дама_из_декрета• Изменено 29 ноября 2022
Самотність..
Як витримуєте самотність без чоловіка за кордоном? Діти, розмови по телефону. Але весь побут, ранок, вечір. Попереду свята, усі готуються, родини шопляться разом, сумно. Я розумію, що зараз у всіх складна ситуація, часто набагато важча, але моя персональна печаль не менша навпаки ще більша. Чим себе розраджуєте? Дай Боже, щоб цей страшний сон скоріше закінчився!
Бриджит_Фрикандо• 29 ноября 2022
Это вам так кажется, что «все вокруг шопятся», это игры разума
дама_из_декрета
• 29 ноября 2022
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Некогда скучать, работа, дети, курсы
В мене теж діти, робота, магазин, кухня, прання безкінечне. І якийсь ступор перед сном, коли діти сплять і ти одна-одна засинаєш.
Бесстыдница• 29 ноября 2022
’Шопляться’ ’за кордоном’?
Я - не за кордоном. Денег нет. Мужа тоже. Я Вас умоляю, о каком ’одиночестве’ Вы вообще?
ТрамвайGirl• 29 ноября 2022
Які шопінги, ми сидимо без світла, боїмося чергових обстрілів, нового наступу з білорашкі...
Ви шось таку фантастику написали про свята
Бесстыдница• 29 ноября 2022
Ответ дляТрамвайGirl
Я тут недавно вспомнила, что у меня День рождения через неделю
Какие там ’свята’ вообще
дама_из_декрета
• 29 ноября 2022
Я так люблю свята різдвяні цього року як ніколи все... Розумію нам усім треба триматися і якось це все пережити.
дама_из_декрета
• 29 ноября 2022
Ответ дляБесстыдница
Какие там ’свята’ вообще
Мій пройшов мимо мене ще літом.
Добрый Жук• 29 ноября 2022
Поговорила пару годин тому з чоловіком, немає світла. Топить камін. Дзвонила до мами, без світла, але є газ, не мерзне, гріються.
Слава Богу я з донькою в добрі, в теплі, гріх жалітися.
ТрамвайGirl• 29 ноября 2022
Ответ дляБесстыдница
Какие там ’свята’ вообще
Та да, життя наче стоїть на паузі
Крутышка-Пышка• 29 ноября 2022
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Закордоном люди якраз зараз готуються досить активно до свят і це дуже сімейний час.
Звісно, не постійно, але все ж :)
Була у цей період і в ЄС, і в США, і в Англії раніше - власне так воно і є. Та й просто споглядати, напевно, за звичним сімейним часопроведенням у такий час без чоловіка може просто бути складно)
Звісно, не постійно, але все ж :)
дама_из_декрета
• 29 ноября 2022
Ответ дляДобрый Жук
Жалітися гріх, а шукати підтримки ні.
Тролю как могу• 29 ноября 2022
В цьому році я якраз живу то біля одної родини, то біля іншої. Де сімейні вихідні, свята родинами, підготовки до свят. І вперше дуже боляче відчула те, що я одна. Хоча, я з жодним чоловіком не відчувала себе в парі, що є ми. Були завжди я і він. Як в шлюбі, так і в просто відносинах.
Боюся, що із-за такої гострої потреби саме в цей час в відносинах, вляпаюся в щось не те. За вуха притягну бажане за дійсне.
дама_из_декрета
• 29 ноября 2022
Ответ дляТрамвайGirl
Та да, життя наче стоїть на паузі
Саме так, на паузі((
Холодная каша• 29 ноября 2022
Ответ дляКрутышка-Пышка
Звісно, не постійно, але все ж :)
В нас війна....а там миргн життя....це різні світи.
Бесстыдница• 29 ноября 2022
Ответ длядама_из_декрета
Мій пройшов мимо мене ще літом.
В прошлом году я лежала с ковидом, и вся семья - в мой ДР
дама_из_декрета
• 29 ноября 2022
Я розумію, що вихід у всіх дочекатися миру, і зусилля мають бути спрямовані на це, але як бляха дожити?
Крутышка-Пышка• 29 ноября 2022
Ответ дляХолодная каша
Це зрозуміло.
Але просто кажу про те, що сумувати у цей час цілком нормально за сімейним періодом)
Я в Україні, чоловік не виїздний, тому ми вирішили залишитися тут. І якщо чесно, складно собі уявляю, як би я такий тривалий період жила б без нього. А ще й у святковий час.
Тому, автора розумію, хоч і чисто теоретично)
Тролю как могу• 29 ноября 2022
Ответ дляХолодная каша
Із-за цього якраз дуже накриває іноді. Підсвідомо: люди, оберніться!!!!! Там людей вбивають!!!!
А потім сама собі : чого ти доклепалася. То в тебе, а не у них . У них мирне життя, Різдво , канікули , подарунки...
Поревіла, витерла соплі, наклеїла посмішку і пішла
дама_из_декрета
• 29 ноября 2022
Ответ дляТролю как могу
Ну Ви мене розумієте.
Бриджит_Фрикандо• 29 ноября 2022
Ответ дляКрутышка-Пышка
Звісно, не постійно, але все ж :)
Кроме вас никто закордоном не был))
Я живу заграницей и у меня муж иностранец, нет тут никаких пасторальных картинок «підготовки до дуже сімейних свят». Это вы сериалов и фильмов пересмотрели.
Застряла• 29 ноября 2022
Автор, я вас розумію, мені теж важко. Тримає дитина і робота, ще почала вчити іспанську, треба робити домашнє завдання, немає коли в той магазин і сходити. Нещодавно зламала руку і взагалі накрило. Не хочу ні чути ні бачити нікого. Зранку до вечора постійно є чим займатись.
Тролю как могу• 29 ноября 2022
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Кроме вас никто закордоном не был))
Я в Німеччині в , як ви виразилися, ’ картинці з фільму’ жила. І в США так.
Якщо в Німеччині ми могли відгородитися трішки, бо у нас була окрема квартира в їх будинку. То в США ми поки в сім´ї. Де всі готуються, мене вже разів 10 задовбали коли ми ялинку прикрашаємо, будинок, подарунки.вони вже закупили. Вулиця як в різдвяних фільмах. І сім´ї у них величезні ( бо по 3-7 дітей, зі своїми дітьми) .
Холодная каша• 29 ноября 2022
Ответ дляТролю как могу
Все це тимчасово.....так буде не завжди....мене накрило коли не було світла, тепла, мобільного зв,язку і інтернету ...і я сама вдома..
Крутышка-Пышка• 29 ноября 2022
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Кроме вас никто закордоном не был))
Та я вам не кажу, що там всі бігають по магазинах 24/7. Я тривалий час жила закордоном, але все одно атмосфера перед Різдвом та НР інша+все одно період такий (усе сяє тощо) і у людей виникає відчуття ностальгії, що цілком є нормальним. Я, можливо, не до кінця розкрила своєї думки, але фільмів я точно не передивалась)
Вистачило побачити ЧП в Чикаго 2 роки тому, дякую
ТрубоДурочка• 29 ноября 2022
Ответ дляХолодная каша
у меня такое каждый день
Бриджит_Фрикандо• 29 ноября 2022
Ответ дляТролю как могу
Ну вы живете в семьях как я понимаю и недолго, это у вас восторг свежеприехавшего)
Тролю как могу• 29 ноября 2022
Ответ дляХолодная каша
Я взагалі читаю новини з дому і соромно жалітися. Хоч психолог і говорить, що не варто знецінювати свої проблеми.
Я не уявляю з яких ресурсів ви тримаєтеся всі

Крутышка-Пышка• 29 ноября 2022
Ответ дляТролю как могу
Ну ото ж я про це й казала, що в США якраз дуууже все атмосферно. Та й в ЄС також. Ну, як мінімум - довкола все нереально красиво прикрашено. Та й все одно перед Різдвом я бачила бааагацько таки людей, що здійснюють покупки. І явно більше, аніж у звичний час)
Зараз можна і з ностальгією дивитися на тих, хто ДН святкує. Але, напевно, дівчина знову мені скаже, що я надивилася багато фільмів і серіалів, а не у житті це все бачила живучи кілька років в Америці
Тролю как могу• 29 ноября 2022
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Який нафіг ’ васторг’?
Де я про васторг писала?