А Я Самая Самая• сегодня в 10:47

Чому мені так боляче?

Розлучаємось з чоловіком, вже збираю речі, щоб переїхати на іншу квартиру. Але всередині мені так боляче, не можу ніяк припинити плакати. Дуже шкода, що так склалось з шлюбом. А чоловіку якось всерівно, він на це просто ніяк не реагує. Я вирішила з ним поговорити, просто сказати те, що думаю стосовно цього, що так, шкода, що мусимо розлучатись, а чоловіку просто всерівно. Чому так?
Затишне кубло• сегодня в 11:05
Ответ дляОднозначная
нимфоманка?
Стебу счастливыхжен)
Однозначная• сегодня в 11:05
Ответ дляЭта_Шикарна)
почему вы решили что он дерьмо? потому что не убивается из за развода?
мне было бы пофиг, убивается ли он ИЗ-ЗА развода. это уже ничего не значит.
ГугелП@лАмался• сегодня в 11:06
Любите ли вы этого человека?
Однозначная• сегодня в 11:07
Ответ дляЗатишне кубло
Стебу счастливыхжен)
счастливыежены так не делают:))) только обиженки держащиеся за матню:))))
автор А Я Самая Самая • сегодня в 11:08
Ответ дляГугелП@лАмался
Любите ли вы этого человека?
Складно сказати, але за ці роки я дуже звикла
Затишне кубло• сегодня в 11:08
Ответ дляОднозначная
Вы правы- счастливые жены так не делают.
Всех мужчин говном не называют
Однозначная• сегодня в 11:09
Ответ дляЗатишне кубло
Всех мужчин говном не называют
Удалено администрацией...
Эта_Шикарна)• сегодня в 11:09
Ответ дляОднозначная
так вот и мужу автора тоже пофиг. Вам было бы пофиг, мужу автора тоже пофиг. Получается по вашей логике вы такое же дерьмо как и муж автора
Мир Мир Мир!• сегодня в 11:09
Ответ дляА Я Самая Самая
Скажіть ви зараз хочете розлучення, чи щоб ваш чоловік сказав - мила, ми наломали купу дров. Давай почнемо спочатку?
Однозначная• сегодня в 11:10
Ответ дляЭта_Шикарна)
Удалено администрацией...
Творческий типаж• сегодня в 11:11
Ответ дляОднозначная
Десь ви заплутались 😂
Українська Мрія• сегодня в 11:11
Ответ дляА Я Самая Самая
Так, це дуже складно. Весь цей час в мене серце ніби розривається, дуже боляче
обніму вас. У мене розійшлися діти. Невістку любила як свою дитину. Пройшло півтора року, а мені все боляче. Я все ще за нею сумую, хоча було за що розлучатися. 15 років не викинути з серця...
Мексиканочка• сегодня в 11:11
Ответ дляА Я Самая Самая
Напевно так і є((
Вы плакса. Зачем вам оставаться с человеком, который не любит вас? На хрен он нужен? Радоваться надо, что избавитель, впереди вас ждёт новая жизнь, новые знакомства и новая любовь.
Мир Мир Мир!• сегодня в 11:11
Ответ дляОднозначная
Удалено администрацией...
Якщо ви чоловіків за замовчуванням називаєте матнею, якщо ви не бачите а них особистість з їх почуттями, темпераментом, вподобанням.
Як по вашому виглядає шлюб?
Пацака-задирака• сегодня в 11:11
Ответ дляМир Мир Мир!
Це дуже примітивна точка зору
Я знаю є такі чоловіки але вони в в шлюбі пьють, гуляють.
Якщо брати за основу більш менш нормального чоловіка то втрата сім´ї для них теж удар.
Інша справа куди він акумулює свою енергію
Так, удар. Настілький тяжкий, що після розлучення роками жінками не цікавляться. Ви думаєте чому після 35-40 так багато самотніх жінок? Не тому що немає самотніх чоловіків такого ж віку, а тому що стосунки - це важко. А нащо напружуватись, знаходити компроміси та спільну мову, якщо можна спокійно жити самому без стосунків і не напружуючись?
Однозначная• сегодня в 11:12
Ответ дляТворческий типаж
Десь ви заплутались 😂
может вы и запутались
ГугелП@лАмался• сегодня в 11:12
Ответ дляА Я Самая Самая
Если есть чувства, поговорите ещё об отношениях.
Он молчит, у него такая позиция, а внутри может все гореть
Однозначная• сегодня в 11:12
Ответ дляМексиканочка
пагадите. щас курицы налетят, расскажут вам как надо держать ненужную матню.
Мексиканочка• сегодня в 11:13
Ответ дляSo_so
Автору жаль потраченного времени и сил, а ещё больше жаль ту счастливую жизнь, которую она могла бы прожить.
Могла бы, но не прожила.
Творческий типаж• сегодня в 11:13
Ответ дляМир Мир Мир!
Як по вашому виглядає шлюб?
Вона ж своє бачення шлюбу вже описала . Чоловік -гімно ,терпіла жінка , яка тримається за його за матню . Хоча з усіх сил тут хоче показати , що відношення до неї це немає
Мир Мир Мир!• сегодня в 11:13
Ответ дляПацака-задирака
Так. Стосунки це важко.
І саме тому не тільки багато самотніх жінок після сорока, але і самотніх чоловіків. Бо дійсно вони пережили тяжке розлучення, розчарування в бояться повторити помилки.
Це працює в обидві сторони
автор А Я Самая Самая • сегодня в 11:14
Ответ дляМир Мир Мир!
Не знаю 50/50. Я пробувала говорити з чоловіком, але він говорить: я вже змирився, зараз так багато розлучень.
Однозначная• сегодня в 11:14
Ответ дляМир Мир Мир!
Як по вашому виглядає шлюб?
если муж не интересуется женой, с ее особенностями, темпераментом, предпочтениями, чувствами - как по - вашему выглядит брак? и с чего вы взяли, что ВСЕХ мужчин называю так? вы сказочница? сама придумала, сама поверила? я о конкретном муже автора.
автор А Я Самая Самая • сегодня в 11:15
Ответ дляГугелП@лАмался
Я вже пробувала
Однозначная• сегодня в 11:15
Ответ дляГугелП@лАмался
он ей сказал собирай вещи и переезжай - вы прикалываетесь?
Мир Мир Мир!• сегодня в 11:15
Ответ дляА Я Самая Самая
Спробуйте піти, пожити окремо кілька місяців. Дайте час обом. За цей період спаде перше напруження. Ви можете проаналізувати свої почуття. А потім вже виходити на переговори.
Не спішіть бігти в загс.
Эта_Шикарна)• сегодня в 11:17
Ответ дляОднозначная
Удалено администрацией...
Мексиканочка• сегодня в 11:18
Ответ дляЭта_Шикарна)
С хорошими не разводятся, а живут долго и счастливо.
Однозначная• сегодня в 11:19
Ответ дляЭта_Шикарна)
Удалено администрацией...
это мое мнение. вы можете с ним не согласиться, можете пройти мимо, можете писать чушь как сейчас. здесь волен каждый высказывать свое мнение. даже когда у вас нет мозга. пожалуйста, продолжайте. нам важно ваше мнение.
Мир Мир Мир!• сегодня в 11:20
Ответ дляОднозначная
Ми поки що чуємо тільки версію автора.
Поки що у всій історії я побачила різний темперамент.
Так чоловіки і жінки по різному реагують на різні ситуації.
У жінки більше це слова, емоції.
У чоловіка - дія.
У жінки проявити любов це обійняти, поцілувати, сказати як вона його любить.
У чоловіка - купити жінці улюблене печиво на вечерю, купити зручне ліжко бо болить спина.
Але коли такій емоційній жінці не написати три повідомлення за день про те як він скучив, чи любить. Вона почуватиметесь не коханою.