Ход конём• 07 декабря 2022
Муки выбора, тёплый пол
Посоветуйте тёплый электрический пол, кабель. Склонялась к Fenix, но дороговато. Продавец советует EasyTerm, Швейцария, дешевле. Какой покупать, чтоб адекватны были и цена, и качество? И где?
Люблю порядок• 07 декабря 2022
Одеськи жовтий, повний аналог німецького
Погугліть є статі де порівнюють кабеля різних виробників
І саме краще якщо у вас велика площа то зробіть кілька кіл/виводів, тоді якщо один згорить то інші будуть гріти
МисисПропер• 07 декабря 2022
Easyterm це точно не Швейцарія, пишуть що Латвія, але якщо погуглити, то такого виробника вже роки два як немає. Фенікс робиться з дешевих матеріалів. Якщо не хочете щось дороге , то беріть, як вам вище порекомендували одеський і буде вам щастя. Тільки Одеса робить два види Woks та Greyhot, беріть Вокс, він якісніший значно
Ход конём
• 07 декабря 2022
Ответ дляМисисПропер
Точно, Латвія. Це я переплутала. Дякую Вам.
Дама_с_коготками• 07 декабря 2022
Ответ дляМисисПропер
Грейхот и нексанс маты греют одинаково. Разница в цене офигительная.
МисисПропер• 08 декабря 2022
Нексанс считаю вообще переоцененнным брендом
. Гроют они все одинаково, разница лишь в том как долго он проработает и не выйдет ли из строя. Логично, что использование дешевых материалов снижает эту вероятность.