Колдунья-вещунья• 03 декабря 2022
Я ненормальна, обідилась на чоловіка за зауваження на рахунок води
Реально другий день не хочу з ним розмовляти.
Кому немає де злити як- пощукайте інше місце.
Реально, мозг не виношу ні я йому ні він мені,майже ніколи не сваримось. Знідна що з цією війною мене трішки « накриває» останнім часом. От коли стали відключати світло роботи стало меньше і майже завжди вдома не сильно чимось зайняті. Так вийшло що вчора закінчилась вода питна, в магазин вже ніхто їхати не хотів, пізно вечір, холодно. Чоловік приніс пляшку води яка була в машині. Я п‘ю завжди багато, ну вийшло так що я випила майже всю води, залишилось десь 0,5 літри з 1,5 літрової пляшки.
Він побачив і каже: для чого ти випила всю воду і ще пару фраз в такому дусі, мол могла мені залишити і тд. Чесно я просто припухла від цих слів. У відповідь запитала: ти оце зараз серйозно ? Він почав якусь щось говорити в плані: ти завжди думаєш лише про себе( це зовсім не так) але я припухла ще більше. Ну почала йому відповідати: ти оце реально зараз за воду вирішив зачіпитись?
На що він одягнув навушники, співати , робити собі бутерброд.
От мені стало дуже обідно за ту воду, за цого дивний тон і взагалі оце все, розплакалась, обідилась, пішла спати, розмовляти з ним не хочу.
Реально, я зробила з музи слона?
Взагалі, в нас ніхто нікому ніколи нічого не жаліє, всього достатньо і тд. Кому що потрібнл той це і має у всіх планах.
Я не знаю що це вчора таке було, раніше такого не було
Реально, я зробила з музи слона?
Беговая дорожка для носа• 03 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Я не взяла воду з машини, бо в моїй машині не було води, а в його машині була вода і він взяв. Абсолютно ні з ким я не сварюсь. Отже, це нормально робити зауваження за воду?
Ну если это последняя вода, то да. Было бы логичным разделить ее поровну. Но опять-таки я скажу, что мне кажется (возможно я, конечно, фантазирую), что проблема не в воде. Может у мужа какие-то проблемы, его все достало, у него неприятности и вот эти все тяжёлые мысли/ситуация вылилось вот в такое замечание.
Блинчик Мой• 03 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Ну вот - эта вода мужа, он ее забрал сам из своей машины, он на нее рассчитывал иначе не приносил бы из машины. а вы почти все выпили не спросив. Муж абсолютно прав что сделал вам замечание, вы думаете только о себе, как чайка все выхватывеете у других из-под носа.
Мона_Лиса• 03 декабря 2022
Ответ для vihola
Ну може для вас нормально гризтись за продукти, для нас ненормально.
Гризтись ні але можу сказати зауваження, але я розумію, що деякі можуть тільки гризтись
Ну буває, таке виховання.
Мона_Лиса• 03 декабря 2022
Автор, якщо в в крані була вода то навізо ви приносили бутилку?
Попили б ту яка є?
Колдунья-вещунья
• 03 декабря 2022
Ответ дляМона_Лиса
Попили б ту яка є?
Я нічого не приносила
Brilliyantik• 03 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Ясно, тут як завжди - давайте нападем на автора і перекрутимо все з ніг на голову
На вас не нападают, а пишут правду, как выглядит эта ситуация со стороны. Но вам правда не нравится, вы пришли, чтоб вас пожалели и поддержали
Майская киска• 03 декабря 2022
Ответ дляБеговая дорожка для носа
Ну писать тогда нужно подробнее, что-ли. Вы описали так, что кажется, будто вы дома были, и тут закончилась питьевая вода , в магазин не хочется, но муж принес воду из машины. А так мне тем более не понятно - если вы знали заранее, что воды нет и взяли бутылку воды из машины - почему не купили больше? И вообще, автор, вы не правы. Все) вы действительно ругаетесь со всеми, кто говорит вам о том, что на стороне мужа.
Та все вона написала подробно:
’Так вийшло що вчора закінчилась вода питна, в магазин вже ніхто їхати не хотів, пізно вечір, холодно. Чоловік приніс пляшку води яка була в машині.’
а тепер починається ’поняття не мала чи є вода вдома’...
Мона_Лиса• 03 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Я нічого не приносила
А пили навізо, якщо була вода в чайнику?
Не розумію навіщо чоловік ходив по воду, якщо вода була?
Попили б цей вечір з крану, нічого страшного.
Колдунья-вещунья
• 03 декабря 2022
Ответ дляBrilliyantik
Та не треба мене жаліти, я хочу зрозуміти те чого не розумію. Все
Мені обідно що в мене вдома сварка за 0,5 літри води от і все
Колдунья-вещунья
• 03 декабря 2022
Ответ дляМона_Лиса
Він не зодив по ту воду
Ответ дляМона_Лиса
Ну буває, таке виховання.
Зауваження що хотіли не 500 мілітрів води, а 750?
І це означає, що той хто випив на 250 більше, думає завжди тільки про себе?
Вони що в окопі, чи в підвалі місяць сидять, якщо не буде цієї води, будуть з калюжі пити?
Тим більше, чоловік жінці дорікати за воду. Замість того щоб поступитись і потерпіти навіть якщо йому чогось там не вистачило.
Треба було подбати щоб вистачило для всіх.
Директор Пляжа• 03 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Звідки я її мала принести?
Из магазина, из магазина.
Директор Пляжа• 03 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Може і могла б, але я про це не думала, заикла що вода завжди є і реально, якби я була на його місці я б зробила собі чай, в чайнику була вода
Так и вы могли из чайника попить
Директор Пляжа• 03 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Ок, нехай я не поава. Тобто, це нормально робити зауваження за воду, за їжу?
В такой ситуации нормально
Колдунья-вещунья
• 03 декабря 2022
Ответ дляДиректор Пляжа
Так и вы могли из чайника попить
І він міг
Мона_Лиса• 03 декабря 2022
Ответ для vihola
Вода була в крані і чайнику, якщо лишилась одна пляшка н.з.то навіщо її витрачати?
Вода в пляшках добре зберігається в нащих реаліях вмпивати н.з.якось не але.....
Можна було б один вечір з крану пити.
Блинчик Мой• 03 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
І він міг
Зачем? Ваш муж сам решил забрать свою воду из машины, он на нее имел планы. Не хотел бы эту воду, то не брал бы, а пил из чайника.
А вот вы могли бы и из чайника, раз на то пошло и вы про свою воду не позаботились.
Колдунья-вещунья
• 03 декабря 2022
Ответ для vihola
Та навіть якби ходив.
Це що має означати, що ходив тільки для себе?
Якщо він приніс, то і він має випити?)
Інакше б не пішов, тобто, для жінки своєї за водою він би не пішов.
Жесть, короче).
Якщо він приніс, то і він має випити?)
Жесть, короче).
Та от вже прям розібрали і зібрали той похід за вдою
Директор Пляжа• 03 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Реально, я б зробила собі фруктовий чай і поставила б щоб остив
Чай и вода это разные вещи. Организму нужна в первую очередь чистая вода
Йосип_молодий• 03 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Та може, чесно не знаю чого мене так накрило з тією водою.
Я б так не відреагувала як він
Ну тип Вас накриває, як Ви пишете останні місяці і з цим треба змиритися і прийняти, а його накривати не може або як? Він людина, а не робот. Зреагував гостро у цій ситуації, так буває. Якщо це не тенденція, а разовий випадок- поговорорити про те, що Вам було образливо чути його зауваження, почути його про те, що йому було образливо, що Ви не подумали про нього і його потреби. Виробити план на подальше, запастися водою. Але це якщо хочеться вирішити ситуацію.
Якщо просто тривожно, щось муляє, є напруження і я провокую-зриваюся-ображаюся і сама усвідомлюю, що це не норма- звертатися до психотерапевта, бо з тривожністю та напругою треба вяитися справлятися екологічними способами.
Колдунья-вещунья
• 03 декабря 2022
Ответ дляБлинчик Мой
У вас вдома якщо хтось приносить продукти з магазину це значить що він на них має плани і інші їх не їдять, ну ок
В нас не так
Директор Пляжа• 03 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Ні, я точно не думаю що він пожалкував, в нас таке поняття відсутнє в принципі. Я хочу зрозуміти чому він на мене наїхав і невже не можна було без наїздів
Потому что вы эгоистка
Ответ дляМона_Лиса
Можна було б один вечір з крану пити.
Яке ще нз? Їм просто було лінь піти в магазин. Зранку підуть і накуплять тої води.
Блинчик Мой• 03 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
В нас не так
Их едят, но не в одно горло, а поровну.
Колдунья-вещунья
• 03 декабря 2022
Ответ дляДиректор Пляжа
Слухайте, ми що в пустелі, в окопі? Що би сталось з організмом за декілька годин без чистої води?
Мона_Лиса• 03 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
В нас не так
Я люблю газовагу Миргородську, купляю собі 0,5л
Якщо я її відкрила, принесла її ніхто не бере. Вона моя))
Купую декілька шт.
Директор Пляжа• 03 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Я ні по якому праву про це не думаю.
Я тупо не розумію як можна домахатись за воду і для чого це робити?
Бо я б так не зробила, не псувала би нікому настрій, я би зробила собі чай і все.
Потому как если бы он так сделал, вас бы это обидело 100%...
Brilliyantik• 03 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Уже 4 страницы темы, а вы так и не поняли? Странно. Или утренний тролль