Голубая фишка• 07 декабря 2022

Правильно пояснюйте дітям обставини! Працю ППО

Всім хто чекає мороза я так і кажу що його співвітчизники нас вбивають
сладкий_ноябрь• 08 декабря 2022
Ответ дляnadia-74
А що тоді нав’язане Україною?
Чи у нас свого нічого нема?може я не розумію але давайте все що мали до цього взагалі відмінимо??
Ну як це не має!
Багато чого є, але ж потріьно все змінювати, та навіть в цій темі більшість все ж таки за те, щоб залишити так, як є.
Моя бабуся завжди святкувала Різдво 25, а Різдво 7 не сприймала. Є багато українських традицій, які замінили російські і наше покоління може все змінити. Чому наше?
Тому що завдяки війні маємо шанс відмовитись поступово від російського і нав’язаного нам. Це сильний поштовх для того, щоб відновити українську культуру і мову.

Veronainika• 08 декабря 2022
Ответ дляnatapri
Вы пишите, как русскоязычная, не знаю как объяснить, странный текст, вроде без ошибок, но что-то не то
Жить там стало неудержимо...
kabatosa• 08 декабря 2022
Ответ дляnatapri
Ніколи не була рузґаізичнай, і таких серед мого оточення було багато
Мармедадка- шоколадка• 08 декабря 2022
Ответ дляnatapri
Та она паймала дух патриотизма и сразу залелалась україномовною. У нас чаще всего укр речь в области можно было усоышать. В самом городе это единицы, осрьенно в новобаварском районе. В вузах преподавать на укр начали в конце 90х
nadia-74• 08 декабря 2022
Ответ дляbananos
Чесно
Просто немає слів, кобзон, басков, кіркоров і газманов теж пісні співають людям
Ви різницю відчуваєте??басков,кіркоров підтримують війну ,тобіш насильство .Лід мороз підтримує насильство??
Ane4ka777• 08 декабря 2022
Ответ дляsv_y
Ну то есть до этого просветления три года назад, вы ’верили’ в Деда Мороза не потому, что на улице зимой холодно, а потому что так завещал Сталин?
Ні, до цього до дітей приходив лише Миколай. Іноді вони питали про деда мороза, тому що знайомі діти розказували про такого персонажа. Але до них на Новий рік, приходив завжди Санта. В нашій сім´ї нашими батьками нам не нав´зувався дед мороз, як правило до нас із сестрою приходив Миколай. У садочку мені було дивно і смішно спостерігати за дедом морозом і снігуркою. Т.я. мої батьки із репресованих сімей і ненавиділи все радянське. Така історія.
Мармедадка- шоколадка• 08 декабря 2022
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну як це не має!
Бабуся православна?

Ane4ka777• 08 декабря 2022
Ответ дляVeronainika
Я то знаю. Поэтому и удивилась,что он к Вам одновременно с Сантой приходит))))
Миколай на Миколая, Санта на Новий рік.
natapri• 08 декабря 2022
Ответ дляu1378
Нестримно это безудержно.
Вот, поняла, вот это ’нестримно’ мне резануло, не само слово, а именно в контексте
kabatosa• 08 декабря 2022
Ответ дляsv_y
Ого-го, аккуратнее, вы сейчас воскресите веру в существование деда МОРОЗА...
О, та в нас ьакіх дєдов марозав в кожному районі повно, а деякі зі снєгуркамі, все по класиці, тільки що від обох несе брагою
сладкий_ноябрь• 08 декабря 2022
Ответ дляМармедадка- шоколадка
Так просветите что у нас ес ь именно свое
Вам на весь рік розписати, чи вас цікавить щось конкретне?
sv_y• 08 декабря 2022
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну як це не має!
А может нужно смотреть в будущее, а не постоянно тормошить прошлое и посыпать голову пеплом? Иначе от тех тупорылых за поребриком перестанем отличаться, ведь это их тренд доставать из чулана своих ’победы’ и трясти ими как фетишем.
сладкий_ноябрь• 08 декабря 2022
Ответ дляAne4ka777
Миколай і Санта один і той самий персонаж. Миколай на Миколая зазвичай, Санта на новий рік.
😂😂😂😂😂
Це шедевр
natapri• 08 декабря 2022
Ответ дляМармедадка- шоколадка
А с чего вы решили что она мацкальчкая, выше ж писали что все у нас украли, модет и эти сказки))
Лично для меня это просто НАРОДНЫЕ СКАЗКИ.
Странно открещиваться от русских, но перенимать заморское....
Давайте оставим наше украинское
Так а чем Святой Николай не угодил?
Ane4ka777• 08 декабря 2022
Ответ длясладкий_ноябрь
😂😂😂😂😂
Це шедевр
Дійсно смішно від того, що є такі неосвічені як ви. Заповнюйте пробіли у своїх знаннях, це завжди корисно
nadia-74• 08 декабря 2022
Ответ дляbananos
Дід мороз це єдинмй святковий персонаж, єдиний кого можна приурочити до цього свята чи какаяразніца?
Є Святий Миколай ,який приносить різку або солодощі 19го А новий рік лід мороз..І про Миколая я дійсно дізналась на початку 2003го від куми з ЗУ.
Какаяразницв мені не треба тулити.
oksigen_ks• 08 декабря 2022
Ответ дляkabatosa
Я свинособачу не знаю досконало
Судя по темам, еще в апреле знали))
natapri• 08 декабря 2022
Ответ дляAne4ka777
Нет, Санта это тот же Николай. Санта-святой, Клаус-Николай
ивановна22• 08 декабря 2022
Ответ дляkabatosa
Ніколи не чекали мороза, ні я ні мої діти цього ує....става знати не будуть
Да ну, ще в квітні були, а тепер ніколи?

Veronainika• 08 декабря 2022
Ответ дляAne4ka777
Миколай на Миколая, Санта на Новий рік.
Санта-Клаус (англ. Santa Claus) — рождественский дед, отождествляемый с образом Николая Чудотворца, западноевропейский и североамериканский волшебный (фольклорный) персонаж, который дарит подарки детям на Рождество Христово.
sv_y• 08 декабря 2022
Ответ дляAne4ka777
https://ru.wikipedia.org/wiki/Санта-Клаус сердечно рекомендую ’заполнить пробелы’ и таки узнать, что Санта Клаус приходит одновременно со святым Николаем
nadia-74• 08 декабря 2022
Ответ длясладкий_ноябрь
Давайте називати речі своїми іменами.
Якщо приходить діл мороз, то це саме російська культура яку ви підтримуєте.
Щедрівка і колядки теж російська культура?звідки ??
Veronainika• 08 декабря 2022
Ответ дляAne4ka777
Они не могут приходить вместе. Либо один, либо другой))))))))))
Gipotenuza• 08 декабря 2022
Ответ дляМармедадка- шоколадка
А ленин к чему в этой теме?
Он тоже волшебник
Veronainika• 08 декабря 2022
Ответ дляnadia-74
Какаяразницв мені не треба тулити.
Причем Миколай у католиков 6 декабря
nadia-74• 08 декабря 2022
Ответ дляAne4ka777
До нас вже роки з три не приходить дед мороз червоний ніс, і всі мої знайомі відмовилися від цієї радянщини. Приходить Миколай і Санта)))
Санта тут до чого?це в Європі персонаж.
natapri• 08 декабря 2022
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну як це не має!
Згодна на 100 відсотків
Veronainika• 08 декабря 2022
Ответ дляnadia-74
Санта тут до чого?це в Європі персонаж.
Да там винегрет, все приходят...
Елена1265• 08 декабря 2022
У нас будет Дед Мороз 🤷🏻‍♀️
natapri• 08 декабря 2022
Ответ дляVeronainika
Жить там стало неудержимо...
Да, именно)