Колдунья-вещунья• 03 декабря 2022
Я ненормальна, обідилась на чоловіка за зауваження на рахунок води
Реально другий день не хочу з ним розмовляти.
Кому немає де злити як- пощукайте інше місце.
Реально, мозг не виношу ні я йому ні він мені,майже ніколи не сваримось. Знідна що з цією війною мене трішки « накриває» останнім часом. От коли стали відключати світло роботи стало меньше і майже завжди вдома не сильно чимось зайняті. Так вийшло що вчора закінчилась вода питна, в магазин вже ніхто їхати не хотів, пізно вечір, холодно. Чоловік приніс пляшку води яка була в машині. Я п‘ю завжди багато, ну вийшло так що я випила майже всю води, залишилось десь 0,5 літри з 1,5 літрової пляшки.
Він побачив і каже: для чого ти випила всю воду і ще пару фраз в такому дусі, мол могла мені залишити і тд. Чесно я просто припухла від цих слів. У відповідь запитала: ти оце зараз серйозно ? Він почав якусь щось говорити в плані: ти завжди думаєш лише про себе( це зовсім не так) але я припухла ще більше. Ну почала йому відповідати: ти оце реально зараз за воду вирішив зачіпитись?
На що він одягнув навушники, співати , робити собі бутерброд.
От мені стало дуже обідно за ту воду, за цого дивний тон і взагалі оце все, розплакалась, обідилась, пішла спати, розмовляти з ним не хочу.
Реально, я зробила з музи слона?
Взагалі, в нас ніхто нікому ніколи нічого не жаліє, всього достатньо і тд. Кому що потрібнл той це і має у всіх планах.
Я не знаю що це вчора таке було, раніше такого не було
Реально, я зробила з музи слона?
спальное место• 03 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Та не треба мене жаліти, я хочу зрозуміти те чого не розумію. Все
Мені обідно що в мене вдома сварка за 0,5 літри води от і все
Сварка не через воду, а через Ваш егоїзм. І як вище вже писали, що це, напевно, вже не перший раз.
Сметчица• 03 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Дитячий садок чи що? Не бачу ніякої проблеми зробити собі чай
Автор, то я так і не почула відповіді, чому Ви таки не зробили чаю собі і чоловіку з води в чайнику, а випили майже всю останню питну воду ’в одне лице’?
Україна понад усе!• 03 декабря 2022
Я вже зрозумiла, що теми зi словами ’ридаю’, ’ненормальна’, ’шок’, ’хто правий’ пишуться, щоб викликати сильнi емоцii в читачок.
В мене не викликають.
Якщо хтось хоче спокiйного життя на 100% в шлюбi - краще не виходьте замiж. Життя з живою людиною, це завжди конфлiкт iнтересiв i як ви будете з нього виходити - справа вас обох, а iнколи i психолога.
Вчиться розумiти партнера i домовлятися, а не бiгти до порадниць щоб написали, що хтось правий, а хтось нi.
В мене не викликають.
ЯспАкойнаЯ• 03 декабря 2022
Ответ дляСегодня на диете
Відреагували б. Якби побачили, що з єдиної пляшки води лишилась третина, а ’ви завжди багато воли п´єте’, то реагували б ще й не так. Просто зараз на ситуацію дивитеся під іншим кутом зору.
+
Инстагра_мерша• 03 декабря 2022
Вы до сих пор не поняли, чего муж сделал замечание. Поясню. Базовая потребность - вода. Ее ограниченное количество. И, понимая это, а еще отсутствие запаса , говорит о том, что нужно экономить. И муж правильно сделал замечание. В этой ситуации всё корректно.
Рожки-да-ножки• 03 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Ок, нехай я не поава. Тобто, це нормально робити зауваження за воду, за їжу?
Вы удивительная.
мистерЛяпсус• 03 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Реально, так не зручно тут писати про ту воду
он прав, и если вы водохлеб, почему план б нет в виде упаковки воды
мистерЛяпсус• 03 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
да, есть маркеры
вода просто что вам по бубену другие абсолютно
почему молчать должен
Вумна вутка• 03 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Іноді так. На майбутнє тримайте дома НЗ води - купіть упаковку і хай стоїть. Якщо довелося розпакувати, наступного дня купіть ще одну упаковку, а цю допийте.
Леди_на_драндулете• 03 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Та може, чесно не знаю чого мене так накрило з тією водою.
Я б так не відреагувала як він
Автор,простите но вы мне прям в этой ситуации фу. Ну во первых,ваш муж прав,вы не подумали,о том что вы не одна. ( и не стоит переворачивать все со словами, мне замечание про воду сделали) не важно о чем речь,вы не подумали о нем? Не подумали. Ну случилось так,что выпили вы воду. Ну хотя б как-то отметьте это…скажите «блин,зай забылась выдула воду» и это будет норм. Вы этой ситуации вы не правы еще бычите в ответ на то,что сказал вам муж. Т.е не правы во вторых.
ЖаннаНеАгузарова• 03 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Може і могла б, але я про це не думала, заикла що вода завжди є і реально, якби я була на його місці я б зробила собі чай, в чайнику була вода
То ви ж були в такій ситуації як він. Але вирішили випити майже всю воду, замість того, щоб зробити собі чай. Я б теж на місці вашого чоловіка зробила б такі висновки, як він.
Манный комочек• 03 декабря 2022
Автор, вы не правы. В первый раз, когда не подумали о муже. И во второй раз, когда на замечания не извинились (потому что реально забили на мужа болт), а начали еще и обижаться
Вы удивительная, правда. И думать надо не только о себе
Ворую вкусняшки• 03 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
В данном случае абсолютно нормально
ЖаннаНеАгузарова• 03 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Я ні по якому праву про це не думаю.
Я тупо не розумію як можна домахатись за воду і для чого це робити?
Бо я б так не зробила, не псувала би нікому настрій, я би зробила собі чай і все.
Він домахався не до води, а до того, що ви проявили егоїзм і не подумали про нього. Тобто, якщо буде більш серйозна ситуація, ви зробите так само, якщо навіть тут не змогли подумати і про нього.
Мона Лиза• 03 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Я б так не відреагувала як він
Серьозно? А якби він вдудлив ту воду, а Вам лишив 200 гр, знаючи, що Ви багато п´єте і більше її взяти не п´є де?
ЖаннаНеАгузарова• 03 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Сварка не через 0,5л води, а через ваш егоїзм.
На мій погляд у вас в хаті 2 зроблених слона ) якщо я щось хочу, то доїм і доп´ю геть останнє. Ходити по воду та виносити сміття це святий обов´язок мого чоловіка, я відповідаю за провіант. Т.я. я більш організована ніж він, то перебоїв з їжею не траплялося, а от з баклажками він шурує в будь-який час та погоду.
Жертва интернета• 03 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Нормально за воду, за їжу , за інші дрібниці , автор не знецінуйте тараканів інших людей.
Жертва интернета• 03 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Ні , сварка не за води, а за вашої реакції. Через тиждень ви посміхнетесь з цієї ситуації, через місяць будете сміятись .
Самая СоветЧиваЯ• 03 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
У вашій ситуації нормально
младокошкина• 03 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Так, бо у вас умови інші - невідомо коли з´явиться наступний шанс знайти воду.
младокошкина• 03 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Ну для чого говорити про те що можна було і що не можна було🤷♀️?
У вас ніколи нічого не закінчувалось?
Під час війни це не ніколи ось і все. Ч
младокошкина• 03 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Я б так не відреагувала як він
Бо вода це була остання крапля, а не перша. От і Все
Люблю_джаз• 03 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Звідки я її мала принести?
зная, что вы много любите пить, надо было подготовить себе с вечера.