Ищу-брожу• 07 декабря 2022
Я так ще рік без сексу буду
Дівчата, ну це просто.... На вулиці зі мною останнім часом не знайомляться. Можливо тут взагалі так не роблять. Хз. Пишуть наші в фб. Зареєструвалася на тіндері. Але як же мене напрягає з ними спілкуватися. З нашими ще день два можу. А якщо іноземною мовою, як почнуть запитувати.і пишуть ще швидше ніж я його прочитаю , перекладу, вигадаю відповідь. А вона вже не актуально, бо після того повідомлення вже 10 . Мабуть я вже застара для отого всього
Не буду• 07 декабря 2022
Ответ дляНе любовница
Я давно живу не в Україні і тут багато інтернаціональних сімей. Ми збираємося сім’ями, не знаю, це складно, часами дивно. Одна моя подруга одружена з китайцем. Поки почнемо йому перекладати, а він не розуміє, йому не смішно. Різні світи.
Удалено администрацией...
Не буду• 07 декабря 2022
Ответ дляИщу-брожу
Такі теж були. Поки на мітингу була, дивлюся, а повідомлення пілікаюиь. За ту годину встиг образитися і ’ кинути’ мене. Бо я не відповідаю
Украине ваш митинг очень помог,прям на ноги встали
Цирк
Kapitoshka-4fe1• 07 декабря 2022
Ответ дляИщу-брожу
Такого і в нас хватає.
Не любовница• 07 декабря 2022
Ответ дляНе буду
Удалено администрацией...
Не звалили, а емігрували давно. Так можна?
Ищу-брожу
• 07 декабря 2022
Ответ дляНе любовница
В моєму оточенні серед друзів чоловіка вони так бояться цих нових жінок, страшне. Здалеку по заглядають, але щоб стосунки, та де
Я вам скажу, я теж боюся. І хочеться, і колиться
Не буду• 07 декабря 2022
Ответ дляНе любовница
Те же яйца только в профиль
Не любовница• 07 декабря 2022
Ответ дляНе буду
Те же яйца только в профиль
А, ну ясно. Якщо народилася в Україні, то треьа там і жити. Правильно?
Ищу-брожу
• 07 декабря 2022
Ответ дляНе буду
Цирк
Ви ото що собака кидаєтеся. В проф середовищі мітинг - це зустріч з колегами чи клієнтами
Цирк на дроті
Не буду• 07 декабря 2022
Ответ дляНе любовница
Вам не надо,и на украинском говорить тоже
Ваш патриотизм аж глаза режет
Ищу-брожу
• 07 декабря 2022
Ответ дляНе любовница
Та то по ходу бот. Ви почитайте всі повідомлення. Провокації одні
Не любовница• 07 декабря 2022
Ответ дляИщу-брожу
Навіть відповідати не буду.
Не буду• 07 декабря 2022
Ответ дляИщу-брожу
Провокатор и бот это вы
Ищу-брожу
• 07 декабря 2022
Ответ дляKapitoshka-4fe1
Такого і в нас хватає.
Так то наш і був)
Ищу-брожу
• 07 декабря 2022
Ответ дляKapitoshka-4fe1
Шукайте плюси, наприклад, підтягнете іноземну мову
Ну ото хіба мову.
Не буду• 07 декабря 2022
Ответ дляИщу-брожу
Меня лайкают и согласны со мной тоже боты?
Сливочная пенка• 07 декабря 2022
Ответ дляИщу-брожу
Тому що не вдома. Знаєте,а кохання хочеться. І бути коханою.
з українцями, які виїхали, я принципово не спілкуюся. Я їх не рахую за чоловіків
Фу, сама выехала, перепуганная. А женщины которые на фронте, вас за женщин не считают.
КарамбОлька• 07 декабря 2022
Ответ дляИщу-брожу
Я свої проблеми не навязую. То вас понесло не туди. І взагалі можна пройти повз
Моя тема про те, що мені важко, ліньки, швидко набридає спілкуватися з чоловіками на початку знайомства.
Так зачем так напрягаться? И тяжело и лень, и надоедает, но так хочется быть любимой. Тяжёлый случай. Поэтому до сих пор одна.
Сколько_мне_лет?• 07 декабря 2022
Не нужны вам отношения,если напрягает общение,вам хочется секса,поэтому попуститесь- потрахайтесь с минимумом разговоров и живите дальше.
Добра всем!• 07 декабря 2022
Автор, почему решили выехать? Ведь считаете себя такой патриоткой? Остались бы, помогали приближать нашу победу.
Контрольница• 07 декабря 2022
Ответ дляНе буду
Ваш патриотизм аж глаза режет
Що ж вам українська мова так дошкуляє? Відчепіться від людини.
Мадам БрЮшкина• 07 декабря 2022
Ну тема у вас , что еще год без секса. А в ответах - хочу романтики))) автор, определитесь уже. Вам хороший совет дали - вибратор, вуманайзер, мастурбация. А отношения, чувства, замуж…- это знаете и при нормальной спокойной жизни не так просто и быстро, как хочется.
рукиЖимолости• 07 декабря 2022
Ответ дляНе любовница
Ви готові отак з будь - ким? Знайомитися на вулиці?
Мой недавний опыт - ужас, не советую. Это уже как-то не модно вот и мужчина попался из бабушкиного шкафа. Любимый певец Муслим Магомаев. Это надо в информационном вакууме жить, чтобы такие сохранить вкусы.
Червона калина• 07 декабря 2022
Ответ дляИщу-брожу
коли тіло хоче, а голівонька якось не дуже...треба щось робити, якось домовитись із кимось із цих двох
ЛюбимаЯНЬ• 07 декабря 2022
В Україні не легше з цим, автор. Всі нормальні чоловіки на війні. В тіндері ну просто жах. З одним спілкуємося 2,5 міс., по факту ще ніхто один для одного, випадково побачив, що я продовжую на тіндері сидіти, вже образ… наче він мені щось серйозне пропонував
Ромашкинная• 07 декабря 2022
Так и пишите в анкете. Что по моральным соображениям с мужчинами, выехавшими из Украины после 24.02 вы не общаетесь. И познакомитесь с соотечественниками, которые иммигрировали раньше.
Я вот тоже пересиживающих мужчин за мужчин не считаю, а к иммигрантам претензий никаких - они уже сделали свой выбор, и нашей стране ничего не должны. По сути те же иностранцы, но не будет языковых проблем.
Ромашкинная• 07 декабря 2022
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Можно знакомиться к теми, кто на войне)