Солнечный зайчик• 05 декабря 2022

18 тижнів, дівчинка

Третя вагітність, Живота майже немає... На такому терміні попередньо за сином я була вже добротна)) за дівчатами менший животик і кажуть менший апетит ..?
автор Солнечный зайчик • 05 декабря 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
В мене животик помітно з´явився десь після 26 тижня,до цього навіть не зовсім помітно було,що вагітна
По узд все ж добре?
Так, дякую все чудово)

Ответ для75В
Ну вы же задаёте странные вопросы и ничего . Почему другим нельзя? И каждый тут пишет на том языке на котором хочет . Никто здесь никому не должен указывать каким языком пользоваться.
Поки це не переходить рамки нормального спілкування
БезобидныйКрокодильчик• 05 декабря 2022
Ответ дляСолнечный зайчик
Так, дякую все чудово)
Тоді з´їжте шматочок шоколаду та відпочивайте)
Пожмаковна• 05 декабря 2022
У меня у подруги живот очень маленький был. Она сама худенькая. Ребенок как-то внутрь таза располагался. Я точно не помню, но кажется это зависит от того, к какой стенке плаценты прикрепилась пуповина. То есть эмбрион
БезобидныйКрокодильчик• 05 декабря 2022
Ответ для175см55кг19лет (она)
Ясно. Ответа не будет.
Вам нічим зайнятися?Вам нікуди приснути ядом чи що?Додовбались як п´яний до радіо.Чи у вас забули запитати коли і кому вагітніти.Шо за...!
Ответ для75В
Ну чому дивні питання...просто хотіла поспілкуватися, поділитися в кого як було...мої вагітності всі різні і по розмірах живота і по інтенсивності апетиту, тому цікаво в кого як ..
175см55кг19лет (она)• 05 декабря 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Ой. Мне еще вашего яда не хватало. Потише, пожалуйста
Пожмаковна• 05 декабря 2022
Ответ для75В
Нормальный вопрос от автора. А вот срач в этой теме вообще лишний.
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
От і я про це )

БезобидныйКрокодильчик• 05 декабря 2022
Ответ для175см55кг19лет (она)
Боюсь-боюсь.А то шо?Бульби з носа пустите?
Рыжая бестия• 05 декабря 2022
Ответ дляСолнечный зайчик
Ну чого ви такі тут всі злющі....ну це ж спостереження...в кого як було і не більше . Тема для поговорите не про погані новини ...
у меня сын, и живот был небольшим, до 7 месяцев, вообще получалось скрывать от посторонних. А вот с девочками, кого знаю лично, как раз разносило женщин очень сильно. Не связано это с полом плода, это индивидуально.
Ответ дляПожмаковна
Хотіла нормально поговорити, а пішло зовсім не в те русло. Вже в котре бачу, що окрім негативу тут не допоможуть нічим , треба видалятися з цієї платформи
Пожмаковна• 05 декабря 2022
Да, я забыла сказать, носила подруга мальчика. Вообще пол ребенка мне кажется тут не причём. Рождаются детки все плюс-минус с одинаковым весом.
Ответ дляРыжая бестия
Мене за сином навпаки розперло з перших днів)))
175см55кг19лет (она)• 05 декабря 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Бульбы з носа такого я еще не слышала. Но куда мне. Тут многодетные мамочки с широким кругозором и лексиконом
Ответ для175см55кг19лет (она)
Ну та вже ж що не з таким кругозором як у вас ))
Рыжая бестия• 05 декабря 2022
Ответ дляСолнечный зайчик
ну вот я об этом и писала, у кого как, пол плода не имеет значения.
Подставка для припева• 05 декабря 2022
Ответ дляСолнечный зайчик
У мене з дівчатами живіт більше в боки розсходився, а із сином гострий такий був, але якщо дивитися ззаду , то талія була і наче не вагітна зовсім.
175см55кг19лет (она)• 05 декабря 2022
Ответ дляСолнечный зайчик
Да я уже поняла, что вы только на личности можете переходить. Расслабьтесь. Вам противопоказано нервничать

Меряю от 0• 05 декабря 2022
А чому говорять ЗА хлопчиком?
Подставка для припева• 05 декабря 2022
Ответ для175см55кг19лет (она)
Я конечно дико извиняюсь, а этот повальный бейби бум во время войны- это для того, чтобы мужа вывезти?
Як казала моя бабуся, коли чула, що жінка жаліється, що вагітна і не витягне фінансово дитину «діти навіть у війну народжувалися»
Це ж чудово, що народжується багато нових українок і українців. Чи ви ця, запорєбріковая?
ДеньгиНеСдаю• 05 декабря 2022
Ответ дляСолнечный зайчик
С девочкой все знали что я бер уже на 12! неделе. Живот уже очень хорошо видно было, и достаточно большой был. Во все три бер мне хотелось есть мясо. Вот после третей девочки ( первые два мальчика) я так и продолжаю любить мясо а не сладости.
Чебуравлик• 05 декабря 2022
Ответ дляСолнечный зайчик
У меня был маленький живот, сын родился 3100, у кумы девочка, живот, как воздушный шар, 5 кг, вес у нас изначально одинаковый, как и рост
175см55кг19лет (она)• 05 декабря 2022
Ответ дляПодставка для припева
Нет. Просто пытаюсь представить осознанного человека, у которого уже двое детей, в подвале роддома без света зимой
Ответ для175см55кг19лет (она)
Ні в якому разі я на особистості не переходила . А ви можете тільки ядом бризкати , в самої мабуть 15 кицьок в хаті))))
БезобидныйКрокодильчик• 05 декабря 2022
Ответ для175см55кг19лет (она)
Уявляте,маю одну дитинку,не ’многодетная’.А ви,напевно,не маєте жодної?
Хм,це ж як гарно,що не чули!
До речі знаєте значення слова ’лексикон’.Чи навчились лише ’трындеть’?
175см55кг19лет (она)• 05 декабря 2022
Ответ дляСолнечный зайчик
Не люблю кошек
Подставка для припева• 05 декабря 2022
Ответ для175см55кг19лет (она)
Пологові зі світлом, все працює, нічого тут розводити брехню. У нас, до речі, троє дітей, але ми сидимо в Україні, діти ходять в школу, і з Києва я нікуди їхати не хочу. Більш того, чоловік пішов служити, а міг би прикритися дітьми і втікти.
Ответ для175см55кг19лет (она)
Ну чого ви думаєте що я в підвалі??? Ну камон , я в безпечному місці
175см55кг19лет (она)• 05 декабря 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Хм,це ж як гарно,що не чули!
У меня много детей, чтобы мужа удержать и 15 кошек, чтобы детей удержать