Ромашка_Бегемотовна• 04 декабря 2022

Проголосуйте за подарунок подружці на НР

Обмінюємося подарунками в районі 350-500 грн

Тарілка заєць 455 грн
Чашка + піала 360 грн
Ікеа бокали вже 670 (
Наволочка і іграшка
Результат:
вже голосів: 118
38 (32.2%) Таця заєць
29 (24.58%) Піала і чашка
28 (23.73%) Бокали
17 (14.41%) Шукай ще
4 (3.39%) Результат
2 (1.69%) Наволочка і підвіска
автор Ромашка_Бегемотовна • 04 декабря 2022
Ромашкинная• 04 декабря 2022
А де наволочка?
Ответ дляРомашкинная
А де наволочка?
Додала вище. Не помістилося
Здрасьтенька• 04 декабря 2022
А 4 пиалы какая цена?
Чеширская кошечка• 04 декабря 2022
Зайчика, якщо в нього з іншого боку все хвостиком закрито
Ромашкинная• 04 декабря 2022
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
Додала вище. Не помістилося
Я за бокалы, точно не советую кружки, пиалы, мне лично такая толстая керамика не нравится, но это мне. А зачц, кстати,-, это атрибут пасхи, а не рождества
КокоСина• 04 декабря 2022
Тарілка заєць бомбезна. Я за неї
Любвиобильный бот• 04 декабря 2022
Меня привлек заяц, ответила то что понравилось сразу ...
Царевна_несушка• 04 декабря 2022
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
Вчера такую игрушку купили )
Ответ дляЗдрасьтенька
А 4 пиалы какая цена?
190 грн/шт
КокоСина• 04 декабря 2022
Ответ дляРомашкинная
Це рік Кролика. Можна подарувати. Я б в майбутньому її використовувала і на паску
Морожена_курка• 04 декабря 2022
Ответ дляРомашкинная
У нас наоборот, перед новогодними праздниками все супермаркеты завалены шоколадными зайцами в фольге. Так что вполне в тему.
Ответ дляЧеширская кошечка
Я собі такого вже давно хочу. Є ще серія де їх багато)
Вони круті
А тепер це символ року
Здрасьтенька• 04 декабря 2022
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
190 грн/шт
Да, дорого получится
Brovalia• 04 декабря 2022
Мне чашки понравились) такие новогодние)
Сорока белобока• 04 декабря 2022
Всё красивое,голосовала за зайца,прикольная тарелочка
Чеширская кошечка• 04 декабря 2022
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
Вони круті
А тепер це символ року
Гарний посуд і їжа смачніша. Мені кружки І піали не сподобались через тематичність, влітку захочеться ягід а не оленів. Іграшки на ялинку не люблю даровані, бо вони не вписуються з моїми. Бокали, не сподобались. А заєць крутий)
Мать драконов• 04 декабря 2022
Я за зайца, он великолепен, все остальное, так себе.
ЛерусикП• 04 декабря 2022
Я себе хочу этого зайца. По этому выбор однозначен
А у нас макарошки• 04 декабря 2022
Как по мне, то заец точно не в тему, какой бы не был наступающий год. Он точно из пасхальной тематики.
Бокалы-это очень индивидуально,не всем нравятся и нужны именно такие.
Я за чашку или пиалу, наполненную сладостями.
Когда-то получила от подруги тематическую зимнюю чашку, пью только зимой из нее, очень атмосферная...
Вже написала продавцю)
Собі візьму і подружці. Якщо є. Ніхто не відповідає поки
А у нас макарошки• 04 декабря 2022
Ответ дляЧеширская кошечка
я не думаю, что у человека это единственная чашка. совсем не обязательно из нее пить летом.
в том-то и вся суть, что определенные предметы ассоциируются с определенным временем года, празником.
разумеется, это не базовые, не универсальные вещи.
Ответ дляА у нас макарошки
В них можна запакувати буде 390 грн.
Можна цукерки досипати самій.
Це також ідея)
Якщо буде лише один заєць, то залишу собі. Я маю такий сервант Ікеа, де дуже проситься біленький посуд))
Або ще таку висюлю. У них не стилізована ялинка. А все що є вішають)
Чеширская кошечка• 04 декабря 2022
Ответ дляА у нас макарошки
Я просто люблю універсальні речі, на всі свята. І місця менше займають. А новорічні речі і декор це те, що руки чешуться змінювати щороку. Автор краще знає свою подругу, щось підбере.
Ответ дляМать драконов
Ось такий вживу
Ззаду хвостик
Гарний?
Мать драконов• 04 декабря 2022
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
Ось такий вживу
Ззаду хвостик
Гарний?
Мне нравится.
Пишущаяся• 04 декабря 2022
Ответ дляРомашкинная
Тут скорее про год кролика/кота
Ось ще фото знайшла
Зашла на 5минут• 04 декабря 2022
Ответ дляЧеширская кошечка
Посуд з оленями дістається на свята та ховається після. Влітку особисто я таким не користуюсь. Цукорниця, скатертина, чашки, тарілки, рушники та інше - дістаю перед новорічними святами. Із постійного в мене лише гноми з юска😂 діти не дають прибирати
Горизонтальный самовар• 04 декабря 2022
Заяц класний, можна і на Пасху його потім використовувати! Тим паче рік кролика. Не банальний подарунок. Хоча мені і тарілочкі с піалою сподобались.