Читаю новини про знаходження кораблів РФ з 76 ракетами у Середземному морі, які через декілька днів будуть по нам пуляти. Виникло питання? Читаю , що Середземне море омиває багато країн , крім РФ, ну у європейців і нерви, якщо через їх країни будуть летіти 76 ракет. Чи щось невірно розумію ?
boringmovie• 04 декабря 2022
Ответ дляЕленнн
да,Турція не пропустила,то й теліпаються,як какашка в ополонці... Чекають,поки хуйло з Ердоганом домовиться.??? . І з Середземного моря навряд чи стрілятимуть, бо через чужі повітряні простори..-зіб’ють. і також буде міжнародний скандал.
какашка в ополонці

Чашечка чая• 04 декабря 2022
Ответ для vihola
А як вони заправляються? Що жеруть?
Сорі за тупе питання.
Якщо хтось знає відповідь, цікаво.
Сорі за тупе питання.
Якщо хтось знає відповідь, цікаво.
У них база в городе Тартус, Сирия
dahashutka19• 04 декабря 2022
Є деякий резонанс навколо ’підготовки росією 100 ракет у акваторії Чорного та Середземного морів’. Заспокоїмо всіх тим, що у Середземному морі концентрація ракетоносіїв з залпом до семи десятків ракет ’Калібр’ дуже довго не змінюється, там однакова кількість кораблів і ракетоносіїв, можна сказати завжди, до того ж, вони не можуть здійснювати запусків по території України (потрібно, щоб ракети пролітали територію НАТО, по зрозумілим причинам це вже фактор, що не запустять). Єдиний можливий варіант бойового застосування цих кораблів — дозвіл проходу у акваторію Чорного моря через Босфор, який для військових кораблів рф банально заблокований Туреччиною, тож можете видихати.
Єдина загроза з води це концентрація 21 корабля у акваторії Чорного моря, серед яких 4 носії ракет типу ’Калібр’ з сумарним залпом 24 ракети. Будьте обережні і зберігайте інформаційну гігієну.
То для чого ці новинні ’лякалки’?! Хай хоч 250 будуть? Чи вже усіх лякають?
Чашечка чая• 04 декабря 2022
Ответ дляtanya03.09
Война идет и информационная
Ответ дляЧашечка чая
Война идет и информационная
Дякую, вже зрозуміло, українські ЗМІ анонсують, що ми боїмося...
1234svetsvet• 04 декабря 2022
Ответ дляboringmovie
та плили ж у чорне море з владівостока наче. а ердоган не пустив їх, ото і застряли.
Каким маршрутом?
boringmovie• 04 декабря 2022
Ответ для1234svetsvet
Каким маршрутом?
вибачайте, я такою інформацією не володію бо нема у мене лічного спутніка в космосє.
1234svetsvet• 04 декабря 2022
Ответ дляboringmovie
Карта....
Как же с Владивостока можно попасть в Средиземное море по воде через Турцию?
boringmovie• 04 декабря 2022
Ответ для1234svetsvet
Карта....
про суецький канал або про гібралтарську протоку чули?
1234svetsvet• 04 декабря 2022
Ответ дляboringmovie
И все страны Красного моря или все страны Средиземноморья их пропустили....
boringmovie• 04 декабря 2022
Ответ для1234svetsvet
єгипет і ерітреї всякі давно за рашку і за їхні хабарі.
1234svetsvet• 04 декабря 2022
Ответ дляboringmovie
Может просто СМИ перепутали Каспий со Средиземным морем....
boringmovie• 04 декабря 2022
Ответ для1234svetsvet
ні, там саме середземне море.