Парфумманіячки, поділіться своїми враженнями, будь ласка.
Бо читаю відгуки і регочу вголос.
Я вчора почула з блотера, цікавенький такий. Нанесла на себе. Дивний,але хотілося його вдихати і розпізнавати. Цілий день його слухала.
Але коментарі-це
Бо читаю відгуки і регочу вголос.
Але коментарі-це
Ответ дляNerses
Ничего подобного из написанного не слышу. Зимний аромат. Понравился ,но быстро надоел.
Прикольно) у меня баккара - но пришлось передарить ,так как все мои в один голос кричали этим невозможно дышать ! А мне ,как ни странно понравился. Подарила подруге ,ей они тоже нравятся ,говорит чувствую себя дорогой женщиной ,но ее коллеги на работе ,слёзно умоляют не пользоваться. Короче ,только 4 человекам из 20 этот аромат зашёл .
Поля Дяченко• 06 декабря 2022
Ответ дляWind99
Я себе баккару, кокоин и что-то еще очень модное, на тот момент, в пробниках брала. Вот точно помню, что баккара-это запах бабушкиного нафталинового сундука с платьями и красной москвой. Кокоин вообще не впечатлили. Мне понравилось от Тома Форда, что-то с вишней и ванилью связанное.
Ответ дляWind99
Я користуюся зараз Baccarat.
Я його не чую. Взагалі
Багато казали ,що класно пахну.
Але от недавно в під´їзді дівчина запитала ’то ти так залишався парфумами’???
От яяякк. Я не чую їх. Так шкода
Я його не чую. Взагалі
Багато казали ,що класно пахну.
От яяякк. Я не чую їх. Так шкода
Ответ дляПоля Дяченко
Я ще Том Форд вишню пробувала.
Блін, така ностальгія. В діда був бутель . Пів бутля вишень +цукор.
Получається вишні в спирту.
Дуже класний аромат. Стійкий, що піз...ц.
Але мене цьогоріч тягне на щось таке складне, тваринне.
Бакаррат моє все на сьогодні. Найбільш жіночне
Получається вишні в спирту.
Ответ дляТриАна
Немає там мертв‘ячини і всієї тої дурні шо пишуть)) непоганий аромат
Але моя любов серед Franck Boclet Tobacco
Є
Колега моя чує). Труп який їв жувачку і тримає кокос
Я їй співчуваю,якщо наважусь придбати цей парфуми)))
Vera -2352• 06 декабря 2022
Ответ дляharchushyn
Я ще Том Форд вишню пробувала.
Получається вишні в спирту.
О! Як Ви Гарно описали Том Форд!
По темі кокаїну - в мене одна асоціація - їм користується одна дуже неприємна тренерка ріелторів - і так від неі тхнуло цим кокаїном, фу - не моду описати, якимись ганчірками мокрими 🤢
Поля Дяченко• 06 декабря 2022
Ответ дляharchushyn
Я ще Том Форд вишню пробувала.
Получається вишні в спирту.
Все надо пробовать. Я себе пару месяцев назад купила шисейло Zen. Сначало зашёл, потом так себе. Сейчас побрызгалась и мне опять понравились они. Но я люблю смешивать несколько ароматов.
Ответ дляWind99
Только что переслала скрины автора моей подруге парфуманьячке, так говорит подписываюсь под каждым словом ,вонь неймоверная и несмываемая .
А я сьогодні оділа куртку. Парфуми ж вчора наносила на зап´ястя.
Так куртка в тому місці так гарно пахне).
Багато хто пише, що це верхні ноти такі нестримні. Наносять парфуми на одяг звечора, а зранку насолоджуються
Ответ дляharchushyn
Сегодня благодаря Вам целый день на фрагрантике зависаю - читаю отзывы на этот парфюм )) Ох и ржачные комментарии !!!