Кнопус• 28 ноября 2022

Оренда квартири, як краще здавати?

Все ж таки як краще здавати квартиру - через ріелтора чи самому?
Результат:
вже голосів: 51
28 (54.9%) Самому
12 (23.53%) Дивитись результат
11 (21.57%) Через ріелтора
Мальчун-задирун• 28 ноября 2022
З ріелтором ви виграєте час. Все інше без змін

Коварная Зая• 28 ноября 2022
через риелтора нам біло лучше.во первіх не мотались постоянно на всех глядящих.во творіх сами пробовали и за 2мес никого,через риелтора 2 недели,потеряли в итоге больше
Прячусь от Всех• 28 ноября 2022
Риелтор ни за что не отвечает и не даст гарантий о платежеспособности и порядочности квартирантов. Им похрен, кто снимет вашу квартиру. Не верю ни одному, кто говорит, что они отсеивают и выбирают лучших жильцов для вас.
Вишневий цвіт• 28 ноября 2022
Я сома шукола.
Кубик Рубика• 28 ноября 2022
Ріелтори то сміття, з ними все більше і більше людей намагаються не мати справ взагалі, бо вони не тільки не допомагають , а й заважають. Ми здавали свої самі, звісно, що по договору і оплата на рахунок. Коли давали об´яву все дуже детально описали. Чоловік здавав будинок в Закарпатській області також сам , хоча ціна була 40 тис тоді, а зараз 65, знайшли швидко, хоча й було купа дзвінків , чи не здадуть безкоштовно. Варіант в селі без удобств але великий просторий будинок з чистим ремонтом не зацікавив. В Чехії в 2014 дві квартири здавались через агента, але там інакше, а вже цього року я їздила заселяти сама, бо ми так і не переїхали як планували
Амели на мели• 28 ноября 2022
Ответ дляКубик Рубика
65 тис оренда будинка зараз?
Кубик Рубика• 28 ноября 2022
Ответ дляАмели на мели
65 тис оренда будинка зараз?
Так, живе 2 сім´ї. Це дешево

Заставляличка• 28 ноября 2022
Ответ дляПрячусь от Всех
100%. В нас квартира в іншому місті, 1 раз попробували здати через ріелтора на відстані, не бачачи квартиронаймачів. Так рієлтор здав квартиру фірмі для тих, хто приїзджає у відрядження. Ми про це не знали, в договорі була просто людина, а не фірма. Коротше, перша ж людина, яка приїхала у відрядження за 3 дні виїла нам мозок. Вона рахувала, що приїхала, як у готель і там має бути в квартирі все, починаючи від ковдр, подушок, постільної білизни і закінчуючи всім посудом. Вимагала, щоб ми приїхали і налаштували їй інтернет, телевізор і таке інше, щоб купили постіль та посуд, праску, сушку і т.д. Це при тому, що здаємо ми бюджетну квартиру з простим євроремонтом не дорого. Ледве ми її виселили та ледве розірвали той договір. Нервів це нам коштувало багато.
Амели на мели• 28 ноября 2022
А навіщо договір тому хто здає
Незламна Україна• 28 ноября 2022
Ответ дляКубик Рубика
Так, живе 2 сім´ї. Це дешево
Дешево?
Кубик Рубика• 28 ноября 2022
Ответ дляНезламна Україна
Дешево?
До війни 90 тис виходило в середньому
Прячусь от Всех• 28 ноября 2022
Ответ дляЗаставляличка
Так отож....
Мама фифти цента• 28 ноября 2022
Я здавала сама, і наступну планую теж сама. Мені якось не потрібні люди, яким абсолютно пофіг кого заселити, аби получити свій відсоток. Але вважаю, що при певних обставинах можна звертатись і до послуг рієлтора. Наприклад якщо орендодавець знаходиться в іншому місті/ країні, або не хоче заморочуватись з спілкуванням і оформленням оренди. У людей можуть бути різні причини.
автор Кнопус • 28 ноября 2022
Дякую всім за відповіді!