Yаnа• 05 декабря 2022

Чим кормити кота?

Доброго дня всім!
Завівся у нас кіт 7 місяців, британець. І наче продумано підішли до того, щоб взяти його, підготувалися, накупили кормів суперпреміум. Але! Цей пухнастий... улюбленець категорично не хоче їсти сухий корм, а мокрим абсолютно не наїдається. Місяць я намагалася щось підібрати, і так, і сяк перед ним стрибала, але ніяк: від сухих морду воротить, мокрого поїсть, а через годину оре так, що сусіди в стінку стукають. І так, поки не дам ще. Потім почали гратися в "угадай продукт, який я буду їсти" з натуральним кормом. Методом проб і помилок підібрали: варені яловичі легені, варена курочка або курячі шлуночки, варені овочі (морква, капустка,гарбуз), яєчко. Все вариться спеціально для нього, ріжеться, і ось цим він наїдається. Інші м´яси їсти взагалі відмовився. Ще даю йому вітаміни з тауріном Beaphar.
І ось наче все затихло, всі задоволені, кіт не оре (ну майже) і товстішає, але мене налякали, що в цьому харчуванні недостатньо білка. Ветеринар відповідає по принципу "не знаю як, але не так", каже, треба до котячого дієтолога і кучу аналізів здати. А везти до цього дієтолога в інше місто далеко і поки нереально.
Може хтось щось порадить, буду дуже вдячна ❤️❤️❤️
мадамГрицацуева• 05 декабря 2022
Аж почувствовала себя недоматерью с рационом для годовалого ребенка
Янка-угомонись• 05 декабря 2022
Коты это не дети им вареное не нужно.
Все в сыром виде.
Янка-угомонись• 05 декабря 2022
Я кормлю натуралкой. По пирамиде. Зайде в группу в фб «натуральное кормление кошек».
Там все подробно с советами и пропорциями.
ДаЗдраПерма• 05 декабря 2022
У свекрови британец, ест только вареную рыбку и курицу, мокрого корма может поклевать.
ЛЮБА• 05 декабря 2022
2 кошки кушают только сухой корм, кот ест перемороженную говядину и тырит корм у кошем ( для него только стыренный корм вкусный )))), их высочество из всей пирамиды выбрал только говядину , остальное сама мать кушай )))
Ленивица-красавица• 05 декабря 2022
Ответ дляЯнка-угомонись
Коты это не дети им вареное не нужно.
Все в сыром виде.
Наши тоже, не будут есть вареное мясо.
Даем курятину, телятину. Сырую.
кураГАЛЯ• 05 декабря 2022
Прикольно. Нашу кошу видимо с детства приучили только к сухому корму (с нами с 2-х лет). Другую еду нюхает, открывает рот и не знает как ее есть. Может лизнуть и все.
автор Yаnа • 05 декабря 2022
Ответ дляЯнка-угомонись
Коты это не дети им вареное не нужно.
Все в сыром виде.
Не їсть. А ізмором брати, щоб заставити, в мене нервів не вистачає, бо не буду ж я його голодом морити, щоб заставити
Рву и мечу• 05 декабря 2022
Моя не ест сырое. Ест влажный корм и творог и курицу. Все.
Ms. Искренность• 05 декабря 2022
Яка прелєсть мій приблудший кіт, їсть 4лапи і дякує.
Зажуженная Жужжа• 05 декабря 2022
Ответ дляMs. Искренность
Та він то дякує, але скільки він проживе на такому кормі ((( а як хворіти почне, лікування дуже дороге , дорожче за норм корм. Як захворіє, шлунок або нирки наприклад, що будете робити з котом? Знов викините(((
Детские_Будут?• 05 декабря 2022
Вот сайт, где можно составить меню и проверить все ли ок.
https://secure.balanceit.com/recipegenerator_ver4/...
Зажуженная Жужжа• 05 декабря 2022
Автор , ви молодець що так відповідально ставитися до їжі котика. По темі вам особо нічого не підкажу ((( але в мене також британець, не вимогливий був до їжі. Їв сухий корм супер преміум класу майже до 14 років. Потім захворів, лікували, рік вже на лікувальній їжі , підбирала також довго , бо лікарі нічого не радять. В січні моєму котику буде 15 років , ветеринар сказав що це дуже поважний вік, казав що британці живуть в середньому 8-9 років , але ми в це не віримо
В каждой бочке...• 05 декабря 2022
До року корм доя кошенят, потім для кастрованих.
Ніяких вологих, ніякої натуралки.
Вологий корм з ароматизаторами, а варене м‘ясо еоти не повинні їсти. Покричить день і їстиме.
В каждой бочке...• 05 декабря 2022
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Дорогий корм не гарантія довгого життя.
Зажуженная Жужжа• 05 декабря 2022
Ответ дляВ каждой бочке...
Дорогий корм не гарантія довгого життя.
Ну а дешевий корм це 100% гарантія хвороб
Викасикрет• 05 декабря 2022
Было такое, проходили))) Автор, все просто. Оставляете коту в миске сухой премиум или холистик и чистую воду. Все. Через 3-4 дня кот будет есть без капризов. Влажные лучше не давать, будет трепать нервы и требовать только их. Обеспечить качественную натуралку геморно, только если у вас куча свободного времени. Мы нашу британку так приучили и наступило счастье))
Лорка-хлорка• 05 декабря 2022
Ответ дляMs. Искренность
Это временно. Потом они наглеют и начинается пляска вокруг кота))
Вот Она Я• 05 декабря 2022
А можно спросить, зачем витамины с таурином?
Мы только вчера взяли котёнка, интересно.
Зажуженная Жужжа• 05 декабря 2022
Ответ дляВикасикрет
От у нас все точно так було, кормила сухим кормом, інколи давала паучі, він тоді повністю відмовлявся від сушки, бігав за мною і кричав))) 14 років був тільки на сушкі, зараз після хвороби балую, і паучи і напій купляю постійно , сушку тільки вночі їсть. Фото зроблено в лютому, коли ще остаточно не вилікувалися ))
Лорка-хлорка• 05 декабря 2022
Ответ дляВикасикрет
Вы правы.Мой кот делает вид, что он не сломлен. Ест втихоря, что бы никто не видел, в остальное время лежит в голодном обмороке и только потому, что был дан этот долбаный пакетик влажного корма.
автор Yаnа • 05 декабря 2022
Ответ дляВикасикрет
Проблема в тому, що він живе переважно у моїй спальні. І коли хоче їсти, а я сплю, ця морда залазить на мене і оре якось на одній ноті)) Це страшно повірте))))
Викасикрет• 05 декабря 2022
Ответ дляYаnа
Давайте вже фото свого пухнастого розбешаки)))
автор Yаnа • 05 декабря 2022
Ответ дляВикасикрет
Ось. Правда, щось мені здається, що його прабабка з кимось таємно грішила, бо щось він не дуже на британця схожий)) Хоча батьки - британці )) Ну ми його і таким любимо))
Викасикрет• 05 декабря 2022
Ответ дляYаnа
Яке ж гарне 🤩
Кнопус• 05 декабря 2022
Ответ дляВот Она Я
Если будете кормить ьаеим рационом,как у автора,то таурин нужно давать для людей из расчета по весу.
Никаких бефар,там процент содержания мизерный, производителю лишь бы продать.
Таурин важная составляющая кошачьего здоровья.
Без него полетит сердце.
Есть много исследований на данную тему и печальный опыт с зоопарками и смертью кошачьих.
В каждой бочке...• 05 декабря 2022
Ответ дляYаnа
У британців не міг народитись хайленд страйт))
Але котик гарний.
автор Yаnа • 05 декабря 2022
Ответ дляВ каждой бочке...
Але котик гарний.
Може в пологовому підкинули 😁😁😁
Заводчик клянеться, що британець, але я не дуже й перевіряла, він мені й так сподобався))
автор Yаnа • 05 декабря 2022
Ответ дляКнопус
Без него полетит сердце.
А не підкажете, яка норма тауріну на добу? Бо я щось тільки для готових вітамінних комплексів знайшла((
Кнопус• 05 декабря 2022
Ответ дляYаnа
Рекомендации FEDIAF, в общем, на 100 г влажного корма 270 мг таурина нужно.
Для растущих или животных с проблемами сердца и сосудов 400-500 мг/кг веса.
Я не нашла ни одного промышленного комплекса с нормальным содержанием таурина.
Раньше у канины был чистый порошок,но давно его не видела в продаже.
С рационом Вашего будет дефицит стопроцентно,так как ещё и британец,а они склонны к кардиомиопатии,то нужно компенсировать недостачу обязательно