Солнечный зайчик• 05 декабря 2022

18 тижнів, дівчинка

Третя вагітність, Живота майже немає... На такому терміні попередньо за сином я була вже добротна)) за дівчатами менший животик і кажуть менший апетит ..?
БезобидныйКрокодильчик• 05 декабря 2022
Ответ дляп9точка
А за что вам такая работа досталась? Кошкам языки отрезали?

175см55кг19лет (она)• 05 декабря 2022
Ответ дляп9точка
Нет. Это все мои. Их 15
175см55кг19лет (она)• 05 декабря 2022
Ответ дляНе раскрытый парашют
Чому вам має хтось відчитуватись де він?
Мне все равно кто где. Успокойтесь. Просто интересно чем руководствуются женщины, которые беременеют в Украине во время войны. Всё. Если автор не в Украине, то это хорошо
БезобидныйКрокодильчик• 05 декабря 2022
Ответ для175см55кг19лет (она)
Девочки, что вас так задело-то?
Те,що свого невмитого носа пхнете куди не треба,до чого тут питання про бейбі бум?Чи хтось забув запитати дозволу вашого,що за егоїзм?Ну камон.Ви в тему насрать прийшли чи пораду дати?Чи може,тема була щось типу’як думаєте мені вагітніти,чи ні’ну і в цьому дусі.
Якщо конкретніше:Питання не по темі ваше.Якщо ще коротше:Тупе безглузде питання.
175см55кг19лет (она)• 05 декабря 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Если вам полегчало, я рада.
п9точка• 05 декабря 2022
Ответ для175см55кг19лет (она)
Мдааа. Хороший вопрос задала, правильный. Три страницы автор не может успокоиться.
С каких это пор тупые вопросы стали хорошими и правильными? 🤣🤣🤣
Не раскрытый парашют• 05 декабря 2022
Ответ для175см55кг19лет (она)
Я написала, что представляю осознанного человека, а не автора
І ця людина тільки в Україні може жити?
БезобидныйКрокодильчик• 05 декабря 2022
Ответ для175см55кг19лет (она)
Если вам полегчало, я рада.
Так вам повинно було полегчать то.
Самі запитали,’що заділо’
Конкретизувала вам,що саме!
Не раскрытый парашют• 05 декабря 2022
Ответ для175см55кг19лет (она)
Просто зрозумійте, що це не ваша справа, життя, діти.

Весела бджілка• 06 декабря 2022
Рідко де пишу коментарі. Тут не полінувалась почитати всі 5 сторінок , бо написати хотілось ще з першої.
Я щось не розумію. Нехай вже «та» написала тупий коментар, про бебі-бум. Але ще й хтось виправдовувався типу «а може автор не в Україні, а може не тут буде народжувати» і т.д. 🤦🏻‍♀️
Ви серйозно? А коли народжувати? Ви може знаєте коли буде кращий час, точно знаєте? А я не знаю, я просто живу тут і сьогодні.
Я теж вагітна і я свідомо на це йшла. Просто війна не стала перешкодою на цьому шляху. І нічого не стане. Я вірю в нашу перемогу, я вірю в наше світле майбутнє, я вірю в Україну і нікуди звідси не збираюсь.
І ще одне, якщо я стільки років до цього йшла і це сталось зараз, значить так було потрібно.
автор Солнечный зайчик • 06 декабря 2022
Ответ дляВесела бджілка
Вітаю вас! Здоров´я і легких пологів ❤️
Jemka• 06 декабря 2022
Ответ дляСолнечный зайчик
Вітаю вас! Здоров´я і легких пологів ❤️
Дуже Вам дякую❤️❤️❤️😘
Jemka• 06 декабря 2022
Доречі, в мене також такий термін (вже 19 тижнів)🥰 Апетит не змінився зовсім, холодильник не витрушую, рельсу лизнути не хочеться☺️Але животик видно добре, за сином на такому терміні тільки з’являтися починав)
Пошаманю• 07 декабря 2022
Ответ дляПодставка для припева
Пологові зі світлом, все працює, нічого тут розводити брехню. У нас, до речі, троє дітей, але ми сидимо в Україні, діти ходять в школу, і з Києва я нікуди їхати не хочу. Більш того, чоловік пішов служити, а міг би прикритися дітьми і втікти.
В мене на роботі такий співробітник, троє дітей, а він добровольцем пішов 💙💛
Не всі відлинюють, але на цьому форумі всі ж «краще» знають.
Пошаманю• 07 декабря 2022
Ответ дляМеряю от 0
Та не відповідайте на таке, яка кому різниця? Навіть якщо в підвалі, війна мине, а діти залишаться. Мені здається, багато з жінок не зважилися народити і тепер зганяють злість
О, це точно, дуже схоже!