Сижуревувшоке• 04 декабря 2022
Що ви даруєте батькам чоловіка, як приходите в гості?
Ситуація така, що в батьків чоловіка традиція щомісяця збиратись на вечерю. Я приходжу з тортом з якоїсь кондитерської+дві бутилки алкоголя(вино та зазвичай міцний алкоголь).
Інші невістки несуть ще якийсь посуд, рушники, фруктовниці, пледи. Я не мала настрою ходити та обирати щось таке після роботи, бо це був би мій клопіт. А зараз задумалась чи варто теж купляти щось подібне? Як би ви вчинили?
Чоловіку все рівно з чим йти. Формат бери з бюджету скільки хочеш та купуй що потрібно, бо батьки якби щось потребували, то сказали б прямо, а це варіант символізму.
Угги_в_горошек• 04 декабря 2022
Ви правильно робите. Ненавиджу коли мені несуть непотрібний хлам. Я сама люблю обирати речі для дому.
Планшетница• 04 декабря 2022
Что-то к столу из продуктов - это норм.
Но ежемесячно подарки в виде вещей на ужин - не очень понимаю.
Анка-пулемётчица• 04 декабря 2022
Только в День рождения понимаешь ’Сколько на свете ненужных вещей’. В вашей ситуации аналогично
Сижуревувшоке
• 04 декабря 2022
Ответ дляПланшетница
Что-то к столу из продуктов - это норм.
Я теж буває ще якийсь сир візьму до столу, але от в загальному речей, які не на стіл я не купую.
Юпитерная• 04 декабря 2022
Каждый месяц подарки - это перебор) возможно, ваши невестки так избавляются от ненужных им вещей))
У нас принято подарки только на праздники. Если просто в гости - то алкоголь, сладости, какая-нибудь еда. Когда ездили заграницу, привозили символические сувениры, но это как правило тоже или сладости, местная еда или алкоголь, максимум какая-то косметика или аксессуары.
Сижуревувшоке
• 04 декабря 2022
Ответ дляBonya_A
Раз на місяць несуть посуд, пледи і т.д.?)
А для чого?
Вони вважають це гарним тоном. Одна мене навіть підколола, що от я обираю подарунки потрібні для будинку і приємні, а ти видно, що зайнята зараз роботою, бо суто продукти.
Сижуревувшоке
• 04 декабря 2022
Ответ дляЮпитерная
Ну тут формат, що ми раз в місяць незалежно від свят збираємось, а свята само собою. Живемо на квартирі, а в батьків будинок тай всі разом родиною там вечеряємо.
Дайте подуться• 04 декабря 2022
Ответ дляКокоСина
Щоб потім свекруха йшла в гості до невісток і мала з чого вибрати подарунок. Плед від Мані несла Оксані , вазу від Оксани несла Галі, сковороду від Галі несла Мані
Головне,не переплутати)
Сижуревувшоке
• 04 декабря 2022
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Свічку гарну подаруйте до тортика. Тепер актуально
В них генератор на будинок. Це ми в квартирі зі світлом нічого адекватного не придумали.
100%• 04 декабря 2022
не смотрю на другую невестку, имею свое мнение... наверно поэтому я любимая Леночка невестка. Сейчас свекров забрала к себе (муж на войне). Живут в гостевом домике (так они захотели), через два часа пойду на ароматный борщ к свекрови, я приготовила салат типа ’мимоза’ и купила свекру вяленого лящика и хорошего пива, а свекрови чай китайский. Но так не всегда, иногда просто с пустыми руками, знаю меня всегда накормят)) У нас без заморочек.
Дикая Роза• 04 декабря 2022
Я купую подарунки тільки на особисті свята свекрів, а не на кожен візит. Вам би радила і далі купувати щось на стіл з продуктів. Бо як почнете з іншими невістками подарунками мінятись, то зп буде мало
Сижуревувшоке
• 04 декабря 2022
Ответ для100%
У нас ситуація навпаки) я не хочу мати надмірної кількості спілкування з батьками чоловіка і на статус найкращої невістки не претендую. Просто хочу до них так би мовити «по людяному» приходити в гості.
Батьки там такі, що якщо розслабитись, то на голову сядуть. Люди хороші, але люблять чужим життям покерувати.
Вездевлазиющая• 04 декабря 2022
Купую солодощі до чаю і все. Інші невістки Вам просто заздрять, що у Вас немає стадного інстинкту.
Svetlana0709• 04 декабря 2022
Ви все правилно робите!) Це все базово - алкоголь, коробка цукерок, тортик, щось до столу. А щось таке, це індивідуально залежить від людей, їх хоббі.