Путающаяся• 07 декабря 2022

Чому допомога саме 6660 грн? Чому ЛОЛ у розбещених нарядах відкритих?

Чи не дивно що сума допомог всюди 2220 грн на три місяці виходить 6660 грн три шестірки? Чому так? Чому ляльки лол і на на в кортких спідницях з сітчатими колготами, вони розбещують дітей? Що відбувається насправді?
Svitlo_• 07 декабря 2022
Ответ дляАноним с кешбеком
666 (Число звіра) — число, яке у християнстві символізує Сатану (Антихриста) на противагу «Божим» цифрам 1, 3 і 7.
З чистом звіра, не все так просто. Це не просто три шестірки.
’Тут мудрість! Хто має розум, нехай порахує число звірини, бо воно число лю́дське. А число її — шістсот шістдеся́т шість.’ Об´явлення від Іоанна 13:18

fishcka• 07 декабря 2022
Ответ дляРаспутница
А у сірих котів літера М на мордочці😳
не у всіх, а тільки у таббі :)
Пацака-задирака• 07 декабря 2022
Вообще интересно, кто высчитал, что сумма такая. Не прожиточный минимум, не мин зарплата. Или это к какому-то минимуму в у.е.привязано? Помню, после 2014 гуманитарку от какой-то организации давали 50 или 60 долл, по курсу.
Про лол не в курсе, но и раньше полно кукол было в откровенных нарядах.
Кофе в лобби• 02 января 2023
Автор! Не шукайте зрячих серед сліпців. Ви все правильно підмітили. Колись казали старці - прийдуть часи і думаючих людей будуть вважати схибнутими. Розуміючих мало , але ми є.