куркулиха• 03 декабря 2022
чому мандаринки продаються лише взимку в Україні?
влітку і навесні їх не знайти..а от з"являються ближче до нового року і після нього якось зашвидко зникають..
Играю у края• 03 декабря 2022
З осені й до самої весни мандаринки в Харкові купувала. Такий сезон.
Влітку клементини, здається, ще бачила.
Не раскрытый парашют• 03 декабря 2022
Летом и весной есть местные овощи и фрукты и ягоды. Мандарин не исчезает, его просто меньше становится.
куркулиха
• 03 декабря 2022
Ответ дляРокерША
А чому у нас яблука навесні чи взимку не родять? ))
не родять, але в магазинах завжди є. навіть клубника взимку є в сільпо...а мандаринок влітку нема
РокерША• 03 декабря 2022
Ответ длякуркулиха
В Туреччині теж вони є цілий рік. Я про мандарини)
Липка-прилипка• 03 декабря 2022
Есть и летом мандарины. Правда в меньших количествах и дорого. Летом были почти по 100 грн, Черкассы.
Обнимашкина• 03 декабря 2022
Є круглий рік але літом мені зовсім не смакують. Є полуниця, абрикоси персики вишні суниця малина ожина . Полуниця взимку мені теж не смакує. Гранати, мандарини, хурма - зараз якраз сезон, треба їсти багато.
Губки-уточкой• 03 декабря 2022
Сезон мандарин 2 рази на рік червень і жовтень. В червні немає сенсу їх продавати так як люди полуницю і черешню купують.
Губки-уточкой• 03 декабря 2022
Ответ дляok1904
Я не бачила на деревах стиглих мандаринів у червні.
Якщо ви не бачили то не значить, що їх не має. У нас на віллі кожен рік в червні є.
Дюйм оф о4ка• 03 декабря 2022
Ответ дляЛипка-прилипка
а сейчас дешёвые По 100-120
Липка-прилипка• 03 декабря 2022
Ответ дляДюйм оф о4ка
а сейчас дешёвые По 100-120
Где такие цены? 50-60 грн
Ашотакоя• 03 декабря 2022
Ответ дляДюйм оф о4ка
а сейчас дешёвые По 100-120
Я сегодня купила по 80 в магазине у дома.
Мои самые любимые, большие с толстой шкуркой, которые легко чистятся...
Хочу ещё съездить на оптовый и купить ящик таких
Дюйм оф о4ка• 03 декабря 2022
Ответ дляАшотакоя
Здорово))
В нашем захолустье такой радости пока нет
Обнимашкина• 03 декабря 2022
Ответ дляДюйм оф о4ка
а сейчас дешёвые По 100-120
50 - 60 іспанські, солодкі.
Дюйм оф о4ка• 03 декабря 2022
Ответ дляОбнимашкина
50 - 60 іспанські, солодкі.
Супер
В нас на ринку по 100-120
В сільпо якісь дуже підгнивші вже
В нас на ринку по 100-120
В сільпо якісь дуже підгнивші вже