Калёва Замалёва• 28 ноября 2022
Кто в настроении и кому не жалко?
Разложите, пожалуйста, девочки.
Просто увидьте, просто посмотрите, просто подскажите!
Ситуация очень сложная.
Наверно будет глупо описывать.
Хочу послушать тех, кто может что-то сказать внятное по моему поводу.
Сразу скажу, я абсолютно искренне и без стеба.
Ситуация очень сложная.
Наверно будет глупо описывать.
Бабушка мороз• 28 ноября 2022
- тримайте, йдіть грайтеся. Результат по вірогідності правдивості буде 1 в 1 як у місцевих гадалок
Калёва Замалёва
• 28 ноября 2022
Ответ дляБабушка мороз
Наразi це зовсiм не те..
Дякую.
Калёва Замалёва
• 28 ноября 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
А что сказать? О чем?
Вот что увидели, то и говорите.
Бабушка мороз• 28 ноября 2022
Ответ дляКалёва Замалёва
Наразi це зовсiм не те..
Дякую.
Абсолютно те саме. Всі ці ’гадання’ по суті просто психологічні спроби пошуку ваших слабких місць. Коли вам пишуть результат ’гадання’ - ваша психіка пропускає повз все те, що вам не підходить, але хапаєтеся за ті речі, які підходять і сама далі розкручує моток проблеми. Сходіть розкладіть щось на цьому сайті, відосьтеся як до реального ’гадання’, прочитайте результат і подумайте що з ним робити.
Якщо що - я особисто знайома з власницею сайту і вона відома в місті розкладальниця Таро, до якої стоять черги :) створюючи сайт використовувала певні свої фішки ) спробуйте, серйозно )
Домовенок Кузя• 28 ноября 2022
Ответ дляКалёва Замалёва
Вот что увидели, то и говорите.
Много переживаний по финансам, много себе накручиваете, маловато денег.
Мужчина есть с чувствами, может финансово помочь.
Калёва Замалёва
• 28 ноября 2022
Ответ дляБабушка мороз
Вибачайте, я дуже скептична що до таких сайтiв, й нiколи не створювала такi тупi теми, якщо що, я й сама вмiю, але зараз дуже особлива ситуацiя..
Прошу, дiйсно подивитися тих людей, хто може, а не бота чи просто пройдисвiта
Бабушка мороз• 28 ноября 2022
Ответ дляKlodia
Ну вот и что вы сделали? Я оторваться не могу- всех своих мужиков через эти расклады прогнала, как теперь заснуть…

Калёва Замалёва
• 28 ноября 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
Пока не буду говорить что и как, извините. Но спасибо за ответ.
Калёва Замалёва
• 28 ноября 2022
Ответ дляВесотехник
Чтобы ´просто посмотрели´ нужно хотя бы имя свое написать
Елена
Если можете, то посмотрите пожалуйста🌷