Колдунья-вещунья• 03 декабря 2022

Я ненормальна, обідилась на чоловіка за зауваження на рахунок води

Реально другий день не хочу з ним розмовляти.
Кому немає де злити як- пощукайте інше місце.
Реально, мозг не виношу ні я йому ні він мені,майже ніколи не сваримось. Знідна що з цією війною мене трішки « накриває» останнім часом. От коли стали відключати світло роботи стало меньше і майже завжди вдома не сильно чимось зайняті. Так вийшло що вчора закінчилась вода питна, в магазин вже ніхто їхати не хотів, пізно вечір, холодно. Чоловік приніс пляшку води яка була в машині. Я п‘ю завжди багато, ну вийшло так що я випила майже всю води, залишилось десь 0,5 літри з 1,5 літрової пляшки.
Він побачив і каже: для чого ти випила всю воду і ще пару фраз в такому дусі, мол могла мені залишити і тд. Чесно я просто припухла від цих слів. У відповідь запитала: ти оце зараз серйозно ? Він почав якусь щось говорити в плані: ти завжди думаєш лише про себе( це зовсім не так) але я припухла ще більше. Ну почала йому відповідати: ти оце реально зараз за воду вирішив зачіпитись?
На що він одягнув навушники, співати , робити собі бутерброд.
От мені стало дуже обідно за ту воду, за цого дивний тон і взагалі оце все, розплакалась, обідилась, пішла спати, розмовляти з ним не хочу.
Реально, я зробила з музи слона?
Взагалі, в нас ніхто нікому ніколи нічого не жаліє, всього достатньо і тд. Кому що потрібнл той це і має у всіх планах.
Я не знаю що це вчора таке було, раніше такого не було
И.О. человека• 03 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Ок, нехай я не поава. Тобто, це нормально робити зауваження за воду, за їжу?
Ну, ось ви пишете, що ви випили майже всю воду і не подумали, що хтось теж захоче води. Вам зробили зауваження і наступного разу ви може вже так не будете робити. Я, як людина, яка у нашій родині (стосовно їжі 🙃) часто думає лише про себе, зовсім не розумію на що ви образились. Мені чоловік теж може зробити таке зауваження, якщо я з´їм щось смачненьке і нікому не лишу. Але я не ображаюсь, бо по суті він правий🙂

НеВРотик• 03 декабря 2022
Классный совет- напиться чаем. Вы , значит, водички хотите, а муж может и чайком напиться.
Муж кипятит себе покупную воду, охлаждает и пьёт. А я не пью кипяченую, потому что ею не напиваюсь.
По ходу, эгоистка вы, а не он.
Багиня• 03 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Та може, чесно не знаю чого мене так накрило з тією водою.
Я б так не відреагувала як він
А он что то не так сказал? Вы только о себе подумали
Багиня• 03 декабря 2022
Ответ для vihola
Я з теми в щоці.
Восьму сторінку автора мішають з гівном за ту нещасну перепиту, чи не поділену порівну воду, при тому, що вона вже не відповідає.
Так автор два дня не может успокоится, что ей по делу сделали замечание.
Эскиз бесконечности• 03 декабря 2022
Ответ дляИграю у края
А вы хамло
А вы неуравновешенная. У всех свои особенности
Elena_Kiev_Solomenskiy• 03 декабря 2022
глобалисты почитали вас и решили, что человечество нужно уменьшить с 7 млрд до1 млрд.Спасибо вам.
Отжигающая• 03 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Не нормально допивати і дожирати все
Играюся• 03 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Може і могла б, але я про це не думала, заикла що вода завжди є і реально, якби я була на його місці я б зробила собі чай, в чайнику була вода
ну то ви теж могли зробити собі чай і не пити всю воду )))
Так, чоловік не правий в тому, що повчав чіплятись, але вам дійсно не треба було пити всю воду. На вашому б місці я б пішла і купила ще води.
НуПогоди!• 03 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
А не подумати,проте, зо ще хтось хоче пити нормально?

автор Колдунья-вещунья • 03 декабря 2022
Ответ дляОтжигающая
Не нормально допивати і дожирати все
Ну недожирайте, нашо ви мені це пишете?
Засомневаю• 03 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Реально, я б зробила собі фруктовий чай і поставила б щоб остив
Если б муж выпил так воды, вы б ему мозги вынесли, что он знает, что вы много пьете, а он о вас не подумал. Судя из вашего поста вы склонны на себя одеяло перетягивать. Сами неправы, а из мужа сделали виноватого.
Засомневаю• 03 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Я ні по якому праву про це не думаю.
Я тупо не розумію як можна домахатись за воду і для чого це робити?
Бо я б так не зробила, не псувала би нікому настрій, я би зробила собі чай і все.
Он не за воду ’домахався’, а за ваш эгоизм.
Терпеть не могу, когда так делают. Справа поступают думая только о себе, а потом делают вид, что все ок, я ж чё, я ничё, не понимаю что тут такого и ещё обидятся и обвинят человека, котоого прокидади или обидели.
Мизимец• 03 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Звідки я її мала принести?
Значить пити по-трохи, щоб на всіх вистачило, всім однаково.
Автор, Ви не праві.