Поторописька• 2 часа назад

Які робите заготовки заморожених сумішів на зиму?

Овочевих
Чи приварюєте перед заморозкою ?
Тектологиня 80lv• 2 часа назад
Венегрет собрались морозить?

Флюорография гуся• 2 часа назад
Режу и замораживаю. Не провариваю.
автор Поторописька • 2 часа назад
Ответ дляТектологиня 80lv
Венегрет собрались морозить?
Ні щось по типу щоб швидко потім на пательню і в пасту, чи рис , чи яйця посмажити, чи в суп )
Хоча може піти в атб та глянути склад тих що продається та зробити подібні набори
Парасюха• 2 часа назад
Бланширую кабачок і баклажан. Ще стручкову квасолю і кольорову капусту
Так точно!• 2 часа назад
Кабачок натираю, баклажани заморожую запечені на ікру і смажені слайсами на рулети, помідори перекручені для борщів в пластикових стаканчиках.
Тектологиня 80lv• 2 часа назад
Ответ дляПоторописька
Такие овощи не проваривают. Типа перец итд. Я перец морожу для яиц. Режу просто соломкой небольшой и в морозилку. В рис тоже люблю его же+ горошек и кукуруза. Но я консервированные их покупаю.
Так точно!• 2 часа назад
Ответ дляТектологиня 80lv
Забула, перець запікаю, знімаю шкірку і морожу, взимку додаю зелень, олію і часник.
Сирожено_пирожено• 2 часа назад
Ответ дляПарасюха
Капуста цвітна, от слова соцветие
...аяприкольная• 2 часа назад
Тільки кріп і печений перець ратунда ( чи рутунда )

Копирайторша• 2 часа назад
Мені цікавіше що у вас, генератор якийсь, чи екофлоу, що ви вірите у заморозку? Яка потужність, що за фірма?
Так точно!• 2 часа назад
Ответ дляКопирайторша
Ну у мене зарядна станція, нормально тримає холодильник, якщо світло є хоча б дві години на добу.
ПлакалаВАвто• 1 час назад
У Вас есть оборудование для шоковой заморозки? После бытового холодильника овощи невкусные.
фан L.O.S.T.• 1 час назад
Ответ дляСирожено_пирожено
Капуста цвітна, от слова соцветие
А з чого ви взяли, що мова про цвітну капусту? Може автор того повідомлення морозить синю капусту чи романську капусту (вона салатового кольору), то й назвала ’кольоровою’?
Сирожено_пирожено• 1 час назад
Ответ дляфан L.O.S.T.
Очень часто пишут кольорова именно на цветную) синяя капуста в доступе всю зиму и так , ну наверное романскую точно 😁
фан L.O.S.T.• 1 час назад
Ответ дляСирожено_пирожено
А цибуля чи морква не в доступі взимку? А їх теж морозять прорізаними.
Я чула як синю капусту кольоровою називають. Романську теж можуть, бо не всі її і назву знають. Але ж вам ’видніше’ що та автор мала на увазі.
Сирожено_пирожено• 1 час назад
Ответ дляфан L.O.S.T.
Не переймайтесь)