Українська Мрія• 30 ноября 2022
Брекеты Житомир, посоветуйте у кого поставить.
Нужно перетянуть зуб на своё место, порекомендуйте пожалуйста ортодонта. Спасибо
західний_діалект• 30 ноября 2022
Знайомі ставили у dr.baselkasem (інста), приймає в стоматології блищука, питала - бо і собі хотіла, але так склалося, що зараз в іншому місті
с_переулочка• 30 ноября 2022
Не ставте поки війна. Не знаєте де будете завтра ви і ваш лікар. Інший ортодонт вас потім не візьме на доліковування. Якщо за кордон прийдеться виїхати, то взагалі треш. Страховка брекети не покриває. Щоб тільки зняти нарахували 3000євро. Почекайте поки війна закінчиться
Українська Мрія
• 30 ноября 2022
Ответ дляс_переулочка
Я це розумію, але потрібно. Це не вирівнювання прикусу, а зубчик вирос через 1 зуб, кажуть що срочно треба тянути