КатюшаЖТ• 04 декабря 2022

Свято наближається...

Свято наближається, свято наближається
Xue• 04 декабря 2022
Ну москалі вже його відсвяткували давно.

lilykas• 04 декабря 2022
Колядники скоро заколядують в Крыму.
il-mari• 04 декабря 2022
дякую, насмішили..
il-mari• 04 декабря 2022
Ответ дляlilykas
Колядники скоро заколядують в Крыму.
ох, хай у Бахмуті спочатку...
Лаодика• 04 декабря 2022
вы знаете, лично для меня подобные картинки не смешны вообще. 100000 это конечно замечательно, но наших тоже погибает очень много. а сколько раненных, инвалидов... а сейчас зима. в каких они условиях находятся... это все очень страшно
dneprovskaya• 04 декабря 2022
Shady lady• 04 декабря 2022
Ответ дляЛаодика
Це не про наших, це про ворога.

Наші хлопці стараються, життям ризикують і мене радує їхній успіх. Молодці!
Лаодика• 04 декабря 2022
Ответ для Shady lady
Це не про наших, це про ворога.

кто понял, тот понял....
Shady lady• 04 декабря 2022
Ответ дляЛаодика
кто понял, тот понял....
Я також зрозуміла, і розумію. Мої знайомі і друзі також там.
Вле вони радіють таким покроковим перемогам. Радію і я. Я просто розділяю одне від одного.