МЕСТО_Встречи• 01 декабря 2022

Хоч і сама я жінка, але вже вкотре не можу насичуватися іншою жінкою.

Це, мабуть, читати дивно, але це правда. Майже кожного ранку, коли є школа я бачу жінку, ну яка ж вона доглянута… В неї немає губ збільшених, в неї гарно пофарбоване волосся, не довге і завжди укладка і макіяж вже з самого ранку. Не було такого дня, щоб вона прийшла якась не при параді як кажуть. Так вона маленька ростом, десь приблизно 155, але така стильна, доглянута дуже. Не дуже худенька. Ех і дивлюсь, і просто милуюсь… Зотіла б дуже з нею подружитись, щоб навчитись як і вона, в неї завжди дуже гарний макіяж все в міру і дуже стильно! Але боюсь навіть підійти до неї(
автор МЕСТО_Встречи • 01 декабря 2022
Вибачте помилка в заголовку , мало бути намилуватись!
Мой завтрак• 01 декабря 2022
А насыщение в чем?
Мой завтрак• 01 декабря 2022
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Ааа..
автор МЕСТО_Встречи • 01 декабря 2022
Ответ дляМой завтрак
А насыщение в чем?
Я написала вище, що це була помилка
Телефон виправив мало бути
Намилуватись
Мой завтрак• 01 декабря 2022
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Так подойдите просто заведите обычный разговор на тему школы. Может и подружитесь.
So_so• 01 декабря 2022
У меня кума такая. Это талант. Я с ней дружу больше 20 лет и ничего не переняла, не дано мне.
автор МЕСТО_Встречи • 01 декабря 2022
Ответ дляSo_so
Це дійсно якийсь талант.
Просто стоїш і любуєшся)))
автор МЕСТО_Встречи • 01 декабря 2022
Ответ дляМой завтрак
Так діти в різних класах взагалі ( про що говорити?
Зефирная попка• 01 декабря 2022
Пришла читать лесбийскую историю, а тут такое…
советский цирк• 01 декабря 2022
є таке, це купа коштів, вільного часу і внутрішня гармонія
автор МЕСТО_Встречи • 01 декабря 2022
Ответ дляЗефирная попка
😂😂😂😂
Ой ви кумедна
автор МЕСТО_Встречи • 01 декабря 2022
Ответ длясоветский цирк
Я не знаю
Ну вона не має ні вколених губ ні нічого
Просто дуже гарний макіяж і уклад
Кожен ранок
Стильний одяг
Посмішка )
А кажуть низькі ростом не завжди такі ефектні
Ага. Вона ще й яка ефектна і навіть не худа!
Мой завтрак• 01 декабря 2022
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Про погоду) Повозмущайтесь, что света часто нет и сделайте ей комплимент)
So_so• 01 декабря 2022
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Це дійсно якийсь талант.
Просто стоїш і любуєшся)))
Да. И это никак не связано с доходами. И в 20 лет, будучи самой обычной девочкой студенткой, она выглядела потрясающе, всё со вкусом и так словно она такой и проснулась)
автор МЕСТО_Встречи • 01 декабря 2022
Ответ дляSo_so
Вони що встають о 5 ранку для цього чи що?))
Стекловыжималка• 01 декабря 2022
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Ничего, так даже интереснее вышло)
автор МЕСТО_Встречи • 01 декабря 2022
Ответ дляСтекловыжималка
Ничего, так даже интереснее вышло)
So_so• 01 декабря 2022
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Как-то ночью её разбудил звонок из полиции, была попытка ограбить их офис.
Полиция на месте ждала её 2 часа. Она собиралась.
автор МЕСТО_Встречи • 01 декабря 2022
Ответ дляSo_so
😂😂😂😂😂😂😂😂😂 ай
То дуже смішно чесне слово
Це реально ржач
Марфа-Краса• 01 декабря 2022
Ответ дляSo_so
Зато красивая приехала🥰
БеллаДонна• 01 декабря 2022
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Я написала вище, що це була помилка
Телефон виправив мало бути
Намилуватись
Але на взаєм , вона Вам так і не посміхнулася?
So_so• 01 декабря 2022
Ответ дляМарфа-Краса
Зато красивая приехала🥰
Я уверена. Я бы примчалась в шо попало, наскоро протерев глаза и с хвостиком, через 20 минут.
автор МЕСТО_Встречи • 01 декабря 2022
Ответ дляБеллаДонна
Мені? Ні якщо посміхнутись їй, вона посміхнеться завжди всім
Далі йдемо одна повз одну так як вона дитину в школу веде, я на вулиці часто зустрічаю її
Марфа-Краса• 01 декабря 2022
Ответ дляSo_so
Вы не одна такая🙈
автор МЕСТО_Встречи • 01 декабря 2022
Ответ дляМарфа-Краса
Вы не одна такая🙈
Я теж би така приїхала
БеллаДонна• 01 декабря 2022
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Ви на неї дивилися, людина зазвичай на таке відреагує. Може посміхнутися, а може спитати :Чого витріщилась, бабуся?’
Цветик-семицветик• 01 декабря 2022
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Це дійсно якийсь талант.
Просто стоїш і любуєшся)))
А не может быть, что это не просто внешняя ухоженность, а энергетика человека и внутренее свечение?
Чудо в декрете• 01 декабря 2022
Думала, ви лесбі з назви теми
Мая твая не панимать• 01 декабря 2022
У мене є така знайома. У них дома прибирає одна готує інша а з собачкою гуляють теж по настрою а в основному ’няня’. Наймають працівників, є штат робітників, ремонт з дизайнером і ніяких проблем з побутом. Працюють в сім´ї обоє батьків, обоє самодостатні, своє хоббі у кожного, на дачі теж садівник сторож все робить. Самі ну максимум рибку стейк приготують з лимончиком під винчик. Доглянуті безтурботні.
БеллаДонна• 01 декабря 2022
Ответ дляЦветик-семицветик
на нього як раз всі вампірюги слітаються , насичуватися світлом