кнопкодав• сегодня в 12:58

Чому люди не хотять щоб їх називали своїми іменами? Ситуація з дітьми

Гуляли з донькою на майданчику, познайомилася в хлопчиком Леонідом, дітям по 4 роки. Я не задумуючись назвали хлопчика Льоня, як його мама визвірилась… Чуть не криком почала говорити, що його тільки Леонід називати. Я ж не проти, просто не знала, а це прям агресія почалася перед дітьми ще й… Не можна нормроег було сказати? Не приємно від такого
Пухнасті штани• сегодня в 14:22
Ответ дляВилосипедниця
Я теж запитала в дітей, сказали що все залежить від дитини, є ті, яким норм Макс, а є ті, яких називають повним іменем. І діти до цього спокійно відносяться,
у дочери только раз было - мальчик хочет быть только Павло, не Павел. тоже всем нормально. Павло и ладно.

Бавовнятко• сегодня в 14:22
Ответ дляПухнасті штани
Маша не является искажением Марии. это общепринятый уменьшительно-ласкательный вариант. людей, для которых это норма, больше, чем тех, которые считают Машу искажением.
Моя бабуся на Марія була б з вами абсолютно незгодна. Для неї Маша це було абсолютно інше ім´я, ніяк не пов´язане з Марією. Для неї Марія то Маруся. То кому видніше - вам, теоретику, чи власнику імені? Майте повагу до імен інших людей.
Бавовнятко• сегодня в 14:23
Ответ длякнопкодав
Я і не раз вже написали, що вважаю нормальним коли людину називають так як їй подобається
То з якого милого, ви назвали людину не так, як вона вам представилася? Чи ви навмисно діяли ’ненормально’ (згідно вашої термінології) і провокували конфлікт?
Пухнасті штани• сегодня в 14:24
Ответ дляБавовнятко
майте повагу!!!!!

а где вы там увидели неповагу? чистая констатация. а ваша бабушка - частный случай, исключение из большинства. или скажете нет?
Скіфська пектораль• сегодня в 14:25
Ответ дляЯ натуралка
Моя доня з дитинства називала себе Марія, але унікуми вважали, що вона Маша, Маруся, Муся та інше...
Марія це не Маша? Все, мій світ не буде попереднім
Бавовнятко• сегодня в 14:25
Ответ длякнопкодав
Дивіться щоб вашу били
Б´ють за щось. Ви змалку вчите свою дитину неповазі і конфліктності. Таких інші діти б´ють, адже мама не завжди буде стояти поруч у пісочниці)
Вилосипедниця• сегодня в 14:25
Ответ дляЗавжди недо...
Странно

Марічка — це ніжна та популярна українська пестлива форма жіночого імені Марія. Саме повне ім´я має давньоєврейське походження (від Міріам) і означає «пані», «кохана» або «гірка».Походження та значення

Повне ім´я: Марія
Нічого дивного
Вже давно можна називати дітей так, як хочуть батьки.
Не Микита, а Нікіта наприклад
Знаю бакси• сегодня в 14:25
Ответ дляСоветничаю тут
Культура, воспитание - это не про использование уменьшительно-ласкательных форм имени.
Это умение взаимодействовать с обществом, не обсирая окружающих
Культура і виховання, це в тому числі непорушення особистих меж іншої людини.
автор кнопкодав • сегодня в 14:26
Ответ дляБавовнятко
Десь же живуть такі батьки, як автор. Які вчать порушувати кордони інших. У моїх дітей скорочували виключно, якщо дитина сама так представлялася. Були Софії (без Сонь, Соф), Георгій, Платон, Григорій, і в той же час Гриша інший був, була Тамара, Анжеліна, Маргарита (яка не Рита), Дмитро був Дмитрик або Дмитро і не Діма і не Дімон, але у нас школа не на зоні була.
А з чого ви віришили, що всі Дмитра проти щоб їх називали Діма? А точно, ви ж не на зоні 😂

Кумедна• сегодня в 14:26
Ответ дляВилосипедниця
В мене донька Марічка, таких як ви, які намагаються назвати її Маша, відразу ставить на місце.
падалка ?
Бавовнятко• сегодня в 14:27
Ответ дляСоветничаю тут
Почему вы решили,что ребенок будет жить среди маргиналов?
Поки буде автор і виховані нею діти, то іншим доведеться жити серед маргіналів.
Пухнасті штани• сегодня в 14:27
Ответ дляБавовнятко
т.е. если бы он представился Александром, авторка назвала его Сашком, мамаша Сашка устроила бы истерику, то вы бы посчитали, что реакция мамы оправдана и ребёнку была нанесена непоправимая психологическая травма?
Советничаю тут• 2 часа назад
Ответ дляБавовнятко
Ненене. Фраза про бить - ваша, а не автора. Бить - это противозаконно. Хотя если в вашем кругу так принято...
Вилосипедниця• 2 часа назад
Ответ дляСкіфська пектораль
Марія це не Маша. Вплинула русифікація.
Марія це марічка, маруся, Марійка і тд
Але не Маша
автор кнопкодав • 2 часа назад
Ответ дляБавовнятко
Я повторюватись заради вас не буду, все одно надумаєте своє
Пухнасті штани• 2 часа назад
Ответ дляВилосипедниця
Марія це не Маша. Вплинула русифікація.
Марія це марічка, маруся, Марійка і тд
Але не Маша
а русификация и Украина - это как Китай и Мозамбик? ну ни разу никакой связи?
Бавовнятко• 2 часа назад
Ответ дляБулку Дай
Это если имя передергивают, умышленно коверкают, чтоб придать ему негативный контекст, тогда да. Такого действительно сейчас меньше.
Но кто может предположить, что когда к девочке обращаются одной из форм имени, конкретно речь идёт о имени Маша, что это какой-то может её обидеть. Очевидно же, что не со зла, а по незнанию. Точно так же, как и в истории автора про Леонида
Просто запам´ятайте, що треба використовувати ім´я, яким людина представилася. Ніяких скорочених, ’традиційних’, ’ми так звикли’. Лише індивідуальне ім´я конкретної людини.
Советничаю тут• 2 часа назад
Ответ дляЗнаю бакси
Это вы про Маугли и гнилую петрушку применительно к автору?Или про то, что таких нужно бить?
автор кнопкодав • 2 часа назад
Ответ дляБавовнятко
Я як раз не розвʼязувала конфлікт

Вилосипедниця• 2 часа назад
Ответ дляПухнасті штани
Саша це теж доречі з радянщини тягнеться.
Всі ці маша, паша, Саша, Катя і тд
Олександр це Олесь, лесик, Сашко.
Але не Саша!
В мене в сестри Олександр, йому 18 років і всі 18 років він Олександр, в родині його називають всі Лесик або ж Санчо
Снідаю авокадо• 2 часа назад
Капец, прочитав всю тему, заработала себе фобию. Не дай бог карапуза на улице морально травмировать теперь, назвав уменьшительно, мамашки по судам затаскают и порчу наведут
Советничаю тут• 2 часа назад
Ответ дляБавовнятко
Я же говорила про маргиналов, а вы еще спорили )
Бавовнятко• 2 часа назад
Ответ дляПухнасті штани
а вы тоже серьёзно? она же его не назвала Валерчиком или Васей. Леонид - Лёня. у мужа друг Леонид - всю жизнь он Лёньчик, Лёнька, Лёня. Леонидом на моей памяти его только в загсе называла тётенька, которая церемонию вела. вы не сильно ли драматизируете ситуацию автора?
Чи моду я вашу доньку Анну тепер звати Нюшкою чи Нюркою? А сина Дмитра Мітяєм? Всі зазначені варіанти існуючі і широко вживані років 40 тому. І мені плювати, що у вас ростуть Дімон і Анька, я вирішила вживати відомі мені варіанти імен.
Вилосипедниця• 2 часа назад
Ответ дляПухнасті штани
Ну так ви можете ц далі бути русифікованою і називати Марічок і Марій Машами
автор кнопкодав • 2 часа назад
Ответ дляБавовнятко
Не переживайте, я до вас на зону не лізу
Пухнасті штани• 2 часа назад
Ответ дляБавовнятко
Просто запомните: истерить в ответ незнакомцам, в публичном месте, при детях — нельзя. Только спокойные и вежливые ответы. Запомнили?
Фенте Фря• 2 часа назад
Я репетитор і одразу ж на співбесіді питаю учня: ’як ти хочеш, щоб я до тебе зверталася?’ Бо реально зараз треба з варіаціями обережно, діти в більшості своїй категоричні щодо цього - просто треба приймати цей факт. Ніяких Шур, Льош, Тьом, Славіків, Івасиків, Сонь без узгодження не можна ляпнути. А тим більше, зараз додався ще накал пристрастей з російськими варіаціями (і це діє в обидві сторони), то треба обережно.
Нульовий сантиметр• 2 часа назад
Ответ дляЯ натуралка
І навіть рот в них не втомлюється стільки букв повторювати. А от в дорослих-біда....
Біда тільки у стареньких.
Моє ім´я, наприклад, скорочують на роботі тільки двоє. Одна 55+ після інсульту, інша 65+.
І це не вчителі, а ’технічки’.
автор кнопкодав • 2 часа назад
Ответ дляВилосипедниця
Марія це не Маша. Вплинула русифікація.
Марія це марічка, маруся, Марійка і тд
Але не Маша
А Маша тоді хто?
Снідаю авокадо• 2 часа назад
Ответ дляВилосипедниця
Всі ці маша, паша, Саша, Катя і тд
Олександр це Олесь, лесик, Сашко.
Але не Саша!
А что, простите, теперь делать Сашам и Дашам из Восточной части Украины, которые ну ни разу не Лесики и Одарки?