Рыжик-пыжик• 04 декабря 2022
Кінець зими близько. До весни залишилось 86 днів
Добрий вечір, непереможні сталеві українки!
Звідусіль нам пророчать важку зиму. Але нас не злякати! Я буду вам про це нагадувати щодня, а в темі пропоную ділитися найважливішим за день. Тема не кулінарна, але під анонімом, щоб у перший день весни я відкрила карти) Сподіваюсь, що адміни одразу знімуть анонімів.
Ітак, найголовніша, на мою думку, новина дня - випробування безпілотника українського виробництва з дальністю польоту до 1000 км. Як-то кажуть, скіко там до тієї мацкви) Навіть, якщо випробування пройдуть не айс, то хто заважатиме друзям трішки скорегувати результат?
Ответ дляirina _d
А мне до 22 декабря зима, а там потом уже каждый день чуть светлого времени суток добавляется, значит, дело к весне идёт)
И я всегда так зиму перезимовую) до новогодних пращников дотянуть, а там уже полянваря пролетело, и что там того февраля) а март, даже если и со снегом, все равно весна 🌷
Ответ дляЛенаА
У меня тоже. В декабре мой ДР, потом Николайчик, НГ, Рождество. Потом диета после праздников, а там уже семена для дачи пора покупать)
Стрекозявка• 04 декабря 2022
Прорвемся. Если бы вы не написали, я бы вообще не знала что зима уже настала. Время летит
арина-ветерок• 04 декабря 2022
До Нового года время всегда долго тянется, а потом летит. Праздники один за другим, больше солнечных дней и день прибавится. А до Нового года уже не долго!
арина-ветерок• 04 декабря 2022
Ответ дляPinkyPink
Цього року так рано зима почалася! Минулі роки я до лютого стільки снігу не бачила
А где Вы? У нас пока голая земля, снега нет. Только мороз минус 8.