Шкода, що тільки війна посприяла
Києво-Печерська лавра офіційно стала монастирем у складі ПЦУ 👏
Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру зареєстровано як монастир у складі ПЦУ, - речник Православної церкви України. Євстратій Зоря.
Також рішенням Синоду Блаженнійший Митрополит Епіфаній призначений очолювати монастир як юридичну особу.
Відомості про юрособу у складі Української Церкви внесено сьогодні до державного реєстру.
У всіх інформаційних джерелах!
Olga Zelenyak• 02 декабря 2022
Пока нет, но процесс запущен.
Пока создано юр лицо. А имущество чтобы передать ПЦУ, нужны дополнительные решения.
бриллиантик нецелованный• 02 декабря 2022
Ответ дляinna5577
Ну, вони свою віру не зможуть кинути, це нормально, але їм треба ж десь жити, там же їм точно не дозволять. Сподіваюсь, по розумному все зроблять
Та хай у Московію їдуть, навіщо вони тут нам
Колючая Роза• 02 декабря 2022
бляха, в країні, церква іншої країни....це ж в голові не вкладається, давно пора, хоч я і не віруюча
Ответ дляinna5577
Та хай, але думаю, що там їх теж не дуже чекають
То не наша забота, чекають їх там чи ні. Гнати взашій усіх їх треба найшвидше
Мария-a546• 02 декабря 2022
Ответ дляbibico
Я не особо верующая. Но эта новость - настоящая радость для меня! Это же очередная ступень к нашей победе, к миру!!!
Вы серьезно, верите, что победа у нас зависит от Лавры?)
Монах инок• 02 декабря 2022
’Наразі мова не йде про передачу Києво-Печерської Лаври, мова йде про реєстрацію юридичної особи в тому самому монастирі, церкві, яка і досі перебуває в користуванні ПЦУ. Вона знаходиться на території верхньої лаври. Змінюється просто назва і уточнюється адреса.
Просто так співпало, оскільки реєстрація відбувалася впродовж певного періоду часу, що ця інформація з’явилася сьогодні, зареєстровано в держреєстрі’ О. Ткаченко
Это всего лишь монастырь. За всю Лавру рано еще радоваться. Ждем.