Читаю новини про знаходження кораблів РФ з 76 ракетами у Середземному морі, які через декілька днів будуть по нам пуляти. Виникло питання? Читаю , що Середземне море омиває багато країн , крім РФ, ну у європейців і нерви, якщо через їх країни будуть летіти 76 ракет. Чи щось невірно розумію ?
boringmovie• 04 декабря 2022
та плили ж у чорне море з владівостока наче. а ердоган не пустив їх, ото і застряли.
Марика-bf42• 04 декабря 2022
Вони знаходяться у відкритому морі. Це води загального користування, на жаль.
Ответ дляAlex_Kri
У них военная база в Сирии
Ну, ок , і що можна пуляти через скільки країн?
Марика-bf42• 04 декабря 2022
Ответ дляdorik
І що, можна отак заплисти і гасити звідти?
З якої точки зору ви запитуєте? З моральної-ні.
Ответ дляМарика-bf42
З точки зору міжнародного права.
Ответ дляГрафуля
Є посилання? Хочу почитати, Гугл не знаходить
Марика-bf42• 04 декабря 2022
Ответ дляtanya03.09
З точки зору міжнародного права.
Наскільки я пам’ятаю, вона звідти не стріляла. Стріляла лише з Каспію.
Ответ дляМарика-bf42
В сенсі ’ поживемо -побачимо’...а можуть звідти?
Марика-bf42• 04 декабря 2022
Ответ дляtanya03.09
Ні, це так само як із літаками. Повітряний простір держав порушивати не можна.
Чашечка чая• 04 декабря 2022
Ответ дляtanya03.09
Нет, не могут.
Ответ дляboringmovie
да,Турція не пропустила,то й теліпаються,як какашка в ополонці... Чекають,поки хуйло з Ердоганом домовиться.??? . І з Середземного моря навряд чи стрілятимуть, бо через чужі повітряні простори..-зіб’ють. і також буде міжнародний скандал.
Чашечка чая• 04 декабря 2022
Ответ дляГрафуля
Вони там з 7 лютого
Был приказ Тихоокеанской флотилии зайти в Чёрное море, но они не успели до закрытия Босфора после начала вторжения