Сеточка• 04 декабря 2022

Чи можно знімати кошти з розраханкового рахунку ФОП, якщо потрібна готівка?

і як це потом оформлювати( якщо потрібно оформлювати)
автор Сеточка • 04 декабря 2022
соррі за помилки

Кили и Манджаро• 04 декабря 2022
Можно. Ничего оформлять не нужно.
Админко• 04 декабря 2022
Можна, нічого не оформлюю. 3-тя група 5%.
автор Сеточка • 04 декабря 2022
Ответ дляАдминко
я можу ці кошти тратити будь на що? чи на свої особисти потреби , чи для бізнесу щось купити ( матеріал наприклад)?
Вапщета• 04 декабря 2022
Ответ дляСеточка
Вы же налоги заплатили, переведите на личный счет и делайте все, что хотите
Кили и Манджаро• 04 декабря 2022
Можно тратить на все, что угодно.

Но если оплачиваете со своего счета напрямую другому ФОП, то нужно дополнительный отчёт подавать потом.

А если наличные, то никто ничего не спрашивает. Разве что вам нужно подтверждение какое-то. Зависит от вашего вида деятельности.
автор Сеточка • 04 декабря 2022
Ответ дляКили и Манджаро
Можно тратить на все, что угодно.

Дякую!
Катька Пушкарева• 04 декабря 2022
Нужно
Oleksandr S• 04 декабря 2022
Якщо готівка потрібна для особистих цілей, не пов´язаних із підприємницькою діяльністю, то тільки перерахувати кошти на особистий рахунок і зняти готівку.

Шкура Шуры• 04 декабря 2022
Ответ дляOleksandr S

https://www.youtube.com/watch?v=Df3jF9GaxU8
Или просто снять наличные со счета фоп.
Кили и Манджаро• 04 декабря 2022
Ответ дляOleksandr S

Деньги можно снимать прямо с карты предпринимательской. Необязательно переводить на другую карту.

Это личные деньги фоп.

Если это юрлицо, то там другие правила.
Oleksandr S• 04 декабря 2022
Ответ дляКили и Манджаро

Это личные деньги фоп.

Если это юрлицо, то там другие правила.
Підприємці мають витрачати гроші із своїх рахунків ФОП на витрати, пов’язані із здійсненням їхньої підприємницької діяльності, а особисті витрати оплачувати з особистих рахунків. Тому, якщо хочете використовувати дохід на власний розсуд, тобто здійснювати особисті витрати, перерахуйте кошти з підприємницького рахунку на особистий.
Кили и Манджаро• 04 декабря 2022
Ответ дляOleksandr S
Это неправда.

Я 16 лет снимаю с карты фоп. Никаких проблем нет.

И где именно в законе об этом написано?
автор Сеточка • 04 декабря 2022
Буду дуже вдячна, якщо хтось має ссилку на закон чи положення якесь ( чи може статтю, лист, ухвалу), бо я вже заплуталась