Тарабарщина• 07 декабря 2022

Накидайте будь ласка романтичних українських пісень

Так щемливо на душі. Хочеться гарної музики. Зараз слухаю Закохані( саундтрек Жива) , Привіт привіт ( лама). Щось такого плану хочеться ще.
постою_послушаю• 07 декабря 2022
Мені серце тане від пісень Вакарчука про любов. І я на небі, Така як ти- найулюбленіші.
Ну і, звичайно, Я піду в далекі гори, але саме як Квітка Цисик її співає
Ще люблю Біда не в тім, що ти мене не любишь, Очі на піску...
So_so• 07 декабря 2022
Я люблю

И

Еще Бумбокс Тримай мене и Грай музико моя в исполнении Сергея Соловьева
Вспомнила еще)
Океан Эльзы и Один в каное Місто весни
Белая и пушистая• 07 декабря 2022
Минає день, минає ніч
Я ніколи нікому тебе не віддам
автор Тарабарщина • 07 декабря 2022
Ответ дляпостою_послушаю
Я сьюзі ще люблю. Мені її колись співав хлопець, якого я любила. І Дякую
Засомневаю• 07 декабря 2022
Нещодавно почула кавер Михайла Дімова на ’І лиш любов цвіте один єдиний раз’ Івасюка.
Яким же геніальний був Володимир Івасюк, скільки прекрасних пісень міг би написати, якби не кляті москалі.
автор Тарабарщина • 07 декабря 2022
Ответ дляSo_so
Я люблю
https://youtu.be/1gxLVS3erwM
И
https://youtu.be/Ey_ptHK9tx0

Вспомнила еще)
Океан Эльзы и Один в каное Місто весни
Гарна підбірка
Не чула раніше ’ пишу тобі листа’
автор Тарабарщина • 07 декабря 2022
Ответ дляЗасомневаю
Ой як я люблю ту пісню. Слухала в виконанні Пономарьова
автор Тарабарщина • 07 декабря 2022
Яка таки гарна українська мова. Якою мовою ще можна так передати про кохання
постою_послушаю• 07 декабря 2022
Ответ дляТарабарщина
Мій чоловік не співає, але коли ми жили в розлуці, то висилав мені промовисті пісні. От Така як ти і Аэропорты були в фаворі
А от наразі мабуть була б Хто ти є ти взяла моє життя
постою_послушаю• 07 декабря 2022
Ответ дляЗасомневаю
Так, це наша гордість, цвіт нації
автор Тарабарщина • 07 декабря 2022
Ответ дляпостою_послушаю
Не здасться без бою))
На_оба_рот• 07 декабря 2022
Кошка Мурка• 07 декабря 2022
Люблю Білик і Скрябіна ’Мовчати’.
Також у Білик ’Ангел’ і ’Одинока’.
Ще D.Lemma - Згадаю день ( чи ніч?), якось так.
Скай і Гайтана ’Не йди’.
Джамала ’Крила’.
На_оба_рот• 07 декабря 2022
Кнопкотык• 07 декабря 2022
Ответ дляпостою_послушаю
Тааак! А ще Берег любові в далекім тумані, а допливеш, коли тільки удвох...
і Не питай мене, чи любов мине, не карай мене такою карою...
PohAF• 07 декабря 2022
Я кілька років тому в цей час слухала по колу альбом Vivienne Mort Досвід, досі один з улюблених, хоча я в останні роки взагалі мало щось нове слухаю.
ksusha1155• 07 декабря 2022
Шумеї- Пробач (так красиво), Біля тополі (завжди реву).
Із відкриттів для мене- Нікіта Кісельов, Кола, Скофка, Шумеї, Він і Вона, Тім, Дашкова, Один в каное, Моторола (є крутезні речі), Лауд, 100лиця. Лаванда чула недавно не знаю хто співає.. Такими очима, Мелатонін.. та купа всього нового і класного.
ksusha1155• 07 декабря 2022
Ще так мені заходить пісня Манго etolubov)))
ksusha1155• 07 декабря 2022
Ваня Дорн- тебе нема сьогодні
ksusha1155• 07 декабря 2022
Ваха- сторіз
Томмі- ти мені дуже
ksusha1155• 07 декабря 2022
Ответ дляЗасомневаю
Це шедевр, перлина! А ще вважаю, що 24/02 Без обмежень теж просто шедевр,
неймовірна пісня .
На_оба_рот• 07 декабря 2022
Молчунья• 07 декабря 2022
НеКонец-Света• 07 декабря 2022
ksusha1155• 07 декабря 2022
Мольфар- алхімія
Казка- im not ok, Він
Трінчер- метелики
Дайтон..
Shy- як нова Земфіра мені..

Короче, українці найталановитіші!!!
limama• 07 декабря 2022

Лепешечка• 07 декабря 2022