Моторошні троянди• 1 час назад

Як ви себе почували при анемії і як зрозуміли, що це вона?

Хвильоватиша• 1 час назад
Якось так. Три чашки кави на день і ок. Ферритин 4 був. Випадково, вмовила здати приятелька...
Щас ухожу• 1 час назад
Бліді ясна, швидка стомлюваність втома, спати весь час хочеться
автор Моторошні троянди • 1 час назад
Ответ дляХвильоватиша
Скільки часу пішло на відновлення сил?
Видящие_помогите• 1 час назад
Швидко втомлююсь, тягне постійно на сон, холодні кінцівки. Симптоми покращуються через 2 тижні прийому заліза (на ніч через 4 години після їжі і запити лимонним соком, розведеним з водою)
П.с. якщо ви п´єте каву після їжі, то вона не дає засвоюватися залізу з їжі. Тому її треба пити окремо від їжі
Попа как у Кардашьян• 1 час назад
Постоянно спала,не могла вообще встать и идти на работу, две чашки кофе и садилась на все лавки,как бабуля пропало либидо,аппетит и настроение (
Не виправдовуюсь• 1 час назад
Усталость и сонливость была, но я и думать не думала про анемию. Узнала, когда сдала дежурный анализ крови.
Білий Лосик• 1 час назад
Анемія це про зниження гемоглобіну. Причин і симптомів може бути багато. Одне вам дасть зрозуміти це здати клінічний аналіз крові. Може бути низький феритин, але це не називається анемія, це більше про залізо дефіцит, або теж інші фактори.
Котогосподиня• 1 час назад
Помітити було не важко, я втрачала свідомість вдома, в магазині, на пошті в чергах. Вавки з´являлись в кутках рота, дуже бліда завжди.
Здала гемоглобін- 78.
Пила мальтофер, сорбіфер.
ВільнаНазавжди• 1 час назад
У меня был низкий Ферритин ,никак не проявлялся,разве что волосы стали вялые и лезли!А общее самочувствие норм,активная и бодрая!Пью железо,немного ферритин поднялся,но появились уже недели две как головокружение и двоится в глазах когда ложусь и встаю)не понимаю что это и что с этим делать)
автор Моторошні троянди • 1 час назад
Ответ дляКотогосподиня
Здала гемоглобін- 78.
Пила мальтофер, сорбіфер.
Ого🫣
А у вас потім не розвинулася фобія виходити з дому після частих втрат свідомості?
Уси Пуси• 1 час назад
Ответ дляВидящие_помогите
У вас шлунок не болів від заліза? я вже тричі пробую пропити і болить шлунок і вибачте запори прийшли. Підняти взагалі не вдається
ВсеПроВсехЗнаю• 1 час назад
У 23 роки виявли анемію,але до того ганяли по неврологам, бо зранку впала в обморок, потилицею гепнулась об підвіконня, розсікла, голова потім гуділа, боліла. Мене і на Мрт, і наменцефалогпаму, прокололи дофіга неврологічних препаратів, аж потім додумались , що треба злати кров, а там гемоглобін під плінтусом. Тоді передали гастроентерологу і гематологу, вони лікували. Потім усе життя контролюю показники і пропиваю залізо, віт С, комплекс вітВ і фолієву.
Білий Лосик• 1 час назад
Ответ дляУси Пуси
Який препарат приймаєте?
Роза в вазі• 1 час назад
Повзала по стінці в прямому сенсі. Без опори стояти не могла. Анемія була як встановлений діагноз. Оплачена страховкою. Для страховой потрібно весь діагноз з виявленням причини.
Хвильоватиша• 1 час назад
Ответ дляМоторошні троянди
Скільки часу пішло на відновлення сил?
Це залежить від причини. Вже рік в мене і ще не пішло)
Котогосподиня• 1 час назад
Ответ дляМоторошні троянди
Ого🫣
Трохи є, далеко від дому сама стараюсь не їздити.
Уси Пуси• 1 час назад
Ответ дляБілий Лосик
Який препарат приймаєте?
мальтофер
Хвильоватиша• 1 час назад
Ответ дляУси Пуси
Який препарат приймаєте? Клітковини достатньо?
Гадаю_По_шнуркам• 1 час назад
У мами була після вибуху. Тобто стрес плюс вона мабуть на фоні стресам нічого не їла Ів один день просто не змогла встати з ліжка. На щастя, зараз все добре.
Дівчата,в кого низький ферітин, ви харчуєтесь добре чи це стрес впливає?
У сестри дуже низький, але вона не їсть м´ясо , і от як пояснити. :(
Однозначная• 1 час назад
Низкий гемоглобин, врач направила на анализы, выявили железодефицитную анемию. Которую лечили много лет и не вылечили. Тарлеферон и прочие не поднимали. Тогда я не чувствовала особо ничего, потому что была молода и активна. Да и сейчас не уверена что почувствовав, так как усталость у меня из-за плохого кровообращения крови
Мейк-ап форева• 1 час назад
Я хроник. У меня жд анемия с 13 лет. Так в детстве бедность, усталость, сонливость, в обморок падала. Я даже 2 раза в больнице лежала. Сейчас я взрослая и у меня даже, когда феритин 5 был, я себя норм чувствую. Организм видимо привык. Я сдаю время от времени анализы и если низкие показатели, то пропиваю железо.
Білий Лосик• 1 час назад
Ответ дляУси Пуси
мальтофер
Спробуйте хемаплекс , там хелатне залізо з кофакторами. Побільше води пийте завжди, і овочів достатньо їште, для профілактики закрепів. Але він діє м´якіше на шлунок.
Уси Пуси• 1 час назад
Ответ дляБілий Лосик
Дякую
Спробую ще мабуть його
Видящие_помогите• 1 час назад
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
У мене все життя низький феритин. Три роки тому стала веганом, а рівень феритину залишився той же (приймаю курсом залізо декілька разів на рік). Отож не завжди м´ясо гарантує хороший рівень заліза 😉
Гадаю_По_шнуркам• 36 минут назад
Ответ дляВидящие_помогите
Дякую ,що поділились
Гитта Ягг• 25 минут назад
Девочки, спасибо что вы есть. Завтра схожу сдам анализы. С октября начала пря сильно уставать, слабость вечно и водит. Я думала, что это от недосыпа. Уже несколько недель как больше сплю, а состояние не улучшается.