МЕСТО_Встречи• 05 декабря 2022

Шукаю компанію для виїзду за кордон

Мамочки, шукаю компанію, щоб разом виїхати в якусь скандинавську країну, можливо в Норвегію
В мене донька 12 років.
Ковбой Хагис• 05 декабря 2022
Сами едьте,потом от компании одни проблемы

дивчинка• 05 декабря 2022
Вы на прогулку что ли едете? Вам еще геморрой от попутчицы с детьми не помешает видимо
Улыбчик• 05 декабря 2022
Ответ длядивчинка
Жіночка на екскурсію до Європ їде .
Вам що, шкода?
Icekream• 05 декабря 2022
зачем Вам компания?
там селят же)
мы в Англии,год у хостов,а вот компанию бум искать в августе,когда надо будет снимать жилье.
так и вы,едьте,там,на месте ,раззнакомитесь и будет компания.
Закидай меня камнями• 05 декабря 2022
Ответ длядивчинка
Или автор будет сама кому-то геморроем, если в солидном возрасте ищет, к кому бы прицепиться.
Отжигающая• 05 декабря 2022
Автор, все люди разные, родственники не всегда уживаются, а Вы собираетесь ехать непонятно с кем ..
Зоркая Зорро• 05 декабря 2022
Такие все добрые
дивчинка• 05 декабря 2022
Ответ дляЗакидай меня камнями
Ага, одно из двух
Губки-уточкой• 05 декабря 2022
Опять? Уже ж искали

Я_не_аноним_100%• 05 декабря 2022
Удивляют такие темы. Ни требований к попутчикам ни описания себя и своих возможностей.
Апель-синка• 05 декабря 2022
Ответ дляЗоркая Зорро
Такие все добрые
Ну так правда, зачем эти ’компании’ в виде случайных посторонних людей?
У автора дочь уже подросток. 12 лет - не надо соседку просить ребенка понянчить, пока мама в магазин сходит.
ЕлькиПальки• 05 декабря 2022
Я такі тему розцінюю як: всього боюся, мови не знаю, інтроверт. Візьміть мене на буксір.
Автор, є таке? ) Нічого ж в цьому такого немає, всі різні.
автор МЕСТО_Встречи • 05 декабря 2022
думаю їхати в Варшаву, а далі - Осло, польську і англійську знаю на розмовному рівні
в тг читаю чати
Цыбулька• 05 декабря 2022
Ответ дляЗоркая Зорро
Такие все добрые
Так это реальность. При чём здесь доброта? Зачем искать компанию , для того чтобы выехать в другую страну? Если автор созрела, надо просто брать ребёнка и ехать и не искать незнакомых людей , с которыми непонятно как сложатся отношения, для поездки.
Цыбулька• 05 декабря 2022
Ответ дляМЕСТО_Встречи
в тг читаю чати
Так вы лучше в Норвегии волонтёров ищите через ТГ и тех кто вам ТАМ поможет, а не компанию незнакомых людей здесь. Вы ничего не знаете о своих потенциальных попутчиках, не знаете что у людей на уме, как у вас сложатся взаимоотношения. Вам экстрима в дороге не хватает, хотите добавить ?
автор МЕСТО_Встречи • 05 декабря 2022
в Німеччині є знайомі, які виїхали, а от в Норвегії нема
Nuisance• 05 декабря 2022
Ответ дляЕлькиПальки
Чого автору боятися, якщо надається статус тимчасового захисту і допомогають волонтери? Але насправді, це легше і зручніше - мати компанію, якщо вона адекватна, під час поїздки або в таборі - подивится за речами, за дитиною, поки потрібно кудись поїхати, або піти на роботу, тим більше що в таборі все одно доведеться мати справу з тим, кого тут описали. На цьому форумі дуже дивні люди, цемабуть ті, хто з сусідами не здоровається . Якщо компанія виявиться несумісною, то можна просто розділитися .
Nuisance• 05 декабря 2022
Ответ дляЦыбулька
У волонтеров тоже могут быть какие-то задние мысли.
Nuisance• 05 декабря 2022
Ответ дляМЕСТО_Встречи
в тг читаю чати
Тоді вам, може краще в Ірландію або Канаду - в Норвегії вакансій зі знанням англійської мови незрівняно менше.

Гидроусилитель руля• 05 декабря 2022
Ответ дляМЕСТО_Встречи
в тг читаю чати
Тогда не обременяйте себя. Вы ж поймите, что к вам привяжется та, которая ни языков не знает, ни заграницей никогда не была и будете ее повадырем.
Зачем вам такая компания?
автор МЕСТО_Встречи • 05 декабря 2022
Ответ дляNuisance
в Ірландії - радіація, якось страшно з дитиною туди їхати,
думала в Англію, але не можу знайти спонсора, розмістила анкети на сайтах, поки глухо
Баба_Воля• 05 декабря 2022
Автор просто хочет в случае чего ответственность перенести на другого человека и чтобы он все вопросы решал. Взрослым людям, убегающим от войны, компания не нужна
Баба_Воля• 05 декабря 2022
Ответ дляГидроусилитель руля
Зачем вам такая компания?
Автор наоборот себе поводыря хочет найти
автор МЕСТО_Встречи • 05 декабря 2022
Ответ дляБаба_Воля
знайшла волонтерів в Осло, мабуть справді краще їхати самій
Дякую за відповіді
Nuisance• 05 декабря 2022
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Через радон чи ще якісь джерела? Я подивилась на сайті Ірландського ЕРА: The average annual dose to a person in Ireland from all sources of radiation is estimated as 4,037 microsievert (µSv)
https://www.epa.ie/environment-and-you/radiation/
The limit value for the effective dose aimed at protecting members of the public is 1 milli-Sievert in a calendar year
(The International Commission on Radiological Protection (ICRP)) plus the natural background, which can be 4.1mSv.

Ви праві, рівень радіації дещо підвищений, хоча ніби не перевищує ліміт.
Nuisance• 06 декабря 2022
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Дякую за відповіді
Я нічого поганого не бачу в тому, що ви знайдете якусь енергійну і кмітливу жінку, яка надасть пораду чи допоможе влаштуватися. Вам все одно доведеться розпитувати інших, шукаючи інформацію, багато чого з´ясовувати, переїзд в іншу країну - це чимало зусиль, і взаємодопомога важлива і корисна для обох. На цьому сайті пишуть дивні люди. Я завжди намагаюся знайти таких людей. Коли я вчилася за кордоном, наприклад, я порозумілася з такими людьми - вони купували мені їжу під час сесій, тому що не було навіть півгодини, щоб піти в магазин, я просто давала їм гроші. Але я допомогала їм робити домашні вправи, один раз навіть курсовий написала, ходила з ними як перекладач. Це звичайна взаємодопомога і полегшення життя.