ЛюбимаЯНЬ• 30 ноября 2022

Хто писав МАН? (малу академію наук)

Чиї діти писали манівську роботу? Що вона дає та з яких предметів писали? Поділіться досвідом) Бо ми пишемо з біології, то займає доволі багато часу, а шкода буде якщо ніякої користі з цього не буде((
Фрекен бок• 30 ноября 2022
Давно, правда, в 2013 г. Было первое место именно по биологии, да, много времени и сил. Что дало - баллы, как и первые места на олимпиадах. Насколько именно вам нужны эти доп.балллы - знаете только вы.
Интеллектуальные оладьи• 30 ноября 2022
Потешить своё эго. Так, по крайней мере, у моего было.
ЗНО он и так сдал 2 года назад на 198 средний балл.
So_so• 30 ноября 2022
Дочка писала. Информацию об этом и фото с защиты прикладывала к заявке на грант.
SectetlyYours• 30 ноября 2022
Занял 3 место по теории вероятности. Математический анализ
Нужно вроде 1 или 2. Учитывается как доп. Балы при поступлении
SectetlyYours• 30 ноября 2022
Баллы*
Тарабарщина• 30 ноября 2022
МАН потрібен більше вчителям, що вони проводять ’наукову роботу’.
Дитині це не дасть нічого крім купи втраченого часу.
Виняток - 1 місце у випускному класі, але у Києві то було нереально. Моя дитина брала участь, отримала друге місце і я зрозуміла, що молодша дитина ’ніколи знову’. За призове місце мали давати винагороду, до речі. Реквізити взяли, винагороди не було - сказали ’потім’, а потім - ’ой, та там невеличка сума, ну яка вам різниця’. Дитина засмутилася, бо хотіла купити вчителю цукерки чи торта як вдячність на свої зароблені гроші.
я Кукарача• 30 ноября 2022
Було. Час зжирає. Користі мінімум.
Тільки, якщо на грант на навчання до іншої країни подавати документи, можна згадати цей МАН як досягнення
Я не Тролль• 30 ноября 2022
писала в 2004 мне было интересно, дали грамоту. сейчас вроде в бал считаються победы на мане и олимпиадах
Не жена• 30 ноября 2022
Автор, В КПІ навчаєтесь? Моїй треба писати, а вона ще тему ніяк не вибере.)
Культ Інтелекту• 30 ноября 2022
МАН дає можливість спробувати учню свої сили в науковій діяльності, зрозуміти чи вдається і подобається це учню чи ні. Також дає навички проведення дослідження, оформлення результатів, вміння презентувати свою роботу та брати участь в дискусіях та обговоренні. Частина моїх однокурсників з 10-11 класу через МАН знайшли собі майбутніх наукових керівників й починали проводити дослвдження ще з 11-го класу, а не 3-го курсу як більшість.
Svitlo_• 30 ноября 2022
Моя писала в минулому році з англійської мови. Літом подавала на участь в конкурсі на онлайн навчання в США на IT - професійних курсах для школярів. За МАН додавались додаткові бали.
Гарачый Шыкалад• 30 ноября 2022
Навички виступу в аудиторії, роббота з джерелами, аналізу, синтезу. Логічне мислення. Але це було як початок вибору професії і стало у нагоді при навчанні в універі і лягло в основу курсової