tanya03.09• 04 декабря 2022

Хтось може пояснити, чому кораблі РФ з 76 ракетами у Середземному морі?

Читаю новини про знаходження кораблів РФ з 76 ракетами у Середземному морі, які через декілька днів будуть по нам пуляти. Виникло питання? Читаю , що Середземне море омиває багато країн , крім РФ, ну у європейців і нерви, якщо через їх країни будуть летіти 76 ракет. Чи щось невірно розумію ?
silma• 04 декабря 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Так, пішла почитала, ті кораблі хоч все життя там можуть валандатись, звідти обстріл не здійснюватиметься.
Та да, только непонятно, чего они там болтаются, пугалками пугают Европу что ли?

boringmovie• 04 декабря 2022
Ответ дляЕленнн
да,Турція не пропустила,то й теліпаються,як какашка в ополонці... Чекають,поки хуйло з Ердоганом домовиться.??? . І з Середземного моря навряд чи стрілятимуть, бо через чужі повітряні простори..-зіб’ють. і також буде міжнародний скандал.
какашка в ополонці
vihola• 04 декабря 2022
Ответ дляГрафуля
Вони там з 7 лютого
https://www.google.com/amp/s/thepage.ua/news/kakuy...
А як вони заправляються? Що жеруть?
Сорі за тупе питання.
Якщо хтось знає відповідь, цікаво.
МДТ• 04 декабря 2022
Ответ дляsilma
Русня, шо з них убогих взяти. Хай бовтаються, ржавіють, це теж витрати на утримання колосальні.
Чашечка чая• 04 декабря 2022
Ответ для vihola
А як вони заправляються? Що жеруть?
Сорі за тупе питання.
Якщо хтось знає відповідь, цікаво.
У них база в городе Тартус, Сирия
vihola• 04 декабря 2022
Ответ дляЧашечка чая
У них база в городе Тартус, Сирия
Дякую
vihola• 04 декабря 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Русня має потребу всюди насрати, куди дістане.
Їм здається, що великими від цього стають.
silma• 04 декабря 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Вот и я о затратах. Ну пусть болтаются, может потонут, правда экологию жалко.
Nat-li• 04 декабря 2022
Ответ для vihola
А як вони заправляються? Що жеруть?
Сорі за тупе питання.
Якщо хтось знає відповідь, цікаво.
Та хай хоч друг друга жеруть))

dahashutka19• 04 декабря 2022
Є деякий резонанс навколо ’підготовки росією 100 ракет у акваторії Чорного та Середземного морів’. Заспокоїмо всіх тим, що у Середземному морі концентрація ракетоносіїв з залпом до семи десятків ракет ’Калібр’ дуже довго не змінюється, там однакова кількість кораблів і ракетоносіїв, можна сказати завжди, до того ж, вони не можуть здійснювати запусків по території України (потрібно, щоб ракети пролітали територію НАТО, по зрозумілим причинам це вже фактор, що не запустять). Єдиний можливий варіант бойового застосування цих кораблів — дозвіл проходу у акваторію Чорного моря через Босфор, який для військових кораблів рф банально заблокований Туреччиною, тож можете видихати.

Єдина загроза з води це концентрація 21 корабля у акваторії Чорного моря, серед яких 4 носії ракет типу ’Калібр’ з сумарним залпом 24 ракети. Будьте обережні і зберігайте інформаційну гігієну.
автор tanya03.09 • 04 декабря 2022
То для чого ці новинні ’лякалки’?! Хай хоч 250 будуть? Чи вже усіх лякають?
Чашечка чая• 04 декабря 2022
Ответ дляtanya03.09
Война идет и информационная
автор tanya03.09 • 04 декабря 2022
Ответ дляЧашечка чая
Война идет и информационная
Дякую, вже зрозуміло, українські ЗМІ анонсують, що ми боїмося...
МДТ• 04 декабря 2022
Ответ дляtanya03.09
Для підтримки панічного стану в українців.
Life-game• 04 декабря 2022
Ответ дляtanya03.09
Ну, ок , і що можна пуляти через скільки країн?
Наверное ошибка, чтоб они там забыли и как туда попали
1234svetsvet• 04 декабря 2022
Ответ дляboringmovie
та плили ж у чорне море з владівостока наче. а ердоган не пустив їх, ото і застряли.
Каким маршрутом?
boringmovie• 04 декабря 2022
Ответ для1234svetsvet
Каким маршрутом?
вибачайте, я такою інформацією не володію бо нема у мене лічного спутніка в космосє.
1234svetsvet• 04 декабря 2022
Ответ дляboringmovie
Карта....
Как же с Владивостока можно попасть в Средиземное море по воде через Турцию?
boringmovie• 04 декабря 2022
Ответ для1234svetsvet
Карта....
про суецький канал або про гібралтарську протоку чули?

1234svetsvet• 04 декабря 2022
Ответ дляboringmovie
И все страны Красного моря или все страны Средиземноморья их пропустили....
boringmovie• 04 декабря 2022
Ответ для1234svetsvet
єгипет і ерітреї всякі давно за рашку і за їхні хабарі.
1234svetsvet• 04 декабря 2022
Ответ дляboringmovie
Может просто СМИ перепутали Каспий со Средиземным морем....
boringmovie• 04 декабря 2022
Ответ для1234svetsvet
ні, там саме середземне море.