗнаю
У меня был мужчина при деньгах, и иногда писал безграмотно) вообще не показатель
А один ухожер писал грамотно, но он бомж))) не в прямом смысле конечно, просто финансово слаб
АяВсёЗнаю• 27 ноября 2022
Ответ дляЗаставляличка
Если , честно мне такие не попадались. Для меня табу, те кто пишет неправильно, на том языке, за какой взялся
ЖенаАйтишнеГа• 27 ноября 2022
Ответ дляАяВсёЗнаю
У вас бревно в глазу
автор Я_з_Франека • 27 ноября 2022
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Конкретно йому немає бажання,буду чекати когось іншого
АяВсёЗнаю• 27 ноября 2022
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
У вас бревно в глазу
Ок)
Обижулька• 27 ноября 2022
Ответ дляЯ_з_Франека
Відповіла
Вы там проституцией занимаетесь?
Или о каких встречах с мат. поддержкой идёт речь?
АдеКВАтная• 27 ноября 2022
Автор, то чем вы собираетесь заняться, имеет четкое название.

Как Вы себя чувствуете при этом? Я без сарказма
Обижулька• 27 ноября 2022
Ответ дляЯ_з_Франека
Галантные у проституток ценой не интересуются. И вообще ими не интересуются.
автор Я_з_Франека • 27 ноября 2022
Ответ дляАдеКВАтная

Я хочу бути утриманкою багатого папіка, якось так
АдеКВАтная• 27 ноября 2022
Ответ дляЯ_з_Франека
Вы что-то уникальное ему собираетесь предложить или классический набор ’пися и две сиси’?
Мастер Пис• 27 ноября 2022
Ответ дляЯ_з_Франека
Вы не поняли, что это стёб?
Дюймовочка• 28 ноября 2022
не витрачайте на то свій час. просто якийсь збочинець та і все, нічого цікавого. красеня як в 50 відтінках сірого не чекайте) не варто романтизувати подібні речі..