Голубая фишка• 07 декабря 2022
Правильно пояснюйте дітям обставини! Працю ППО
Всім хто чекає мороза я так і кажу що його співвітчизники нас вбивають
Ответ дляСчастливый магазинчик
Та яка різниця, на посоху своєму буде летіти )) Це все в так із області фантастики, що Санта, що Дід Мороз- тут головне не факт, а подарунки )
Там вищче слабкий ноябрь написала те, що я особисто чапати не хотіла, бо не в ресурсі зараз рани розколупувати. Я вам дуже раджу, коли у вас будуть сили, почитайте ’казочки’ як, і після яких подій, до України ці свята ’внедряли’.
Мармедадка- шоколадка• 08 декабря 2022
Ответ длясуфле
Там вся росія така, не в пуйлі справа. У нас в країні не особисто пуйло гвалтує дівчат, вбиває, бомбить,мародерить, палить будинки. То пропащі люди і пропаща кацапська нація. Не хочу не мати нічого спільного з ними. Тому діда мороза теж не буде. Буде Санта.
Так мороз ж не гвалтуэ,дарит прдарки детям
Ответ дляkabatosa
Актяберскага, зараз Новобаварський . На бидлодвіж ’йолка’ я не ходила, мені це було дико та противно
Не знаю чим відрізняється ялинка Харкова і Києва ,але завжди святкували Різдво 7го січня,щедрувати,колядували І ,як ви висловилися ,бидлодвіж´? Сумно за ваше дитинство ,але то таке.Вам лико і противно?Католицьке Різдво почали святкувати з 2000х тисячного десь .і це було не лико і противно ,а незвично ,здебільшого це з західної України ,там католицькі церкви.
сладкий_ноябрь• 08 декабря 2022
Ответ дляСчастливый магазинчик
Ну своїй дитині ви можете розповідати все, що завгодно, я ж не заперечую в не вказую вам нічого !
Я своїм дітям розповідаю правду
І в цьому році не буде діда мороза, бо росія вбила і продовжує вбивати наших дітей, людей, тварин, інфраструктуру.
Не буде більше ніякого діда мороза. Ніколи.
Буде Миколай!
А ви можете підтримувати російську культуру в своїй сім’ї.
Буде Миколай!
сладкий_ноябрь• 08 декабря 2022
Ответ дляМармедадка- шоколадка
Так может и мороз тоже украинский
Нажаль ні
Мармедадка- шоколадка• 08 декабря 2022
Ответ дляbananos
Чесно
Просто немає слів, кобзон, басков, кіркоров і газманов теж пісні співають людям
Вы сравн впете сказочного рерсонажа с живыми людьми.. вы в себе?
сладкий_ноябрь• 08 декабря 2022
Ответ дляМармедадка- шоколадка
А лепс, Кіркоров, лорак просто співають
Ну какая разніца!
Счастливый магазинчик• 08 декабря 2022
Ответ дляTammy21
Дякую, але я свою точку зору висловила. Тому при ній і залишусь )
На добраніч.
Мармедадка- шоколадка• 08 декабря 2022
Ответ длясладкий_ноябрь
А лепс, Кіркоров, лорак просто співають
Ну какая разніца!
Кроме пения они имеют свое мнение в плане политики. Почему вы не вспомнили ’ машину времени’, шевчука. Они тоже поют, но против войны и об это говорят и поют
Счастливый магазинчик• 08 декабря 2022
Ответ длясладкий_ноябрь
Я своїм дітям розповідаю правду
Буде Миколай!
В нас своя культура в сім´ї, в вона не прирівнюється ні до російської, ні до української, ні до европейської.
Ми віримо в чудеса.
А Миколай до нас в так приходить, для цього є окреме свято.
На добраніч.
Ми віримо в чудеса.
На добраніч.
сладкий_ноябрь• 08 декабря 2022
Ответ дляМармедадка- шоколадка
То ви не зрозуміли посил про «какая разніца».
Ответ дляnadia-74
У мене діти дорослі ,але лід мороз для дітей це як чарівник І для дітей навіть в війну має бути очікування чогось приємного.
Чи ви свідок Іжгова?це в них немає ніяких свят.
Дід мороз це єдинмй святковий персонаж, єдиний кого можна приурочити до цього свята чи какаяразніца?
Мармедадка- шоколадка• 08 декабря 2022
Ответ дляbananos
Я навіть не знаю що сказати. Тільки запитати хочу, ви справді не розумієте чи у вас прямо така нужда в мацкальській казці?
А с чего вы решили что она мацкальчкая, выше ж писали что все у нас украли, модет и эти сказки))
Лично для меня это просто НАРОДНЫЕ СКАЗКИ.
Странно открещиваться от русских, но перенимать заморское....
Давайте оставим наше украинское
сладкий_ноябрь• 08 декабря 2022
Ответ дляСчастливый магазинчик
Ми віримо в чудеса.
На добраніч.
Ми віримо в чудеса.
На добраніч.
Давайте називати речі своїми іменами.
Якщо приходить діл мороз, то це саме російська культура яку ви підтримуєте.
Мармедадка- шоколадка• 08 декабря 2022
Ответ длясладкий_ноябрь
Давайте називати речі своїми іменами.
Так давайте поддерживать украинскую, а не немецкую францущкую, норвежскую тощо