Вилами по воде• 06 декабря 2022

Я такого снігопаду ще не бачила. Норвегія

Ми їздимо до школи о 8 ранку і в цей час ще темно. Вчора ввечері почався сніг, йшов всю ніч і зранку теж. Такі великі хлопья палали, це щось.
Їдеш в авто, темно, куча снігу, хоч його прибирають спец машиною, а ці величезні хлопья прямо в лобєшнік автівки. Нам їхать до нашого містечка 8 км. Було страшно, я хотіла зупинити авто і вийти з неї)
Але зараз така казка )
Единая страна!• 06 декабря 2022
Клас,хочу до вас
Дуболом• 06 декабря 2022
Какая красотища. Завидую
Уси Пуси• 06 декабря 2022
клас, рада, що ви нарешті побачили сніг, а у нас можливість атаки дронами
автор Вилами по воде • 06 декабря 2022
Дівчата, воно гарно і подобається, коли дивишся з вікна )) але якщо йти пішки , то таке собі)
автор Вилами по воде • 06 декабря 2022
Ответ дляУси Пуси
Кожен час переглядаємо новини, дуже переживаємо. Ми з Херсону самі. Батьки мої в окупації, брат на фронті
Корсет_на_шурупах• 06 декабря 2022
Ответ дляУси Пуси
Але у вас є також можливість туди виїхати
Несу пургу• 06 декабря 2022
Рівно рік тому у Львові
Алина-1240• 06 декабря 2022
Не люблю снег от слова совсем,но картинка красивая
Mamagovorila• 06 декабря 2022
Супер, завжди мріяла відвідати Норвегію
Ви давно там, чого саме цю країну обрали?
Na kablukah• 06 декабря 2022
А где именно Вы?
Мы около Тронхейма, сегодня было мега -красиво и при этом тепло (+6)
автор Вилами по воде • 06 декабря 2022
Ответ дляАлина-1240
Я теж його не люблю, бо не комфортно, мокро і таке інше
Щедрик• 06 декабря 2022
Ответ дляВилами по воде
а вы в Киеве не были в марте 2012 года?
Снега было больше чем на вашем фото в Норвегии!
автор Вилами по воде • 06 декабря 2022
Ответ дляNa kablukah
А где именно Вы?
Мы от вас в 60 км) в Støren
Na kablukah• 06 декабря 2022
Ответ дляВилами по воде
Мы от вас в 60 км) в Støren
О)Совсем близко)
Mede• 06 декабря 2022
Гарно. Після майже 10 місяців війни хочеться вже казки...
автор Вилами по воде • 06 декабря 2022
Ответ дляЩедрик
а вы в Киеве не были в марте 2012 года?
Ні, не була)
Мене вразила не кількість снігу скіки нападало, а саме те, як він падає: багато, великими хлопьями, нічого не видно
Тётушка Лошадь• 06 декабря 2022
Я в Норвегії була, тому бачила

Вразило як чистять дороги і взагалі зміна погоди - тут засніжило так що кінчиків пальців не видно, через 2 хвилино сонечко. Норвегія неймовірна!
Что-то не спится• 06 декабря 2022
Ответ дляНесу пургу
Рівно рік тому у Львові
та ну, тож не Норвегія, люди не бачили снігу у лісі)))
Тётушка Лошадь• 06 декабря 2022
Ответ дляNa kablukah
А где именно Вы?
Це любов! Виїжджаю до вас в гості!
автор Вилами по воде • 06 декабря 2022
Тут майже всі прикрашають двір, ялинки у дворі, кришу і все інші гірляндами. Це казка! Засніжені будиночки з гірляндами. У мене відчуття, що я у казку потрапила.
Солнечный зайчик• 06 декабря 2022
Та що ж таке... сиджу ломаю собі голову чи їхати жити в Норвегію й тут така краса( кількість снігу не вплине на моє рішення 😉)
Просериарила молодость• 06 декабря 2022
Ответ дляНесу пургу
Рівно рік тому у Львові
Казка ! Справжнісінька казка !
Акварель 38• 06 декабря 2022
Ответ дляВилами по воде
Удалено администрацией...
Кнопус• 06 декабря 2022
Вау! Давайте його до нас шлiть. Жити пiд закопане i гуляти пiд дощем не так весело.
автор Вилами по воде • 06 декабря 2022
Ответ дляЧто-то не спится
Якщо це у вас сарказм, то я вам відповім, що я з Херсону, на Западній Україні ніколи не була.
У нас степи і для це все зараз в диковинку
Na kablukah• 06 декабря 2022
Ответ дляТётушка Лошадь
Це любов! Виїжджаю до вас в гості!
Приезжайте,у нас большой дом)
И камин
Может к этому времени все закончится,и поедем обратно в Украину вместе
Акварель 38• 06 декабря 2022
Ответ дляВилами по воде
Удалено администрацией...
автор Вилами по воде • 06 декабря 2022
Ответ дляАкварель 38
Удалено администрацией...
Не хотіла вас образити.
Пишу свої відчуття на даний момент, ми якраз приїхали додому
Что-то не спится• 06 декабря 2022
Ответ дляВилами по воде
то я ж була права, що не бачили, тоді після перемоги дуже раджу у Карпати, там краса неймовірна
Несу пургу• 06 декабря 2022
Ответ дляЧто-то не спится
Точно)))
Рік тому був такий снігопад, ніколи не забуду цей день, замело по коліна якраз друга з Америки зустріла в аеропорту, поки пообідали, то машину до половини замело, потім ми ще в ліфті застряли. Години дві чекали поки нас визволять. Ніколи не забуду цей веселий деньок)))