Ресничный червь• 04 декабря 2022
Ви б ходили до українського логопеда?
Зараз живемо за кордоном, дитина не вміє вимовляти українське Р і деякі звуки пом´якшує. Не знаю чи займатися з нашим логопедом чи залишити все як є.
Результат:
вже голосів:
20 (74.07%)
Займатися
4 (14.81%)
Результат
3 (11.11%)
Не займатися
0 (0%)
Інше
очки_ннадо• 04 декабря 2022
сходіть як мінімум 1 раз. бо часто батьки навіть не чують неправильно поставлених звків на звукосполучень.
я йшла з дитиною за буквою ц, а виявився цілий букет. тож пропрацювали всі звуки. роботи, звичайно, немало, бо ж тре вдома щодня напрацьовувати. але це раз на життя робиться ;)
Тут как тут• 04 декабря 2022
Ответ дляРесничный червь
5.10
Дв, я бы отправила к логопеду. Своего в 5 отправила.
Ресничный червь
• 04 декабря 2022
Ответ дляочки_ннадо
Ми вже ходили, але їздити далеко, можливо лише на вихідних. Логопед ще перепитала чи потрібне мені це українське Р і я вже сама задумалася чи варто мучити дитину.
РозаФиалковна• 04 декабря 2022
Ответ дляРесничный червь
Ви не плануєте з дитиною спілкуватися українською? На якій мові говорить дитина?
Ресничный червь
• 04 декабря 2022
Ответ дляРозаФиалковна
Він дуже добре говорить українською, але в лютому ще не всі звуки вмів говорити, а тут цілий день спілкування французькою і в нього вже вимова відповідна
Ресничный червь
• 04 декабря 2022
Ответ дляПарасюха
яка основна мова дитини є або буде?
Вдома - українська, школа - французька
РозаФиалковна• 04 декабря 2022
Ответ дляРесничный червь
Якщо він ’втратив’ звук тільки тому,що почав наслідувати, то це не проблема. Просто нагадуйте періодично і поправляйте і дитина поступово навчиться розрізняти вимову у різних мовах. Це не питання логопеда,це питання до уваги вашої та дитини
Ресничный червь
• 04 декабря 2022
Ответ дляРозаФиалковна
Він не вмів їх вимовляти до того і почав вимовляти вже з французьким акцентом
Хомяк с пастой• 04 декабря 2022
Заичайно. А не як як кончена русня. В них стільки картавих особливо чоловіків
РозаФиалковна• 04 декабря 2022
Ответ дляРесничный червь
Тоді треба поставити всі звуки рідної мови, бо ви ж продовжите нею спілкуватися.
очки_ннадо• 04 декабря 2022
Ответ дляРесничный червь
Вдома - українська, школа - французька
оооо, така ситуація це дуже складно. іноземна мова деформує звуки рідної. оскільки французька у дитини щодня і кінця не буде, тож Вам слід отримати консультацію щодо вдалого періоду. може краще ставити р зараз, а може за рік. але однозначно ДО початку вивчення письма українською.
Исправлялочка• 05 декабря 2022
Ответ дляочки_ннадо
Так само. Зі старшим мені здавалось, що тільки одна буква р, а виявилось куча. А у меншого думала, що з буквою р все нормально, а виявилось що вона гортана, і це ще гірше, аніж коли її не має.
Ресничный червь
• 05 декабря 2022
Ответ дляИсправлялочка
Глобальних пробоем з мовою нема, лише
Ресничный червь
• 05 декабря 2022
Ответ дляБелая котичка
Вы считаете, что украинский ребенку больше не пригодится?
Пригодиться для домашнього спілкування